Praca oświatowe Poznań

Oferty: 1 - 14 z 14

Regionalny Menedżer Sprzedaży Ubezpieczeń

NAUCZYCIELSKA AGENCJA UBEZPIECZENIOWA,Poznań — 20 godzin temu
Jako Regionalny Menedżer Sprzedaży będziesz zajmował się aktywną sprzedażą ubezpieczeń w placówkach oświatowych.
Wyzwania: • bezpośrednia sprzedaż ubezpieczeń grupowych w placówkach oświatowych oraz instytucjach samorządowych, • kompleksowa obsługa i rozwój sprzedaży

Konsultant Oświatowy - woj. wielkopolskie

MAC Konsultanci Oświatowi Sp. o.o.,Poznań — 20 godzin temu
rozwojem oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego kandydata zainteresowanego/-ej nowymi możliwościami rozwoju jako Konsultant Oświatowy
UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji prowadzonej przez MAC Konsultanci Oświatowi
UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż: 1.administratorem Państwa danych osobowych jest MAC Konsultanci Oświatowi Sp. z o.o. z siedzibą w: 25-560 Kielce

Wykładowca ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA PL. OŚWIAT. poszukiwany

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu,Poznań — 20 godzin temu
Szanowni Państwo, Uczelnia prywatna poszukuje ekspertów z dziedziny ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA PLACÓWKĄ OŚWIATOWĄ do prowadzenia zajęć z słuchaczami.

Manager Szkoły Policealnej

Gowork.pl,Poznań — 21 godzin temu
na stanowisku zarządzającym -Samodzielność i dobra organizacja pracy -Kreatywność i otwartość na nowoczesne metody pracy w edukacji -Znajomość prawa oświatowego
i/lub uprawnienia do zarządzania placówką oświatową będą dodatkowym atutem Oferujemy -Długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę -Możliwość wdrażania

PRACOWNIK WYDAWNICTWA DS. SPRZEDAŻY

FallWork Sp. z o.o.,Poznań — 21 godzin temu
SPRZEDAŻY Obowiązki: - sprzedaż prenumerat oraz programów komputerowych placówkom oświatowym, kulturalnym i wybranym instytucjom administracyjnym - telefoniczna

Wykładowca ORGANIZACJA I ZARZĄDZNIE PLACÓWKĄ OŚWIATOWĄ!!!!

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu,Poznań — 21 godzin temu
Szanowni Państwo, poszukujemy Wykładowców z zakresu Organizacja i Zarządzanie Placówką Oświatową.

Nauczyciel Rachunkowość Podatki Działalność gospodarcza

Prywatna Szkoła Policealna LUPUS,Poznań — 21 godzin temu
.) - Oczekiwania finansowe Kandydata (z uwzględnieniem z ust. o finansowaniu zadań oświatowych).

Wykładowcy studiów podyplomowych poszukiwani

SKK Sp. z o.o.,Poznań — 21 godzin temu
Poznań 14 Nauczanie chemii w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych - przygotowanie do nauczania przedmiotu 15 Organizacja i zarządzanie placówką oświatową

Szkoleniowiec - System Informacji Oświatowej

Instytut Szkoleniowy,Poznań — 21 godzin temu
Obowiązki: prowadzenie szkoleń o tematyce - System Informacji Oświatowej umiejętność przekazywania wiedzy z wymaganej tematyki opracowanie bogatych materiałów

Nauczyciel Wykładowca Podstawy Przedsiębiorczości

Prywatna Szkoła Policealna,Poznań — 21 godzin temu

Liceum szuka nauczyciela Biologia Informatyka Chemia

Prywatne Liceum dla Dorosłych,Poznań — 21 godzin temu

Dyrektor ds. dydaktycznych

DELTA Edukacja Sp. z o.o.,Poznań — 21 godzin temu
Dyrektor ds. dydaktycznych w Szkole Policealnej i Liceum Ogólnokształcącym dla Dorosłych Wymagania: - studia wyższe - uprawnienia do zarządzania placówką oświatową
- znajomość prawa oświatowego - wysoka kultura osobista; - zaangażowanie i pasja w działaniu Do głównych zadań Dyrektora należeć będzie: - rekrutacja

Pracownik Wydawnictwa- Poznań

Poznań — 6 godzin temu
- Sprzedaż prenumerat oraz programów komputerowych placówkom oświatowym - Obsługa telefoniczna Klientów Wydawnictwa - Realizacja planów sprzedażowych -

Praca sprzątanie placówki Oświatowej Swarzędz

Placówka Oświatowa,Swarzędz — 21 godzin temu
Witam serdecznie, Przyjmę do pracy panią do sprzątania Palcówki Oświatowej w Swarzędzu Cv proszę przez portal Lento
Filtruj oferty pracy