Praca ochrona bezpieczeństwo Poznań

Oferty: 1 - 20 z 1 704

Pomocnik Elektromechanika

Enea Pomiary sp. z o.o.,Poznań — 4 godziny temu
Naszymi Wartościami są Uczciwość, Odpowiedzialność, Kompetencja i Bezpieczeństwo.
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: @ 2.
Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przeslanie swoich żądań Inspektorowi Ochrony Danych na adres e-mail: @ 6.

Monter rusztowań w Berlinie, 2 450 €/ msc + zakwaterowanie

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego,Poznań — 4 godziny temu
Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyrażasz
chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: @ Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

Specjalista ds. ochrony

UMBRELLA HR,Poznań — 4 godziny temu
OCHRONY I ZAPOBIEGANIA STRATOM Zakres obowiązków: • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa sklepów • bieżąca kontrola strat, • stała współpraca z Działem
ujawnionych nieprawidłowości • inne działania służące zapobieganiu stratom Wymagania: • doświadczenie w branży ochrony osób i mienia lub Loss Prevention
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Lotny Detektyw Sklepowy - Poznań

Umbrella Holding,Poznań — 4 godziny temu
UMBRELLA HR jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją świadczącą usługi w zakresie: outsourcingu pracowników bezpieczeństwa fizycznego,
: • zapewnienie ochrony i bezpieczeństwa w sklepie • kontrola sali sprzedaży • obsługa CCTV • monitorowanie, kontrola i ujęcie klientów w przypadku sprawców
kradzieży • bieżąca kontrola strat • stała współpraca z Działem Bezpieczeństwa sieci • raportowanie ujawnionych nieprawidłowości Oczekiwania wobec Kandydatek

Przedstawiciel Handlowy ds. Systemów GPS

Solid Security,Poznań — 4 godziny temu
Na podstawie grupy wyspecjalizowanych spółek, świadczymy usługi ochrony na rzecz klientów biznesowych i indywidualnych, we wszystkich obszarach związanych
z bezpieczeństwem.
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko np.pracownik ochrony .

ELEKTRYK / BERLIN / NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce,Poznań — 4 godziny temu
Jeżeli akceptujesz poniższą politykę bezpieczeństwa i chcesz aplikować na powyższe stanowisko kliknij na link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/ELEKTRYK-BERLIN-NIEMIECKA-UMOWA-O-PRACE
Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Konsultant ds. obsługi klienta (j.niemiecki/angielski)

Sysnet Global Solutions,Poznań — 4 godziny temu
Sysnet Global Solutions jest przedsiębiorstwem założonym w 1989 roku w celu zapewnienia rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, zgodności
klientów i udzielanie im wsparcia w zakresie bezpieczeństwa danych kart płatniczych - zarzadzanie profilami klientów - wystawianie certyfikatów zgodności
Global Solutions moich danych osobowych, zawartych w mojej aplikacji, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

Instalator systemów zabezpieczeń elektronicznych

Grupa Juwentus,Poznań — 4 godziny temu
Firma Juwentus - jedna z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Instalator
i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.
Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o. sp.k., Agencja Ochrony „Juwentus” sp. z o.o. sp.k., „Ochrona Juwentus – Bis” sp. z o.o., Agencja Ochrony „Juwentus”

Listonosz Poczta Polska- orzeczenie o niepełnosprawności

Agencja Zatrudnienia Fundacji Aktywizacja,Poznań — 4 godziny temu
30 kg dla mężczyzn, dla kobiet do 12 kg – przeciętne obciążenie wynosi od 10-16 kg) • Obsługa rejonu zgodnie z ustalonym planem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie

Specjalista ds. Rozwoju Rynku

Grupa P.B.A. Doradztwo Personalne - Outsourcing,Poznań — 4 godziny temu
Dla naszego Klienta, firmy IT będącej liderem w zakresie bezpieczeństwa sieciowego i pionierem rozwiązań antywirusowych, poszukujemy osób na stanowisko
oczekujemy:  Min. średniego wykształcenia  Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – szczególnie w branży Telco i IT związanej z oprogramowaniem, ochroną
mnie dokumentach aplikacyjnych do celów związanych z moim udziałem w niniejszym procesie rekrutacyjnym zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie

Pracownicy ochrony pilnie poszukiwani: Poznan i okolice

Pracownik ochrony pilnie poszukiwany! ,,Solid Security to doświadczenie, wiedza oraz profesjonalizm działań na rynku ochrony osób i mienia.
z bezpieczeństwem".
Nie jest wymagane bycie wpisanym na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTÓW ZAWODOWYCH - OPIEKUNKA DZIECIĘCA

Medicus Group,Poznań — 4 godziny temu
materiały dydaktyczne - umowę zlecenie - pracę w centrum miasta Przedmioty naukowe: - Podstawy przedsiębiorczości - Język obcy zawodowy- – język angielski - Bezpieczeństwo
działalności gospodarczej - Propedeutyka zdrowia - Podstawy psychologii, pedagogiki i socjologii - Pierwsza pomoc w zagrożeniach zdrowia i życia - Organizacja ochrony

Pomoc kuchenna – praca w Niemczech

Silverhand,Poznań — 4 godziny temu
B (mile widziane) • umiejętnośc pracy z zespole i łatwe nawiązywanie kontaktów • poczucie odpowiedzialności za standardy higieny i bezpieczeństwa pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie

Pracownik biurowy w Dziale Technicznym

protokołów , tworzenie zestawień - Obsługa klienta – umawianie serwisów/ demontaży sprzętu - Dbałość o przestrzeganie ustalonych procedur i standardów bezpieczeństwa
Postępu 17 2) kontakt z inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem: Solid Security Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul.
ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO. 7) osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony

Niemcy - Opiekunka osób starszych - wyjazd podczas wakacji

Promedica Care Sp. z o.o.,Poznań — 4 godziny temu
Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie. Zgłoś się już dziś! Zadzwoń: 506 289 113. Ta praca jest dla Ciebie!
Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

Pracownik obsługi techn./Pomocnik Inż. Systemów Bezp

M-serwis,Poznań — 4 godziny temu
M-Serwis APT (nr cert. 49) poszukuje dla swojego klienta: Pracownik obsługi technicznej/Pomocnik Inżyniera Systemów Bezpieczeństwa lokalizacja:biuro w
Obowiązki: - wsparcie pracy Inżyniera Systemów Bezpieczeństwa Wymagania: - wykształcenie techniczne/zawodowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku -
przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

INŻYNIER SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA

M-Serwis APT (nr cert. 49) poszukuje dla swojego klienta: INŻYNIER SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA lokalizacja: biuro w centrum Poznania oraz praca w terenie u
kontrahentów Obowiązki: - instalowanie systemów bezpieczeństwa, alarmowych Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka, elektronika/elektryka

Pracownik Ochrony

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisku pracownik ochrony.
stanowisku: -Obsługa monitoringu, -Kontrola wjazdu oraz wyjazdu pojazdów, -Kontrola ruchu osobowego, -Patrolowanie podległego terenu, -Awizacja, -Dbanie o bezpieczeństwo

Brukarz

Eurovia Polska S.A,Poznań — 4 godziny temu
współpracy w strukturach międzynarodowej firmy - możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - niezbędne narzędzia pracy - pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo

Monter instalacji sanit. i co / Berlin / OD ZARAZ!

Jeżeli akceptujesz poniższą politykę bezpieczeństwa i chcesz aplikować na powyższe stanowisko kliknij na link: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Hydraulik-Berlin-Niemiecka-umowa-o-prace
Filtruj oferty pracy