Praca ochrona bezpieczeństwo Włocławek

Oferty: 1 - 20 z 137

Niemcy - komisjoner - okolice Hannover

Workon,Włocławek — 5 godzin temu
Obowiązki: ­ komisjonowanie artykułów układanie na palety praca przy pomocy ring skanera Wymagania: prawo jazdy i własne auto - koniecznie własne buty bezpieczeństwa
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

Praca Park Trampolin Jump Activ Włocławek

Park Trampolin Jump Activ,Włocławek — 5 godzin temu
Do obowiązków pracownika będzie należeć: Dbałość o bezpieczeństwo na hali. Animacja zabaw dla dzieci. Prowadzenie zajęć z akrobatyki.
moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn 29.08.1997 roku o ochronie

Operator podestów ruchomych/zwyżek/liftów-Norwegia-Listopad

ES-Perfekt,Włocławek — 5 godzin temu
We wskazanych terminach zapraszamy na szkolenia: 1) Monter rusztowań-Paragraf 17-4 2) Użytkownik rusztowań- Norwegia 3) Kurs ochrony przed upadkiem-szelki
bezpieczeństwa- Norwegia 4) Norweskie BHP (HMS) - dla firm i osób pracujących w Norwegii Aktualne terminy wszystkich szkoleń zawsze dostępne na naszej

Praca na wysokości-Norwegia-Szelki-Szkolenie-Listopad

Kurs ochrony przed upadkiem (szelki)-Norweskie uprawnienia Szkolenie- Łódź, Warszawa, Katowice i ONLINE - Listopad Zgodnie z nowymi przepisami obowiązującymi
od 1 stycznia 2016 każda osoba pracująca na wysokości powyżej 2 metrów ma obowiązek odbyć szkolenie z zakresu ochrony przed upadkiem-szelki bezpieczeństwa

PRACA PIELĘGNIARKA

Przychodnia,Włocławek — 6 godzin temu
. • współpraca z lekarzami i personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnego wykonania procedury medycznej.
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

konsultant telefoniczny - umawianie spotkań

ARSTELE SP. Z O.O.,Włocławek — 6 godzin temu

telemarketer - umawianie (tylko zdecydowane osoby)

TELEMARKETER - umawianie

Konsultant telefoniczny - umawianie klientów na spotkania

KIEROWCA AUTOBUSU- bezpośrednie zatrudnienie w Niemczech

Agencja Pracy Koncepcja,Włocławek — 5 godzin temu
W każdej chwili mogą Państwo cofnąć swoją zgodę lub częściową zgodę wysyłając nam maila na adres @ Wszelkie pytania związane z ochroną danych osobowych

Kierownik Stacji Paliw

Olkop Sp. z o.o.,Włocławek — 5 godzin temu
niezbędnych w procesie obecnej rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony
KLAUZULA INFORMACYJNA Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz.
Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy RODO; 10.

Pracownik ochrony - Włocławek

Umbrella Holding,Włocławek — 5 godzin temu
Agencja Ochrony Umbrella Holding, działająca na terenie całej Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn
i kobiet na stanowisko: Pracownik ochrony Ochrona obiektów handlowych Oferujemy: - umowę o pracę lub umowę zlecenie - ciekawą, pełną wyzwań pracę - atrakcyjne

Pracownik ds. opracowania ładunków

Poczta Poczta S.A.,Włocławek — 5 godzin temu
dokonywanie wymiany ładunków pocztowych, transport wewnętrzny przesyłek, przedmiotów ładunku i odsyłek, prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej, zapewnienie bezpieczeństwa

Praca dla technika farmaceutycznego na staż- Włocławek

Dr Max,Włocławek — 5 godzin temu
Niniejszym informujemy, iż wysłanie cv jest tożsame z zapoznaniem się Pana/Pani z zasadami ochrony danych osobowych wg poniższego: KLAUZULA INFORMACYJNA
Krzemienieckiej 60a. 2) osobą odpowiedzialną za ochronę danych w Dr.
Max Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu jest Inspektor Ochrony danych, adres mail dostępny na stronie internetowej Dr.

Specjalista ds Turystyki

Travelplanet,Włocławek — 5 godzin temu
Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do obecnego procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz

Centrum Zabaw Rio zatrudni pracownika obsługi

Centrum Zabaw Rio,Włocławek — 5 godzin temu
pracę w młodym zespole - miłą atmosferę - atrakcyjne wynagrodzenie ( z dopiskiem pracownik obsługi) Prosimy o przesyłanie CV oraz dołączenie klauzuli o ochronie

Przedstawiciel Handlowy- Włocławek

P.H.U. Adrian Górski,Włocławek — 5 godzin temu
danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

PRACOWNIK PRODUKCJI

EFMETAL Sp. z o.o.,Włocławek — 5 godzin temu
do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych czy też usunięcia lub ograniczenia przetwarzania albo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie

PRACOWNIK OCHRONY

AGENCJA OCHRONY,Włocławek — 5 godzin temu
ZATRUDNIĘ DO PRACY W OCHRONIE OSOBĘ Z PRAWEM JAZDY JEŻELI LUBISZ PRACĘ W RUCHU,LUBISZ DZIAŁAĆ,ROZPIERA CIĘ ENERGIA DZWOŃ 604854122 MILE WIDZIANE ORZECZENIE

(Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz. U. Nr 133 poz. 883).
Filtruj oferty pracy