Praca obsługa biura

Oferty: 1 - 20 z 41 687

Asystentka/Asystent Biura

Devire,Warszawa
jednej z najszybciej rozwijających się firm marketingowych, skupiającej największych influencerów i content creatorów poszukujemy Asystentki/Asystenta Biura
Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i obsługę spotkań, nadzór nad korespondencją przychodzącą oraz wychodzącą, współpracę
zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych, przygotowywaniem materiałów marketingowych oraz wsparcie administracyjne i logistyczne pracowników biura
5 godzin temu

Asystentka Zarządu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą administracyjną obsługę sekretariatu Zarządu, prowadzenie bieżących spraw organizacyjno-kancelaryjnych
U Kandydatów zwracamy uwagę na: - Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Recepcjonistki/Asystentki Biura, zdobyte w międzynarodowej organizacji. -
Biegłą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) - warunek konieczny. - Wykształcenie wyższe. - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi

Opiekun handlowy

MAPAL Polska Sp. z o.o.,Łódź
Przygotowywanie i wysyłanie wycen i ofert handlowych; - Rejestracja zamówień i nadzór nad ich właściwą realizacją oraz koordynacja z działami powiązanymi (obszary: biura
Mile widziane: - Doświadczenie w obsłudze sprzedaży; - Znajomość języka angielskiego.

Specjalista ds. obsługi pracowników i biura

Bergman Engineering Sp. z o.o.,Wrocław
firmowych - Tworzenie raportów i prezentacji na potrzeby zarządu - Doświadczenie w pracy na stanowiskach administracyjnych, kadrowych i/lub związanych z obsługą

Asystentka Biura / Office Assistant

Exorigo-Upos sp. z o.o.,Warszawa
odpowiedzialna za: - Tworzenie i przepływ dokumentacji; - Ewidencja i prowadzenie korespondencji firmowej; - Odbieranie telefonów; - Przyjmowanie i obsługę
wprowadzanie/skanowanie dokumentów do systemów; - Możliwe jest także wykonywanie obowiązków z obszaru Administracji oraz wspieranie innych pracowników biura
doświadczenia na podobnym stanowisku; - Wykształcenia wyższego, bądź w trakcie studiów; - Znajomości języka angielskiego; - Dobrej znajomości pakietu MS Office i obsługi

Recepcjonista / Recepcjonistka

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.,Warszawa
- Nadzorem nad prawidłowym obiegiem informacji oraz korespondencji - Obsługą urządzeń biurowych - Dbaniem o stałą dostępność artykułów biurowych - Realizacją
wsparcie zespołu - Dostęp do oferty benefitów: opiekę medyczną oraz pakiet sportowy - Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach - Atrakcyjną lokalizację biura

Senior SOC Analyst

klienta, najszybciej rozwijającego się dostawcy płatności kartowych i elektronicznego przetwarzania transakcji, poszukujemy kandydata do warszawskiego biura
działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń dotyczących bezpieczeństwa IT - Korelację i analizę zdarzeń z systemów źródłowych - Obsługę
elektronika lub podobne) - Gotowość do pracy w systemie zmianowym w trybie 24/7/365 (dwie 12-godzinne zmiany) - Wiedza i doświadczenie z zakresu analizy i obsługi

Internal HR Assistant

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.
oraz dopełnianie wszelkich innych formalności. - Bieżące wypełnianie zadań administracyjnych oraz własnych projektów HR (ok. 25% czasu), w tym m.in.: - obsługa

Office Assistant

ISS Facility Services Sp. z o.o.,Warszawa
prezentacji, pism, dokumentów na potrzeby Zarządu - Organizację i rozliczanie wyjazdów służbowych - Kontrolę oraz nadzór nad zamówieniami na potrzeby biura
- Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów - Obsługę centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej - Współpracę
- Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim - warunek konieczny - Obsługa pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) nie sprawia Ci trudności -

KFB Acoustics Spółka z o.o.,Wrocław
- Nadzór nad korespondencją zewnętrzną i wewnętrzną; - Obsługa centrali telefonicznej; - Organizacja spotkań biznesowych w firmie; - Dbałość o prawidłowy
dokumentów; - Wsparcie administracyjne i organizacyjne dla pozostałych działów (rezerwacja biletów, hoteli, zamówienia artykułów na bieżące potrzeby biura

Asystentka / Asystent ds. Wsparcia Administracyjnego

Żabka Polska S.A.,Gdynia,Pruszcz Gdański,Gdańsk
Twoje zadania: - kompleksowa obsługa administracyjno-analityczna - aktywne wsparcie Zespołu Sprzedaży w wyznaczanych na bieżąco zadaniach - wsparcie administracyjne
biura - koordynacja działań oraz statusowanie procesów wykonywanych w Zespole Sprzedaży - przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji z pozyskanych

Asystent/Asystentka ds. Administracji

międzynarodowej firmy będącej producentem sprzętu elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko Asystentki/a Biura
kurierskimi, zamawianie materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych, przygotowywaniem materiałów marketingowych oraz wsparcie administracyjne pracowników biura

Tester oprogramowania / Konsultant ds. testów

QUALENT SOFTWARE Sp. z o.o.,Warszawa
Opracowywanie planów testów, przypadków i scenariuszy testowych - Analiza wyników i raportowanie przebiegu testów - Dokumentowanie wyników testów - Zgłaszanie i obsługa
Ciekawość i otwartość na nowinki technologiczne - Zatrudnienie w oparciu o B2B, umowa o pracę, umowa o dzieło - Elastyczny czas pracy (godziny korzystania z biura

Recruitment Consultant SSC/BPO

Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz w Monachium, Frankfurcie i Pradze.
i selekcję aplikacji Kandydatów. - Przeprowadzanie spotkań i rozmów z Kandydatami oraz weryfikację ich umiejętności i doświadczenia. - Profesjonalną obsługę

Team Leader Działu Księgowości

Dla naszego Klienta - międzynarodowego biura rachunkowego, które oferuje szerokie spektrum obsługi kadr i płac oraz księgowości poszukujemy Team Leadera

​Doradca Techniczno-Handlowy

Hager Polo Sp. z o.o.,Warmińsko-Mazurskie
utrzymywanie relacji z klientami branżowymi na podległym terenie (hurtownie elektrotechniczne, firmy instalacyjne, producenci rozdzielnic, generalni wykonawcy, biura
Wsparcia Technicznego) - prowadzenie prezentacji produktowych dla klientów - współpraca z zespołem Kierowników Produktu, Działem Obsługi Klienta Wymagania

Stażysta / Stażystka w Biurze Obsługi Zgłoszeń

Żabka Polska Sp. z o.o.,Poznań
Twoje zadania: - telefoniczna i mailowa obsługa klienta - rejestracja i klasyfikacja zgłoszeń od klienta wewnętrznego i zewnętrznego - aktywna współpraca
z drugą linią wsparcia - budowanie bazy wiedzy przy zespole Obsługi Zgłoszeń Oczekujemy od Ciebie: - wykształcenia średniego (mile widziani studenci
możliwość zapoznania się z zasadami działania i pracy w zespole - realizowanie ciekawych i różnorodnych zadań - nowoczesne warunki pracy - lokalizację biura

Asystent / Specjalista ds. Obsługi Klienta

JACOBS DOUWE EGBERTS PL Sp. z o.o.,Warszawa
Opis stanowiska - Prowadzenie rzetelnej obsługi klienta w zakresie realizacji otrzymywanych zamówień od klientów - Prowadzenie księgowości w ramach procesu
obsługi klienta - Rozpatrywanie reklamacji od klientów - Dbanie o dobre relacje z klientem, pozyskiwanie nowych klientów - Zbieranie i analizowanie funkcji
współpracy oraz rozwoju w strukturach JDE - Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe - Świetna lokalizacja biura

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Dla naszego Klienta - międzynarodowego biura rachunkowego, które oferuje szerokie spektrum obsługi kadr i płac oraz księgowości poszukujemy Samodzielnej
księgowych - Przygotowywanie i dokonywanie płatności - Rozliczanie podatków (VAT, CIT) oraz sporządzanie deklaracji i informacji do odpowiednich Urzędów - Obsługa

Asystent/ka Biura

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie obsługa biura, Polska