o nowych ofertach pracy dla nauczyciel przedszkola, Mikołajki
Oferty: 1 - 4 z 4
Przedszkole Niepubliczne ,,Bajkowy Domek" Małgorzata Pupek-Terlik,Mikołajki
od 3 600 zł

praca w grupie trzylatków, grupa nowo powstającaRodzaj zatrudnieniaUmowa o pracę na czas nieokreślonySystem wynagradzaniaCzasowy ze stawką miesięcznąZmianowoscdwie...

2 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Mikołajki
Centralna Baza Ofert Pracy,Mikołajki

Numer oferty: StPr/21/0093 Obowiązki: Praca w nowo powstałej grupie trzylatków. Oczekujemu komunikacji, kreatywności, umiejętności pracy w zespole Wymagania:Wymagania...

2 godziny temu
Więcej
Giżycko (w pobliżu Mikołajki)
1 440 zł

wg programu stażu Rodzaj zatrudnieniaNie dotyczyZmianowoscjedna zmianaWyksztalceniaśrednie zawodowe, inne

3 dni temu
Więcej
Pokaż wszystkie oferty pracy: Giżycko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: wg programu stażu WYMAGANIA: Wykształcenia: średnie zawodowe, inne Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: TAK FIRMA...

3 dni temu
Więcej
Subskrybuj otrzymywanie najnowszych ofert pracy na żądanie nauczyciel przedszkola, Mikołajki