o nowych ofertach pracy dla nauczyciel języka angielskiego, Lubaczów
Oferty: 1 - 3 z 3
"4U" Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych Zdzisław Zabroński,Lubaczów
31 zł – 37 zł

Nauka języka angielskiego.Inne wymaganiaMile widzianeRodzaj zatrudnieniaUmowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługZmianowoscnie dotyczyJezykiangielski, w mowie - C1 -...

3 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Lubaczów
4U Centrum Języków Obcych i Zajęć Pozaszkolnych Zdzisław Zabroński,Lubaczów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nauka języka angielskiego. WYMAGANIA: Wykształcenia: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: filologia angielska Języki: angielski, w mowie - C1 -...

3 godziny temu
Więcej
Centralna Baza Ofert Pracy,Lubaczów

Numer oferty: StPr/20/0545 Obowiązki: Nauka języka angielskiego. Wymagania: Wymagania konieczne: Języki: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany...

12 godzin temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel języka angielskiego, Lubaczów