Praca mck

Filtruj oferty pracy
o ofertach pracy dla mck, Polska
Oferty: 1 - 11 z 11

Operator maszyn - MCK Andrychów

MCK Andrychów,Małopolskie

Obsługa maszyn, montaż detali, prace przy obsłudze zgrzewarek, pakowanie detali, kontrola jakościowa produkowanych elementów. Mile widziane ale niekonieczne doświadczenie -...

2 godziny temu

Opiekun osób starszych - MCK Andrychów

Praca w charakterze opiekuna osób starszych za granicą (Niemcy, Anglia) lub w kraju. Możliwość skorzystania z darmowego kursu języka niemieckiego dla osób zainteresowanych...

3 godziny temu

Hostessa

MCK,Krotoszyn

Zakres obowiązków: rejestracja klientów w systemie. 9-11.05 16-18.05 23-25.05 30.05-01.06 Szczegółowe informacje w biurze MCK Krotoszyn ul. Rynek 1/8.

4 godziny temu

Praca sezonowa nad morzem - Kasjer handlowy

MCK Krotoszyn,Krotoszyn

Świetna oferta pracy wakacyjnej! Miejscowości: Łeba, Rowy, Stegna, Ustronie Morskie, Mielno, Grzybowo, Niechorze, Dziwnów, Pustkowo, Sarbinowo. Możliwość zakwaterowania! Liczba miejsc ograniczona! Więcej informacji w naszym biurze MCK Krotoszyn ul. Rynek 1/8

Praca - operator wózka widłowego

BSH ul.Lodowa 103,Pabianice

Wymagania; wykształcenie podstawowe uprawnienia na wózki widłowe UDT Stawka 18-20zł/h Możliwość sfinansowania lub dofinansowania kosztów podróży MCK Pabianice

Spotkanie informacyjne w Zawierciu - praca - Częstochowa

Promedica24,Częstochowa

Promedica24 Pracuj jako Opiekun/ka Osób Starszych w Niemczech! Ruszamy z Punktem Rekrutacyjnym w Zawierciu! Jesteśmy w każdy czwartek ul. Piłsudskiego 24 (MCK, Dom

giełda pracy MCK OHP w Kłodzku 27.06 godz. 10:00 - Wrocław

LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o.,Wrocław

LG Chem Wrocław Energy serdecznie zaprasza wszystkich chętnych na Giełdę Pracy w Kłodzku! KIEDY? 27.06.2019 GODZINA 10.00 ! Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w...

Operator maszyn - Skarbimierz

kontakt przez OHP,Skarbimierz

: - Giełda pracy w dniach: - godz.10.00 - MCK w Nysie. Dofinansowanie do wyżywienia, dowóz do miejsca pracy i z powrotem.

Praca za granicą - spotkania informacyjne - Klodzko

Promedica24,Kłodzko

) 6.06.2019 godz. 11:00 - MCK ZIĘBICE (pl. Strażacki 8) 7.06.2019 godz. 11:00 - PUP NOWA RUDA (ul. Piłsudskiego 14) 10.06.2019 godz. 11:00 - PUP ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE (ul. Powstańców

Operator maszyn do produkcji wyrobów spożywczych - Dobczyce

kontakt przez OHP,Dobczyce

w MCK) Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Salowa - Myslenice

kontakt przez OHP,Myślenice

telefonu: 12 272 39 90 E-mail: [email protected] Język aplikacji: Wymagane dokumenty: Ankieta osoby poszukującej pracy - do uzupełnienia w biurze MCK Myślenice Sposób kontaktu / przekazania dokum.: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie mck, Polska