o nowych ofertach pracy dla monter maszyn, Bełchatów
Oferty: 1 - 3 z 3
"EMIS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Tuszyn
3 800 zł – 4 000 zł

montaż detali w maszynach poligraficznychInne wymaganiawymagane doświadczenie zawodoweRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na okres próbnySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniaśrednie zawodowe, techniczne

4 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Tuszyn
EMIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ,Tuszyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - montaż detali w maszynach poligraficznych WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"średnie zawodowe, techniczne","Inne wymagania":"wymagane doświadczenie zawodowe

13 godzin temu
Więcej

1. Dozorowanie powierzonych sal wystawowych podczas udostępniania ich zwiedzającym, 2. Współpracuje przy organizacji wystaw muzealnych, 3. Ochrona eksponatów, 4. Opieka na...

3 godziny temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie monter maszyn, Bełchatów