Praca ochrona bezpieczeństwo

Oferty: 1 - 20 z 32 431

Brygadzista

P.U. JAREX Sp. z o.o.,Warszawa — 14 minut temu
4 000 - 5 000 zł
Naszym atutem są wiedza i umiejętności, dbałość o bezpieczeństwo i rozwój pracowników.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Specjalista ds. BHP

Synergia Konsulting,Świebodzin — 14 minut temu
prowadzenie szkoleń w obszarze BHP - opracowywanie oraz aktualizowanie dokumentacji - optymalizacji istniejących i wprowadzanie nowych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa
służbie BHP w przedsiębiorstwie produkcyjnym - bardzo dobra znajomość regulacji prawnych związanych z BHP oraz znajomość systemu Zarządzania Środowiskiem i Bezpieczeństwem
Sienkiewicza 31/2, 65-431 Zielona Góra dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji – zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie

Database Administrator

Synergia Konsulting,Zielona Góra — 14 minut temu
Baz Danych składa się: - utrzymywanie i administrowanie systemów bazodanowych wykorzystywanych w firmie - zapewnienie bezpieczeństwa przesyłanych danych
Sienkiewicza 31/2, 65-431 Zielona Góra dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie

Brygadzista

Pracownik ochrony Carrefour

Solid Security Sp. z o.o.,Szczecin — 23 godziny temu
. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Carrefour Miejsce pracy: Szczecin Opis stanowiska: - Dbałość
o bezpieczeństwo mienia i osób na terenie obiektu - Obsługa monitoringu - Patrolowanie terenu Wymagania: - Chęć do pracy - Dyspozycyjność - Niekaralność
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 508 655 664 lub o wysłanie CV na adres e-mail: @ w tytule wiadomości wpisując "Pracownik ochrony

Spawacz MAG 135 Niemcy

Klient Progresso,Jasło — 23 godziny temu
Spawacz MAG 135 Miejsce pracy: Niemcy Obowiązki: • Spawanie elementów konstrukcyjnych metodą MAG 135, • Dbałość o stanowisko pracy oraz o zachowanie zasad bezpieczeństwa
Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych. [Certyfikat MPiPS: 540]

KIEROWNIK BUDOWY

MOLEWSKI SP. Z O.O.,Poznań — 23 godziny temu
spodziewanych zmian w budżecie, · nadzorowanie opracowań: harmonogramu realizacji, harmonogramu finansowego, PZJ wraz z planem kontroli i badań, planu bezpieczeństwa
i ochrony zdrowia na budowie, planu zarządzania środowiskowego i planu organizacji robót, · dostarczanie danych o planach dotyczących kosztów i produkcji
tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie

Dowódca Zmiany

Solid Security Sp. z o.o.,Gryfino — 23 godziny temu
. - ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: Dowódca zmiany Miejsce pracy: Gardno Opis stanowiska: - Dbanie o pozytywny
wizerunek firmy - Realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa - Organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
pracowników Wymagania: - Dyspozycyjność - Niekaralność - Wysoka kultura osobista - Doświadczenie w branży logistycznej/magazynowej - Doświadczenie w ochronie

Pakowacz

Animex Foods,Szczecin — 23 godziny temu
sumienność  Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych  Mile widziane posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy:  Bezpieczeństwo
Współadministratorzy wyznaczyli następujący punkt kontaktowy dla osób, których dane dotyczą: Biuro Ochrony Danych Osobowych Smithfield Polska: ul.
Chałubińskiego 8, 00 – 613 Warszawa, adres mailowy: @ oraz @ Współadministratorzy celem bieżącego monitorowania prawidłowego przestrzegania zasad ochrony

Pakowacz praca w Niemczech

ataska,Szprotawa — 23 godziny temu
pakowania, przygotowywanie dokumentacji dotyczących pobranych materiałów i produktów przygotowywanie produktów do wysyłki, odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa

Apple IT Systemadministrator

pracy powierzonych systemów Zarządzanie kontami i uprawnieniami użytkowników, Konfiguracja systemów, Instalowanie i aktualizacja oprogramowania, Dbanie o bezpieczeństwo

Praca w finansach

Phinance,Gdańsk — 23 godziny temu
Naszym celem jest zapewnienie klientom bezpieczeństwa oraz pewności finansowej. Prowadzimy kompleksowe usługi finansowe.

Operator maszyny na produkcji w NIEMCZECH!

JOBFACTORY,Zgorzelec — 23 godziny temu
i obsługa maszyny • Kontrola jakości wykonanej pracy i produktu • Dbanie o porządek na miejscu pracy jak również o maszynę • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa

POMOCNIK OPERATORA MASZYN

Fenix Poland S.A.,Chełmek — 23 godziny temu
Oświęcimia Obowiązki: - obsługa maszyn - wykonywanie zleceń produkcyjnych na w/w maszynach zgodnie ze standardami bezpieczeństwa i jakości - dbałość o
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie

Opiekun/ka Seniora - NIEMCY

Promedica24,Świdnik — 22 godziny temu
Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie. Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 502 912 734 lub 789 218 005.
Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

Opiekun/ka Seniora

Promedica24,Lublin — 22 godziny temu

HYDRAULIK-BERLIN-KORZYSTNE WARUNKI

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce,Poznań — 22 godziny temu
Jeżeli akceptujesz poniższą politykę bezpieczeństwa i chcesz aplikować na powyższe stanowisko kliknij na link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Hydraulik-Berlin-Niemiecka-umowa-o-prace
Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Specjalista ds. Technicznych

Orlen Paliwa Sp. z o.o.,Krosno Odrzańskie — 22 godziny temu
przeglądów urządzeń i instalacji terminalu gazu płynnego zgodnie z obowiązującymi przepisami • Zgłaszanie zamierzeń mających na celu poprawę warunków pracy i bezpieczeństwa
interpersonalne i komunikacyjne • Znasz pakiet MS Office (w szczególności MS Excel) • Posługujesz się językiem angielskim • Znasz przepisy bhp, ppoż., ochrony

Pracownik produkcji - Niemcy - Praca od 07.01.2019r

Manuvia,Tychy — 22 godziny temu
Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Ochrona danych osobowych: https://manuvia.com/RODO SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Praca w Niemczech - operator produkcji - atrakcyjne warunki!

Manuvia,Gliwice — 22 godziny temu
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie ochrona bezpieczeństwo, Polska