Praca ochrona bezpieczeństwo Rzeszów

Oferty: 1 - 20 z 625

Lider Grupy Pomiarowo - Serwisowej (Nr ref.:ELEKT/RZE/BB)

Arche Consulting,Rzeszów — 19 godzin temu
maszyn i urządzeń elektrycznych, • znajomość norm branżowych, • znajomość zasad bezpieczeństwa przy wykonywaniu pomiarów i rozruchów, • znajomość zagadnień
związanych z analizą jakości zasilania, badań termowizyjnych analizy poziomu bezpieczeństwa urządzeń elektroenergetycznych, • umiejętność pracy pod presją
Zgodnie z ustawą z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp.

Elektryk-Pomiarowiec - Rzeszów (Nr ref.:ELEKT/RZE/BB)

., • doświadczenie w wykonywaniu prac z zakresu pomiarów instalacji elektrycznych w kontekście ochrony przeciwpożarowej , • doświadczenie w obsłudze sprzętu
pomiarami wyładowań niezupełnych, • posiadanie ogólnej wiedzy technicznej w zakresie eksploatacji maszyn i urządzeń elektrycznych, • znajomość zasad bezpieczeństwa

Trener / Informatyk

BPR Consulting,Rzeszów — 19 godzin temu
informatyków do poprowadzenia szkoleń z zakresu: - obsługi sprzętu TIK - przygotowania do realizacji zajęć z uczniami i uczennicami z tematyki związanej z bezpieczeństwem
Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.6 ust.1 pkt a, zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.
narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Montaż foteli - bezpłatny hotel - wysokie zarobki - Słowacja

Manuvia People SK,Rzeszów — 19 godzin temu
Z sukcesem od ponad dwudziestu lat dostarczamy rozwiązania w obszarze HR, które zapewniają bezpieczeństwo naszym pracownikom.
Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
Ochrona danych osobowych: https://mnvia.com/RODO SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Specjalista ds. BHP- Przemyśl i okolice

SEKA S.A.,Rzeszów — 19 godzin temu
SEKA S.A. świadczy usługi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska, usługi doradcze z dziedziny prawa pracy
. oddział Kraków poszukuje obecnie osoby na stanowisko: SPECJALISTA BHP Miejsce pracy: Przemyśl i okolice -podkarpackie Opis stanowiska: • nadzór nad bezpieczeństwem
„Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku

MURARZE DO FRANCJI!!

EST Polska Sp. z o.o.,Rzeszów — 19 godzin temu
Pomożemy we wszystkich sprawach związanych z bezpieczeństwem i wymogami BHP, płatnościami i opieką medyczną, mieszkaniem i przejazdami oraz formalnościami
rekrutacyjnych do pracy, w tym na przekazanie danych do Partnerów EST POLSKA Sp. z o.o. w celu zatrudnienia, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

Praca w Polsce i za granicą!

Opiekuka do osoby starszej/WAKACJE

Promedica24,Rzeszów — 19 godzin temu
i linię alarmową 24/7; • pełną organizację pobytu – zakwaterowanie i wyżywienie; • dedykowanego Opiekuna Kontraktu; Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo
Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

PRODUKCJA Operator Wytłaczarki - Rzeszów

Full Job,Rzeszów — 19 godzin temu
standardami i procedurami firmy, * Kontrola pracy urządzeń i procesu produkcyjnego, * Wizualna kontrola jakości wyrobu zgodnie ze specyfikacją, * Dbałość o bezpieczeństwo
danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

Specjalista w zakresie pomiarów i rozruchów elektrycznych

GC Energy,Rzeszów — 19 godzin temu
wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt do kalibracji, testów, uruchomień w zakresie instalacji elektrycznych, aparatury kontrolno-pomiarowej i zaworów bezpieczeństwa
elektroenergetycznych i sieci nN i SN • Umiejętności rozwiązywania problemów w sytuacjach awaryjnych • Znajomości norm branżowych • Znajomości zasad bezpieczeństwa
zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Sprzedawca Kasjer

Delikatesy Centrum,Rzeszów — 19 godzin temu
obowiązującymi standardami, - obsługa systemu kasowego, - dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa
Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych

Elektryk - Mechanik taboru kolejowego (Holandia)

Workingo Sp. z o.o.,Rzeszów — 19 godzin temu
zadania • Używanie kreatywnych rozwiązań i gotowość do pomocy klientowi • Branie udziału w zebraniach, sugerowanie nowych rozwiązań przy ciągłym dbaniu o bezpieczeństwo
pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie

Młodszy analityk ds. bezpieczeństwa transakcji w G2A.COM

G2A.COM,Rzeszów — 19 godzin temu
Bezpieczeństwa Transakcji Elektronicznych w firmie G2A.COM Czym się będziesz zajmować?
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Monter rusztowań

Grupacon,Rzeszów — 19 godzin temu
montowanie/demontowanie elementów rusztowań różnego typu; -Usuwanie nieprawidłowości, wadliwych elementów, -Prace monterskie na wysokości; -Kontrola jakości i bezpieczeństwa
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie

Pracownik Produkcji – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

GRH Polska,Rzeszów — 19 godzin temu
Zadania: • Kompletacja kosmetyków • Pakowanie kosmetyków Oferujemy: • Bezpieczeństwo finansowe: stawkę za godzinę pracy 14,70 brutto • Prace w wygodnych

Kasjer/Kasjerka- Rzeszów

Merkury Market,Rzeszów — 19 godzin temu
następującej treści: Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, 5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, 6) ma Pani/Pan prawo do kontaktu z Inspektorem Ochrony

Dystrybutor gazet reklamowych - sieć Kaufland

Kaufland Polska Markety,Rzeszów — 18 godzin temu
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie

praca dla osób z orzeczeniem - ochrona

hr-assistant,Rzeszów — 19 godzin temu
Pilnie zatrudnimy do ochrony lub monitoringu na terenie miasta Nasze oczekiwania: - orzeczenie o niepełnosprawności - punktualność - Zaangażowanie - Oferujemy

Trener / Nauczyciel / Pedagog

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pan dotyczących
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie ochrona bezpieczeństwo, Rzeszów