Praca ochrona bezpieczeństwo Kielce

Oferty: 1 - 20 z 356

nauczyciel wychowania przedszkolnego

Przesdszkole Akademia Malucha,Kielce — 3 godziny temu
Obowiązki: • opieka nad dziećmi uczęszczającymi do przedszkola, • dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, • prowadzenie pracy dydaktyczno – wychowawczej
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Junior Salesforce Developer

Britenet,Kielce — 3 godziny temu
trzykrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS) • ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery • BEZPIECZEŃSTWO
Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych

Przedszkole,Kielce — 3 godziny temu

Dyrektor ds. ochrony - świętokrzyskie

Biuro ochrony,Kielce — 3 godziny temu
Biuro ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko: dyrektor ds. ochrony.
Zakres obowiązków: - zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług - reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami - zapewnienie bezpieczeństwa
W chronionym obiekcie - realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemów bezpieczeństwa - zatrudnianie i szkolenie pracowników - planowanie

Koordynator Usług Ochrony

Karabela-Ck,Kielce — 4 godziny temu
KARABELA-CK Sp. z o.o. poszukuje dynamicznej i operatywnej osoby na stanowisko: KOORDYNATOR usług ochrony Miejsce: woj.
posiadania broni poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” niekaralność min. 2 letni staż w zakresie
Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.

Oferta Pracy do Niemiec

Promedica24,Kielce — 4 godziny temu
Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie ! W ofercie posiadamy też inne kontrakty Zgłoś się już dziś!
Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

Praca w Opiece od zaraz ! Wysokie zarobki !

Opiekunka seniorów w Nieczech- od zaraz- wysokie zarobki !

Wartownik

Sanpro Consulting BPO,Kielce — 4 godziny temu
.13953) – będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Wartownik Miejsce pracy: Kielce Zakres obowiązków: - ochrona
osób i mienia - monitorowanie bezpieczeństwa na terenie obiektu, - sumienna realizacja obowiązków służbowych, - raportowanie z przebiegu służby Wymagania
: - Zaświadczenie o wpisie na listę Kwalifikowanych pracowników ochrony - sumienność i dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków - mile widziane orzeczenie

Praca dla studentów w Opiece przy os. starszej

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo, gwarantujemy transport, zamieszkanie i wyżywienie.

Doradca Ubezpieczeniowo-Finansowy oraz Lider Sprzedazy

TUnŻiR Metlife S.A,Kielce — 4 godziny temu
określaniu czasu przeznaczonego na realizację zadań Kariera: *możliwość rozwoju zawodowego i awansu *gwarantowany pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych Bezpieczeństwo
klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie

Niemcy - komisjoner bez niemieckiego, Neumünster

Workon,Kielce — 4 godziny temu
voice Wymagania: prawo jazdy i własne auto - mile widziane certyfikat na wózki - mile widziany , jeśli nie ma wtedy firma organizuje przyuczenie buty bezpieczeństwa
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Trener TIK - szkolenie dla nauczycieli

BPR Consulting,Kielce — 4 godziny temu
Firma szkoleniowa poszukuje informatyka do zrealizowania szkolenia dla nauczycieli z zakresu TIK, bezpieczeństwa w internecie, obsługi sprzętu i wykorzystywania
Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Monter - Ślusarz – praca na prefabrykacji

Polonez Plus Spółka z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
rysunku technicznego, • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy oraz suwnice z poziomu zero, • komunikatywność, • samodzielność, • dbanie o porządek i bezpieczeństwo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie

Kasjer/Kasjerka

Work&Profit,Kielce — 3 godziny temu
wszystkim Kodeksu pracy - podstawą prawną przetwarzania jest obowiązek prawny ciążący na Administratorze (art. 6 ust. 1 lit c ogólnego rozporządzenia o ochronie

Pracownik sklepu- odławianie karpia

Sprzedawca w salonie Monnari w C.H. Galeria Korona

Monnari,Kielce — 3 godziny temu
Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iodmonnari.com.pl
przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę
, c) przenoszenia danych, d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, e) wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony

Order picker

Orienta,Kielce — 3 godziny temu
Aby zapewnić lepszą ochronę Państwa danych, przesłane CV zostanie zachowane w naszej bazie, dzięki czemu będą mieli Państwo stały dostęp do przechowywanych
Równocześnie informujemy, że zgłoszenie swojej kandydatury jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Polityki Prywatności dot. ochrony danych

Blacharz / Lakiernik

Orienta,Kielce — 4 godziny temu

Kwalifikowany pracownik ochrony

P.W.KARABELA Sp. z o.o.,Kielce — 4 godziny temu
"KARABELA" Sp. z o.o. w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje pracownika na stanowisko: KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: KIELCE - BUKÓWKA
WYMAGANIA: wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony pozwolenie na broń ZAKRES OBOWIĄZKÓW: ochrona osób i mienia OFERUJEMY: stabilność zatrudnienia
Filtruj oferty pracy