Praca ochrona bezpieczeństwo Opole

Oferty: 1 - 20 z 559

Pakowanie książek na magazynie w Niemczech. Bez języka!

Manuvia,Opole — 4 godziny temu
Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych". SK Expres Sp. z o.o.
(nr cert. 3289) Ochrona danych osobowych: mnvia.com/RODO

Montaż foteli Land Rover na Słowacji - hotel ZA DARMO!

Manuvia People SK,Opole — 4 godziny temu
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Ochrona danych osobowych: https://mnvia.com/RODO SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Pracownik biurowy-rekruter z językiem niemieckim

Senior VIP,Opole — 4 godziny temu
Daje to pewność bezpieczeństwa oraz profesjonalizmu przy opiece.
zapoznanie się z klauzulą: KLAUZULA INFORMACYJNA – DANE UZYSKANE DZIĘKI ZGODZIE (rekrutacja) Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie
dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji za Pani/Pana zgodą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie

Dyrektor ochrony- opolskie

Biuro ochrony,Opole — 4 godziny temu
Firma z branży ochrony poszukuje dyrektora ochrony.
Zakres obowiązków: - zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług - reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami - zapewnienie bezpieczeństwa
W chronionym obiekcie - realizowanie założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemów bezpieczeństwa - zatrudnianie i szkolenie pracowników - planowanie

Operator maszyn, Belgia

Link2europe,Opole — 4 godziny temu
.), kontrola działania wykrywacza metali. wypełnianie dokumentów produkcyjnych. utrzymanie porządku w miejscu pracy. przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa
osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie

TITANX ROZPOCZYNA PRODUKCJĘ W OPOLU!! OPERATOR MONTAŻU

TitanX Engine Cooling,Opole — 4 godziny temu
. • Ciągłe doskonalenie i zaangażowanie do poprawy wydajności, jakości oraz bezpieczeństwa pracy. • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. • Nastawienie
„Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony

Praca w Holandii dla każdego!

i-Work,Opole — 4 godziny temu
Wiążąc się z nami mają państwo zapewnioną fachową obsługę oraz bezpieczeństwo.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Pracownik Ochrony - monitoring

Hunters Sp. z o. o.,Opole — 4 godziny temu
Hunters - działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.
W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Pracownik Ochrony - obiekt handlowy monitoring Miejsce pracy: Opole Obowiązki
: • zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu • reagowanie na zagrożenia • przestrzeganie procedur • współpraca z Klientem Kwalifikacje: • niekaralność

Doradca Klienta - punkt eSmoking World (Opole)

eSmoking World,Opole — 4 godziny temu
Przyświecają nam dwie najważniejsze wartości - jakość i bezpieczeństwo. W 2013 powołaliśmy instytucję badawczo-rozwojową - eSmoking Institute.
- stabilne warunki pracy, bo wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest ważne - dobrze prosperujący system premiowania i wypłata zawsze na czas - możliwość
danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

przyjmę na praktyki

xyz,Opole — 4 godziny temu
Jeśli ukończyłeś szkołę średnią lub studia podyplomowe itp. i nie masz doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy- zapraszam.
klauzulę: Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) i art. 7 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony

Ustawiacz maszyn

PARETTi,Opole — 5 godzin temu
pakującej prowadzenie dokumentacji produkcyjnej - czyszczenie maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami - udział w procesach usprawniających standardy bezpieczeństwa
, jakości, ochrony środowiska Wymagania: - dobra organizacja pracy, operatywność, spostrzegawczość - umiejętność pracy w zespole - mile widziane uprawnienia

Operator wózka widłowego

przepakowanych palet - foliowanie palet - prace porządkowe w dziale - udział w działaniach usprawniających proces przepakowywania wyrobu - zachowanie standardów bezpieczeństwa
, jakości, ochrony środowiska Wymagania: - chęć do podjęcia stałej współpracy - uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem

opiekunka/animatorka sala zabaw Turawa Park Opole

Bajkowy Labitynt,Opole — 5 godzin temu
pracy na sali zabaw w Opolu CH Turawa Wymagania: - rzetelność i odpowiedzialność - dobry kontakt z dziećmi - wiek powyżej 18 lat Obowiązki: - dbanie o bezpieczeństwo
Cv ze zdjęciem i klauzulą: zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ( dz. ust. nr 133 poz 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i

Spawacz (Opole)

ERBUD Industry Centrum,Opole — 5 godzin temu
stanowisku • Mile widziana znajomość języka niemieckiego Oferujemy: • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę • Atrakcyjne wynagrodzenie • Wysokie standardy bezpieczeństwa

Monter

szybkiego przyswajania nowej wiedzy • Odpowiedzialność Oferujemy: • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę • Atrakcyjne wynagrodzenie • Wysokie standardy bezpieczeństwa

Pilot Autokarów Liniowych Krajowych i Zagranicznych

Sindbad- Eurobus,Opole — 5 godzin temu
przywitania/ pożegnania pasażerów, prezentacji autokaru •Przekazanie informacji pasażerom o trasie przejazdu i ewentualnej przesiadce •Dbanie o komfort i bezpieczeństwo
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Praca w Holandii dla Blacharza Przemysłowego

Staffing international,Opole — 5 godzin temu
obrabianie blachy, przycinanie, przyginanie; -wykonywanie odpowiednich pomiarów; obsługa w poprawny i odpowiedzialny sposób materiałów, urządzeń i środków ochrony
materiałami i narzędziami; tworzenie form z blachy na podstawie rysunku; relacjonowanie postępów / opóźnień pracy do bezpośredniego przełożonego; -Certyfikat bezpieczeństwa
VOL),; -Rozeznanie techniczne; -Umiejętność języka holenderskiego , angielskiego lub niemieckiego w mowie będzie dodatkowym autem -Świadomość warunków bezpieczeństwa

Specjalista ds. Personalnych

Illustro,Opole — 5 godzin temu
automatyki przemysłowej, specjalizującej się w sensoryce, systemach identyfikacji radiowej RFID, przemysłowych sieciach komunikacyjnych oraz systemach bezpieczeństwa
Preferowane wykształcenie wyższe- zbieżne z zakresem obowiązków. • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. • Znajomość przepisów dotyczącą ochrony
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

PARETTi sp. z o.o. sp. k.,Opole — 5 godzin temu
pakującej - prowadzenie dokumentacji produkcyjnej - czyszczenie maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami - udział w procesach usprawniających standardy bezpieczeństwa

Inżynier Sprzedaży

Kelvion Centeal Europe Sp. z o.o.,Opole — 5 godzin temu
Nasze produkty charakteryzują się wysokim poziomem efektywności energetycznej, bezpieczeństwa i dbałości o środowisko.
Filtruj oferty pracy