Praca operatorzy maszyn Lidzbark Warmiński

Oferty: 1 - 10 z 10

Operator maszyn

Firma podwykonawcza,Lidzbark Warmiński — 12 godzin temu
Firma podwykonawcza wykonująca roboty ziemne poszukuje pracowników przy budowie drogi S5: 1) 4 operatorów na wozidła (wymagane aktualne prawo jazdy kat
"C"), 2) operatora na walec stalowy (wymagane uprawnienia na walec) oraz 3) operatora koparki gąsienicowej (wymagane uprawnienia na koparkę) - praca od

operator wytwórni betonu

Budokop-Beton sp. z o.o.,Lidzbark Warmiński — 12 godzin temu
Firma Budokop-Beton sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko operatora wytwórni betonu.
Zakres obowiązków: - produkcja betonu, - usługa maszyn i urządzeń na linii do produkcji betonu

OPERATOR SOLOWNI

Klient HR.PL,Lidzbark Warmiński — 12 godzin temu
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesu wysalania serów Oczekiwania: Zainteresowanie działaniem maszyn i urządzeń

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ SPOŻYWCZYCH

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłową obsługę maszyn i urządzeń podczas procesu produkcyjnego Oczekiwania: Wykształcenie
min. średnie (preferowane techniczne); Zainteresowanie budową i działaniem maszyn i urządzeń; Chęć uczenia się i poznawania nowych rzeczy; Oferujemy:

OPERATOR MASZYN PAKUJĄCYCH

Pracownik na stanowisku operator maszyn pakujących będzie odpowiedzialny za prowadzenie procesu produkcyjnego, w tym za obsługę maszyn i urządzeń znajdujących

GŁÓWNY ENERGETYK

odpowiedzialna za: zabezpieczenie ciągłości dostaw energii elektrycznej, cieplnej, sprężonego powietrza, prawidłową eksploatację oraz utrzymanie w sprawności maszyn

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Klient HR,Lidzbark Warmiński — 12 godzin temu
Osoba zatrudniona na stanowisku OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (dział Dojrzewalnia Sera) będzie odpowiedzialna m.in. za: Przewóz serów do i z dojrzewalni Ustawianie

PRACOWNIK UTRZYMANIA RUCHU

Opis stanowiska: Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych; Rozwiązywanie problemów w sytuacjach awaryjnych; Dążenie do zapobiegania awariom; Przeglądy
maszyn i urządzeń, prace prewencyjne, prace konserwacyjne; Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne; Zapewnienie i utrzymanie bezpiecznych warunków

MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

pracy; Wymagania: Wykształcenie – preferowany kierunek mechaniczny lub mechatronika, elektromechanika; Znajomość maszyn takich jak kartoniarki, pakowaczki

KIEROWNIK UTRZYMANIA RUCHU

obowiązków; komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole; Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: prawidłową eksploatację oraz utrzymanie w sprawności maszyn
działu; kontrolę kosztów i planowanie budżetu; organizację obrotu częściami zapasowymi; aktywny udział w przeglądach technicznych, remontach oraz odbiorze maszyn