Praca ochrona bezpieczeństwo Warszawa

Oferty: 1 - 20 z 2 866

Obsługa sklepu internetowego (e-mail) 14 – 18 zł brutto

Deltacontact Sp z o. o,Warszawa — 4 godziny temu
. • Obsługa połączeń przychodzących od klientów sklepu internetowego (sporadyczne przypadki) Oferujemy: • Bezpieczeństwo finansowe: stawkę za godzinę pracy
Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

Specjalista ds. ochrony

UMBRELLA HR,Warszawa — 4 godziny temu
OCHRONY I ZAPOBIEGANIA STRATOM Zakres obowiązków: • monitorowanie poziomu bezpieczeństwa sklepów • bieżąca kontrola strat, • stała współpraca z Działem
ujawnionych nieprawidłowości • inne działania służące zapobieganiu stratom Wymagania: • doświadczenie w branży ochrony osób i mienia lub Loss Prevention
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie

zatrudnimy opiekunów

Centrum Medyczne Bonifratrów Sp. z o.o.,Warszawa — 4 godziny temu
sprawności Kompleksowa opieka całodobowa Pomoc w czynnościach pielęgnacyjno-opiekuńczych Podawanie posiłków podopiecznym, utrzymywanie porządku Troska o bezpieczeństwo
osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę (zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie

Ślusarz - Spawacz 13 € brutto + od 6 € dieta (Niemcy, 319480

Jobs.pl,Warszawa — 4 godziny temu
Misją firmy jest jakość i bezpieczeństwo, a naszym mottem komunikacja z ludźmi i dla ludzi!
danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

Ślusarz - Spawacz (Niemcy, 3194806)

Kierownik Działu Technicznego k/m

Vienna House Hotel Mokotów Warsaw,Warszawa — 4 godziny temu
i ochronę hotelu · dokonywać zakupów, odbiorów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji oraz zapewniać regularne przeglądy okresowe I wyróżnia Cię:
· wykształcenie techniczne, doświadczenie w pracy w hotelu w Dziale Technicznym oraz znajomość systemów bezpieczeństwa · dodatkowe uprawnienia z zakresu
bezpieczeństwa, ochrony i techniczne (wymagane minimum do 1kV) · zdolności manualne i kompetencje techniczne · motywacja, umiejętność pracy zespołowej

Praca w ochronie - Osiedle Mokotów ul.Cybernetyki

ALFA,Warszawa — 4 godziny temu
Agencja ochrony będąca od 13 lat na Polskim rynku branży ochrony ogłasza nabór na stanowisko : pracownik ochrony.
stanowiskowe oraz profesjonalne umundurowanie Oczekujemy: • niekaralność • dyspozycyjność • wiek w granicach 25 - 40 • komunikatywność • doświadczenie w ochronie
osiedli • znajomość pakietu Microsoft Office, Windows • dobra znajomość systemów bezpieczeństwa w tym PPOŻ, CCTV Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi

Inżynier Sprzedaży

MyWorknet Sylwia Ottka,Warszawa — 4 godziny temu
doradztwo techniczne Wymagania - wykształcenie wyższe techniczne - minimum 2 letnie doświadczenie pracy na stanowisku specjalisty z zakresu systemów bezpieczeństwa
klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

Obiekt handlowy 14 zł netto

Konsalnet,Warszawa — 4 godziny temu
Zatrudnimy pracownika ochrony na obiekt handlowy na warszawskiej Woli.
zdrowia - zdecydowania w działaniu - aparycji i wieku dostosowanego do charakteru pracy - podstawowej znajomości obsługi komputera Obowiązki; - dbanie o bezpieczeństwo

Telefoniczna obsluga klienta Mokotów

Interkadra,Warszawa — 4 godziny temu
telefoniczna obsługa Klienta- przyjmowanie zamówień (bez aktywnej sprzedaży), 30% zgłoszenia techniczne - spisanie notatki po rozmowie - przestrzeganie polityki bezpieczeństwa
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie

opiekun medyczny / opiekunka medyczna

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji,Warszawa — 4 godziny temu
diagnostycznych, • wykonywanie wszelkich niezbędnych czynności pielęgnacyjno – opiekuńczych, • reagowanie na zgłaszane przez Pacjentów potrzeby, • czuwanie nad bezpieczeństwem
Spartańska 1, 02-637 Warszawa; 2. administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym mogą się Państwo kontaktować 3. w sprawach przetwarzania
obowiązków i wykonywania szczególnych praw przez administratora lub osobę, której dane dotyczą, w dziedzinie prawa pracy, zabezpieczenia społecznego i ochrony

W sprawie pracy

Active Place,Warszawa — 4 godziny temu
obowiązującymi standardami placówki -wsparcie działań marketingowych -aktualizacja serwisu internetowego firmy i profilu Facebook -dbanie o porządek, wizerunek i bezpieczeństwo
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Active Place Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie

Tester

Britenet,Warszawa — 4 godziny temu
Rozwiń swoją karierę w Najlepszym Miejscu Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld - TNS 2015,2016,2017 Nasza oferta: BEZPIECZEŃSTWO: dobre
Karolkowej 30, 01-207, Warszawa dla realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych

Kierownik Robót Elektrycznych

UNOCOM SP. Z O.O. SP. K.,Warszawa — 4 godziny temu
instalacji, - Organizacja i koordynacja prac na budowie zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót, - Nadzorowanie i monitorowanie jakości, terminowości oraz bezpieczeństwa
prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie

Pracownik ochrony fizycznej - CH Arkadia

Asistnet sp. z o.o.,Warszawa — 4 godziny temu
Asistnet sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ.
Opis stanowiska: -nadzór nad bezpieczeństwem klientów i majątkiem firmy, -podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia, -sprawdzanie prawidłowego
Postępu 17 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko np.pracownik ochrony .

Pracownik ochrony fizycznej-budowa centrum handlowego 24/48

Tele-Konsultant . Osoby w wieku 50+

CSA&Partnerzy,Warszawa — 4 godziny temu
Praca polega na doradztwie i ofertowaniu klientom biznesowym rozwiązań z zakresu ochrony danych osobowych, bezpieczeństwa informacji i wdrożeń systemów

Praca w Anglii dla Opiekunki Seniora

Promedica24,Warszawa — 4 godziny temu
i linię alarmową 24/7; • pełną organizację pobytu – zakwaterowanie i wyżywienie; • dedykowanego Opiekuna Kontraktu; Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo
Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych

ARCHIWISTA/ARCHIWISTKA

Lux Dom Sp. z o.o.,Warszawa — 4 godziny temu
Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane, • znajomość przepisów w zakresie ochrony danych osobowych, • praktyczna, dobra znajomość
pakietu MS Office, • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i poufności, • bardzo dobra organizacja pracy własnej, • terminowość, systematyczność, dokładność
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie

specjalista ds. bhp i ppoż

Spartańska 1 Ogólny zakres obowiązków: Zgodnie z § 2 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2.09.1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy
państwowej w obszarze BHP i PPOŻ, • Tworzenie procedur, instrukcji i regulaminów z zakresu BHP i PPOŻ zgodnie z obowiązującymi przepisami, • Nadzór nad bezpieczeństwem
i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym, • Sporządzanie raportów oraz analiz, dokumentacji powypadkowej, • Doradztwo technicznie w zakresie P.POŻ
Filtruj oferty pracy