Praca operator ciągnika Tarnobrzeg

Oferty: 1 - 19 z 19

OPERATOR CIĄGNIKA ROLNICZEGO O MOCY 260 KM

GruntBudowa,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
. - działającej w branży budowlanej: roboty ziemne, o ogólnopolskim zasięgu - Spółka pilnie poszukuje osoby na stanowisko : OPERATORA CIĄGNIKÓW ROLNICZYCH
B+E - doświadczenie jako operator ciągników rolniczych Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - atrakcyjne wynagrodzenie

PRACA

MBP,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Młodzieżowe Biuro Pracy w Tarnobrzegu organizuje spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą w dniu 11.12.2018 r. o godz. 11:00 na stanowiska operator wózka widłowego
/pomocnik operatora, spawacz w renomowanej firmie branży przemysłowej w Mielcu.
Pracodawca gwarantuje darmowy dojazd na trasie Tarnobrzeg-Mielec-Tarnobrzeg (przy liczbie 10 osób dojeżdżających do pracy) oraz bezpłatne szkolenie na operatora

Praca na produkcji

Manpower,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Poszukuję osoby na stanowisko Pomocnik Operatora Urządzeń w firmie produkcyjnej w Tarnobrzegu.
pozapłacowych # Dofinansowanie do cateringu # Możliwość korzystania z busów pracowniczych Zapraszam do aplikowania na adres : @ w temacie wpisując : Pomocnik Operatora

Operator wytłaczarki, wtryskarki

Tarnobrzeg,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Główne obowiązki: Obsługa linii produkcyjnej - wytłaczarki i wtryskarki do tworzyw sztucznych, Przygotowywanie, uruchamianie, zatrzymywanie linii produkcyjnej Pakowanie wyrobu gotowego, załadunki Kontrola parametrów pracy maszyn i związanych z tym parametrów jakościowych wyrobu, Prowadzenie...

Operator Wózka Widłowego/ Magazynier Brygadzista

Glass,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Zatrudnię operatora Wózka Widłowego z uprawnieniami i doświadczeniem na podobnym stanowisku.

Pracownik magazynu / wózkowy Tarnobrzeg

Grupa Progres,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Wymagania: - aktualna książeczka sanepidu, - kurs na operatora wózków widłowych - warunek konieczny, - gotowość do pracy według grafiku, - gotowość do

Operator urządzeń czyszczących

Pro Service,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Praca związana z wykonywaniem zleceń na niestandardowe usługi czyszczenia posadzek, wykładzin itp. Praca mobilna na terenie woj. podkarpackiego i ościennych. Wymagane prawo jazdy.

Pracownik Produkcji - Gorzyce

Sanpro Interim,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Czekają na Ciebie stanowiska:  Operator obrabiarek skrawających,  Operator maszyn odlewniczych,  Inne Od kandydatów oczekujemy: • wykształcenia min.

Pracownik produkcji - GORZYCE

Pracownik magazynowy w Holandii

Agencja Pracy Giger,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, - dyspozycyjność na okres minimum 3 miesięcy, - mile widziane uprawnienia operatora

Pracownik linii produkcyjnej

GiGroup,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Obecnie dla jednego z naszych Klientów - firmy produkcyjnej z branży Automotive - poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ: Zakres

Pracownik Linii Produkcyjnej - Tarnobrzeg

Gi Group Sp.z.o.o.,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator linii produkcyjnej Zakres

Operator linii produkcyjnej

MCK,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Praca na stanowisko operator linii produkcyjnej w Chmielowie. Ogólny zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, raportowanie procesu produkcji.

Operator Linii Produkcyjnej

swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, o ugruntowanej pozycji na rynku z branży automotive poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Operator

Prowadzenie Punktu Pocztowego Tarnobrzeg

Speedmail Sp. z o.o.,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Największy prywatny operator pocztowy poszukuje osób dynamicznych i ambitnych, które chciałyby uczestniczyć w rozwoju naszej organizacji prowadząc własny

Operator Linii Produkcjii

OPERATOR CNC W ZAKRESIE OBRÓBKI DREWNA

WOODENDOOR,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Firma poszukuje pracownika na stanowisko operatora maszyn cnc,związanych z obróbką drzwi.

wooden door,Tarnobrzeg — 23 godziny temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie operator ciągnika, Tarnobrzeg