Praca na budowie

Filtruj oferty pracy
Podobne wyszukwania
o ofertach pracy dla na budowie, Polska
Oferty: 1 - 18 z 8 889

Kierownik budowy

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.,Wężyska

zamówień - Kontrolowanie budżetu budowy, monitorowanie bieżących wydatków w porównaniu do wydatków prognozowanych i szacowanie kosztów ostatecznych budowy - Uczestnictwo

17 godzin temu

Inżynier budowy

TEKNOBUD Tomasz Krulikowski,Mazowieckie

- nadzorowanie prac związanych z budową, - prowadzenie dokumentacji budowy, - organizacja i koordynacja prac podległych pracowników, - współpraca z podwykonawcami, - nadzór

Mistrz Budowy

Chemobudowa Kraków S.A.,Katowice

doświadczenie w pracy na stanowisku mistrza lub inżyniera budowy, - wykształcenie minimum techniczne budowlane, - znajomość zasad bezpieczeństwa na budowie, - dyscyplina

Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.,Szalejów Górny

Kierownik Budowy

ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp. k.,Bydgoszcz

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej będzie należeć: - - Prowadzenie budów zgodnie z przepisami prawa budowlanego - Utrzymywanie stałego kontaktu z Inwestorem

Serwis Personalny Sp. z o.o.,Poznań

podwykonawczymi oraz pracownikami budowy, - przygotowanie wymaganej dokumentacji oraz uczestnictwo w odbiorze robót, - kontrola budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót

Inżynier budowy (mosty)

Eurovia Polska S.A.,Szczecinek

wewnętrznymi, raportowanie. Profil - Wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa mostowego - Doświadczenie w pracy na budowie przy realizacji robót mostowych

Inżynier Budowy Dróg

Budimex SA,Puławy,Lublin

-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym. Od kandydatów oczekujemy: - - wykształcenia wyższego budowlanego o profilu drogowym, - minimum rocznego doświadczenia w pracy na budowie, - pasji oraz prawdziwego zainteresowania branżą.

Budimex SA,Otwock,Garwolin

Majster Budowy (budownictwo ogólne)

Budimex SA,Mazowieckie

Do Twoich zadań należeć będzie: - nadzór nad podwykonawcami, - nadzór nad powierzonym odcinkiem robót budowlanych, - wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji

Inżynier budowy w dziale kontrolingu

MURAPOL S.A.,Katowice

Opis stanowiska: - weryfikacja umów z wykonawcami w zakresie kompleksowości przedmiotu umowy, - weryfikacja zgodności dat realizacji z harmonogramem budowy, - weryfikacja

Inżynier budowy (infrastruktura kolejowa)

ZUE S.A.,Trzebinia

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m. in. za: - koordynację robót pracowników firmy i podwykonawców, - kontrolę jakości i efektywności wykonywanych przez podwykonawców...

ZUE S.A.,Kutno

Pokaż wszystkie praca ZUE oferty pracy: Kutno

Kierownik Budowy (m/k) branża kolejowa

Strabag Sp. z o. o.,Warka

Zadania: - organizowanie, planowanie i nadzorowanie całokształtu zadań na budowie, zgodnie z przepisami prawa, procedurami wewnętrznymi, wymogami Zamawiającego i Nadzoru

Inżynier Budowy ds. dokumentacji projektowej – kontrakt kolejowy

Budimex SA,Puławy

Do Twoich zadań należeć będzie: - przyjmowanie/odbiór od dostawcy/podwykonawców dokumentacji projektowej i jej zarejestrowanie w rejestrze budowy, - weryfikacja dokumentacji

Mostostal Warszawa S.A.,Sopot,Gdynia,Gdańsk

Opis stanowiska - prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym, procedurami firmowymi oraz wymogami kontraktu, - nadzorowanie

21 minut temu

Inżynier Budowy

Mostostal Warszawa S.A,Łódź

, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie, - przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi, - opracowywanie raportów

Adecco Poland Sp. z o.o.,Warszawa

Główne obowiązki należące do zatrudnionej osoby: - Współpraca z kierownikiem budowy, - Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania

17 minut temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie na budowie, Polska
Średnie wynagrodzenie na budowie, Polska
3 992 zł
Dane dotyczące wynagrodzeń
Uwaga: wszelkie dane dot. wynagrodzeń są jedynie oszacowaniami, opartymi na danych pochodzących od osób trzecich. Wartości te są dostarczane użytkownikom Jobsora jedynie w celu ogólnego porównania. Wynagrodzenie minimalne może się różnić w zależności od doświadczenia/umiejętności. Aby uzyskać faktyczne dane dot. wynagrodzenia, należy skontaktować się z pracodawcą.
Oparto na próbie 42 wynagrodzeń
8 889
Razem oferty pracy