Praca nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej Gorzów Wielkopolski

Filtruj oferty pracy
o nowych ofertach pracy dla nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Gorzów Wielkopolski
Oferty: 1 - 5 z 5
OŚRODEK REWALIDACYJNO-EDUKACYJNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z AUTYZMEM,Gorzów Wielkopolski
od 2 800 zł

wg stanowiskaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat),...

7 dni temu
Więcej
OŚRODEK REWALIDACYJNO EDUKACYJNO WYCHOWAWCZY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z AUTYZMEM,Gorzów Wielkopolski

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - wg stanowiska WYMAGANIA: {"Wykształcenie":"wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza, pedagogika specjalna,...

2 godziny temu
Więcej
Centralna Baza Ofert Pracy,Gorzów Wielkopolski

Numer oferty: StPr/21/0757 Obowiązki: wg stanowiska Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: - wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika...

Więcej
Przedszkole Specjalne dla Dzieci z Autyzmem,Gorzów Wielkopolski
od 3 255 zł

współpraca z rodzicamiRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas określonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniawyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja wczesnoszkolna, wychowanie przedszkolne, pedagogika specjalna

17 godzin temu
Więcej

, wydarzeń wewnątrz placówki, ścisła współpraca z rodzicami Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: - wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: edukacja

Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, Gorzów Wielkopolski