Praca ochrona bezpieczeństwo Luboń, gm. Luboń, Wielkopolskie

Oferty: 1 - 20 z 69

Koordynator ds. Bezpieczeństwa

General Logistics Systems,Komorniki — 28 minut temu
Bezpieczeństwa Miejsce pracy: północno-zachodnia część Polski Biuro opcjonalnie: Lisi Ogon k. Bydgoszczy, Straszyn k. Gdańska, Głuchowo k.
z zakresu bezpieczeństwa, - sporządzanie raportów dotyczących incydentów bezpieczeństwa oraz fizyczne oceny bezpieczeństwa.
B, - mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie będzie

Doradca Klienta - punkt eSmoking World (Komorniki)

eSmoking World,Komorniki — 20 godzin temu
Przyświecają nam dwie najważniejsze wartości - jakość i bezpieczeństwo. W 2013 powołaliśmy instytucję badawczo-rozwojową - eSmoking Institute.
- stabilne warunki pracy, bo wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest ważne - dobrze prosperujący system premiowania i wypłata zawsze na czas - możliwość
danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

!Magazynier! - Luboń - elastyczny grafik

Trenkwalder,Luboń — 20 godzin temu
Dane kontaktowe inspektora ochrony danych osobowych: daneosobowe(małpa)trenkwalder.com.

Praca na magazynie - Luboń

Zabiegi Pielęgnacji Cery - praca dodatkowa - 25zł/h pracy +

Klub Zdrowia i Urody,Luboń — 20 godzin temu
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Salon Fryzjerski Barbers zatrudni fryzjera wysoka podstawa

Barbers,Luboń — 20 godzin temu
osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie

Magazynier - Luboń

Eurocash S.A. - Eurocash Alkohole,Luboń — 20 godzin temu
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz klauzulą o ochronie danych osobowych).

Dodatkowe zajęcie dla aktywnych i komunikatywnych osób

Klub Zdrowia,Luboń — 20 godzin temu

SPRZEDAWCA/DORADCA KLIENTA NEW BALANCE 0,5 etatu

New Balance,Luboń — 20 godzin temu
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Samodzielna księgowa/księgowy - cały etat

SigmaPartner Sp. z o.o.,Luboń — 20 godzin temu
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie

Księgowa/księgowy - cały etat

SigmaPartner sp. z o.o.,Luboń — 20 godzin temu

Pracownik Ochrony - Luboń

MAKROPOL SP. Z O.O.,Luboń — 20 godzin temu
Firma MAKROPOL Sp. z o.o. poszukuje PRACOWNIKÓW OCHRONY na terenie Lubonia. Mile widziane osoby z grupą niepełnosprawności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie

Przedstawiciel Handlowy (Luboń k. Poznania)

About You,Luboń — 20 godzin temu

Instalator, pomocnik instalatora

JC Klima,Komorniki — 20 godzin temu

Kierowca Kat. C - Komorniki k. Poznania

Eurocash,Komorniki — 20 godzin temu
Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod_ec(małpa)eurocash.pl

Operator Wózka Widłowego - Komorniki k. Poznania

Magazynier - Komorniki/Od 4 tyś brutto

W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem @

Operator Produkcji

Arjo,Komorniki — 20 godzin temu
Zadania: • Realizowanie zaplanowanej produkcji, • Kontrolę jakości wytwarzanego produktu, • Przestrzeganie procedur, zasad bezpieczeństwa pracy, • Ścisłą

Pracownik ochrony KOMORNIKI/PLEWISKA

Impuls Security Polska,Komorniki — 20 godzin temu
Wielkopolska agencja ochrony zatrudni osoby do pracy w charakterze: PRACOWNIK OCHRONY - DOZORU. Zakład przemysłowy w Komornikach lub Plewiskach.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie ochrona bezpieczeństwo, Luboń