Praca marketing pr poligrafia Nowy Sącz

Oferty: 1 - 13 z 13

Specjalista do spraw marketingu

Cosinus Nowy Sącz,Nowy Sącz — 19 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem sieci naszych placówek, poszukujemy energicznych osób na stanowisko: Specjalista ds. marketingu Jakie będą Twoje zadania

HANDLOWIEC - SPRZEDAŻ STRON WWW

iPOLSKA,Nowy Sącz — 19 godzin temu
Twoje zadania: -sprzedaż usług firmowych (strony www, sklep internetowy, marketing internetowy - przeprowadzanie wizyt handlowych u klienta -utrzymywanie

Zostań agentem nieruchomości

RE/MAX Perfect,Nowy Sącz — 19 godzin temu
podwyższania własnych kwalifikacji – dyspozycyjność – obsługa komputera, prawo jazdy Mile widziane: – doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu

TECHNICAL SUPPORT

SYSTEMA SP. z o.o.,Nowy Sącz — 19 godzin temu
Województwo Małopolskie) Miejsce pracy: Nowy Sącz Oczekujemy: - technicznego zmysłu, - znajomości podstawowych zagadnień z programowania, - znajomości marketingu

Pracownik Recepcji

Kobos Spółka Jawna,Nowy Sącz — 19 godzin temu
Wymagania: *Wykształcenie min. średnie *Wiek: minimum 30 lat *Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; doświadczenie w marketingu mile

Asystent w dziale sprzedaży

Insert,Nowy Sącz — 19 godzin temu
Oczekujemy wykształcenia średniego, mile widziani studenci studiów zaocznych (najlepiej marketing, zarządzanie, ekonomia), prawa jazdy kat b, chęcie długoterminowej

Praca na stanowisku Product Manager | Marketing | Sprzedaż

LEDMI.PL,Nowy Sącz — 19 godzin temu
B Oferujemy: - Szansę na rozwój kompetencji w obszarze marketingu - Szansę wdrażania własnych pomysłów - Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i młodym

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu Specjalista ds. sprze

PC SA,Nowy Sącz — 19 godzin temu
Do nowo utworzonego zespołu doradców, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży i marketingu Oferujemy: -atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Specjalistę ds. Sprzedaży i marketingu

Interpromo,Nowy Sącz — 20 godzin temu
W związku z rozwojem firma z Nowego Sącza, poszukuje osoby na umowę o na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i marketingu.

Audytor - Tajemniczy Klient

Pracownia ArteMiss,Nowy Sącz — 20 godzin temu
reagowania w sytuacjach stresowych - wysoka kultura osobista - rzetelność i uczciwość - dostęp do Internetu - doświadczenie w zakresie badań marketingowych/ marketingu

Pilnie poszukuję pracownika

Wańczyk Bau Projekt,Nawojowa — 20 godzin temu
Firma sprzedająca materiały budowlane, drzwi, okna pilnie poszukuje pracownika do działu sprzedaży i marketingu.

Szukam ludzi pozytywnych

Martyna,Kamionka Wielka — 20 godzin temu
dostęp do internetu jesteś przebojowa i pełna nowych pomysłów jak i pracowita oraz nie brak ci motywacji do działania faworyzuje osoby z doświadczeniem w marketingu
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie marketing pr poligrafia, Nowy Sącz