Praca nieruchomości Lublin

Oferty: 1 - 18 z 18

Specjalista ds. Ekspansji - Lublin

InPost,Lublin — 57 minut temu
Ekspansji - Lublin Jeżeli: - Znasz rynek nieruchomości i chciałbyś być odpowiedzialny za poszukiwanie lokalizacji pod rozstawienia Paczkomatów i innych

Praca Specjalista ds. nieruchomości

ONESTO BROKER,Lublin — 11 godzin temu
Nowoczesne Biuro Nieruchomości ONESTO BROKER z dużym potencjałem, zajmujące się obrotem nieruchomości na terenie Lublina i w okolicach, w związku z dynamicznym
Sprzedaży Nieruchomości.
Twoje zadania: - pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, kontakt osobisty i telefoniczny z klientem, - organizowanie prezentacji nieruchomości

Technik Obiektu – Hydraulik

Sanpro,Lublin — 11 godzin temu
częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta – ogólnopolskiej firmy: Impel Tech Solutions Sp. z o. o. świadczącej usługi technicznego utrzymania nieruchomości

Specjalista ds. Nieruchomości

Onesto Broker,Lublin — 11 godzin temu
ONESTO BROKER to firma zajmująca się obrotem nieruchomości: mieszkań, domów oraz działek, na terenie całego Lublina i w okolicach.
Pracując w nieruchomościach masz szansę zaistnieć w branży z ogromnym potencjałem finansowym i rozwojowym.
Twoje zadania: - pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, - organizowanie prezentacji nieruchomości oraz organizacja sprzedaży, - utrzymywanie

Pośrednik Nieruchomości

Biuro Nieruchomości ONESTO BROKER to firma zajmująca się obrotem nieruchomościami: mieszkań, domów, działek.
Nieruchomości Nie wymagamy doświadczenia, zapewniamy pełne i profesjonalne przeszkolenie od podstaw oraz niezbędną pomoc na każdym etapie współpracy.
-aktywnego przyjmowania nowych ofert nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, -sporządzenia ofert sprzedaży, wynajmu nieruchomości, -kojarzenia stron:

asystent rzeczoznawcy majątkowego

Geo-Koncept,Lublin — 11 godzin temu
organizacja pracy - odpowiedzialność - zaangażowanie - sprawna obsługa komputera -samochód -doświadczenie bądź chęć jego zdobycia w dziedzinie wyceny nieruchomości

Agent Nieruchomości

Specjalista ds. Nieruchomości/ Agent Nieruchomości

Biuro Nieruchomości Onesto Broker to firma specjalizująca się w obrocie nieruchomościami: mieszkań, domów, działek.
Nieruchomości Jeśli nie masz doświadczenia – przeszkolimy Cię od podstaw!
Opis stanowiska pracy: -aktywne przyjmowanie nowych ofert nieruchomości do sprzedaży bądź wynajmu, -sporządzenie ofert sprzedaży, wynajmu nieruchomości

Pracownik gospodarczy / Dozorca

Westa,Lublin — 11 godzin temu
Miejsce pracy: Lublin Opis stanowiska: • dozór obiektu • prace porządkowe na terenie nieruchomości • prace ogólnobudowlane • utrzymanie terenów zielonych

Trener / trenerzy prowadzenia szkoleń

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych,Lublin — 11 godzin temu
Obszary tematyczne w jakich poszukujemy trenerów - Kodeks postępowania administracyjnego - Podatki CIT, VAT - Auditor HACCP - Regulowanie stanu prawnego nieruchomości

Doradca ds. Nieruchomości

Biuro Nieruchomości KWADRAT,Lublin — 11 godzin temu
W Biurze Nieruchomości KWADRAT będziesz: - pozyskiwać nowych klientów i utrzymywać z nimi trwałe relacje, - przygotowywać profesjonalne oferty(opisy, zdjęcia
, plany nieruchomości), - prezentować nieruchomości klientom popytowym, - współpracować z lokalnymi firmami i biurami nieruchomości, - zarabiać pieniądze
), - korzystne wynagrodzenie uzależnione od wyników(jedne z najwyższych prowizji na lubelskim rynku nieruchomości), - pracę w młodym, ambitnym zespole,

HF Broker szuka do pracy pośredników ds.nieruchomości

HF Broker,Lublin — 11 godzin temu
Nieruchomości.
Będziesz odpowiedzialny za: doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami pozyskiwanie ofert z rynku nieruchomości tworzenie ofert nieruchomości oraz ich
. uczciwy system prowizyjny oparty na pośrednictwie w kupnie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości, w którym masz możliwość określenia wysokości swoich zarobków

Doradca ds. nieruchomości

Metrohouse,Lublin — 11 godzin temu
NIERUCHOMOŚCI Miejsce pracy: Lublin *ponad 80 biur w całej Polsce *ponad 500 doradców *co miesiąc kilka tysięcy nowych klientów do obsługi Jeżeli: *chcesz
*potrafisz budować relacje z Klientami *chcesz mieć dostęp do największej bazy nieruchomości i Klientów w Polsce Oczekujemy: *wysokich umiejętności sprzedażowych
*narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny *szkolenia, możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od najlepszych na rynku nieruchomości

Przedstawiciel handlowy Agencji Detektywistycznej

Detektyw Polska,Lublin — 11 godzin temu
Nawiążę współprace z pracującym przedstawicielem (np agent ubezpieczeniowy, nieruchomości, doradca finansowy i inne) w celu pozyskiwania klientów do biura

Doradca Klienta Ds. Nieruchomości - Lublin

NIERUCHOMOŚCI Metrohouse to : • ponad 80 biur w całej Polsce • ponad 500 doradców • co miesiąc kilka tysięcy nowych klientów do obsługi Jeżeli: • chcesz
mieć atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy • potrafisz budować relacje z Klientami • chcesz mieć dostęp do największej bazy nieruchomości i Klientów
narzędzia niezbędne do pracy: komputer, telefon, aparat fotograficzny • szkolenia, możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia od najlepszych na rynku nieruchomości

_ Konsultant _ Praca Dodatkowa _

imojafirma.pl,Lublin — 12 godzin temu
Zajmujemy się kompleksową pomocą dla osób planujących zakupić nieruchomość za pomocą kredytu hipotecznego.
Wyliczymy szczegółowo wszystkie koszty kredytu wraz z ukrytymi opłatami, pomożemy w całym procesie kupna nieruchomości.
Otrzyma bezpłatne wsparcie w samym zakupie nieruchomości, pomożemy podpisać umowę przedwstępną, sprawdzimy stan prawny nieruchomości, wyliczymy zdolnośc

Technik Serwisu- Lublin

Innovative Facility Management Polska Sp. z o.o.,Lublin — 12 godzin temu
Zakres obowiązków utrzymanie nieruchomości w stanie pełnej sprawności technicznej, w tym m. in.: konserwacja urządzeń i instalacji technicznych usuwanie

Technik serwisu

Sanpro,Świdnik — 11 godzin temu
zespole - mile widziane doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów przemysłowych Oferujemy: - pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie nieruchomości, Lublin