Praca monter konstrukcji stalowych Brzeziny, gm. Brzeziny, Łódzkie

Oferty: 1 - 5 z 5

Monter konstrukcji stalowych

PROJEKTY BUDOWLANE,Brzeziny — 10 godzin temu
Opis stanowiska: - prace związane z montażem konstrukcji stalowych, oraz drobne prace ogólnobudowlane - praca w kilkuosobowych grupach w różnych lokalizacjach
na terenie całego województwa łódzkiego - uczestnictwo przy bardzo ciekawych projektach Wymagania: Chęć do pracy na stanowisku montera konstrukcji stalowych
i żelbetowych, oraz do nauki wykonywania zawodu montera, nie wymagamy doświadczenia w pracy na tym stanowisku Oferujemy Umowę o pracę docelowo na czas

Zbrojarz / Betoniarz - woj. łódzkie

betonowej - praca przy fundamentach - nadzorowanie procesu dojrzewania betonu - wykonywanie zbrojenia dla różnych prefabrykatów - praca przy budowie stalowych
konstrukcji przemysłowych Wymagania: - doświadczenie na stanowisku cieśli-zbrojarza mile widziane - umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana

Praca od zaraz

Job Impulse,Brzeziny — 10 godzin temu
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: MŁODSZY MONTER Miejsce pracy: Stryków Bezpłatny dowóz ze: Zgierza, Ozorkowa, Bratoszewic

Dzwoń praca czeka właśnie na ciebie !

Job Impulse,Koluszki — 10 godzin temu

ELEKTRYK MONTER LICZNIKÓW ELEKTRYCZNYCH- Koluszki

ZUE,Koluszki — 10 godzin temu
Firma z branży energetycznej poszukuje pracowników do montażu liczników elektrycznych na terenie Koluszek, Łowicza i Sochaczewa. Wymagane uprawnienia SEP, własny transport i doświadczenie. Zainteresowanych proszę o kontakt 698-301-203.