Praca pielęgnacja sport

Oferty: 1 - 20 z 1 699

Oferta pracy dla stylistki paznokci, kosmetyczki

Sportax s.c.,Oborniki Śląskie — 22 godziny temu
Ciało & Umysł klienci będą mogli skorzystać z usług: Centrum Urody (zabiegi kosmetyczne, pielęgnacja ciała); Centrum Sportu (treningi personalne, turystyka

Inżynier Konstruktor

Personnel College,Międzyrzecz — 22 godziny temu
IK/24/27/U6 Opis stanowiska: • Współpraca z głównymi konstruktorami i przygotowanie dokumentacji rysunkowej, • Tworzenie, wprowadzanie i pielęgnacja zmian
renomowanym międzynarodowym koncernie, • Pakiet prestiżowych szkoleń za granicą, • Bogaty pakiet socjalny, m. in. : dofinansowanie wakacji, karta Multi sport

Personnel College,Gorzów Wielkopolski — 22 godziny temu

Praca w opiece - ok.Dortmundu/Niemcy

PmH24,Olsztyn — 22 godziny temu
Interesuje się sportem oraz polityką. Każdego ranka odwiedza go opieka medyczna, która pomaga przy kąpieli Pana Ericha.
Do zadań opiekunki należy pomoc podopiecznemu przy przebieraniu, higienie i pielęgnacji ciała, w kąpielach oraz nadzorowanie w ciągu dnia.

Inżynier Testów Automatycznych

Wakacje.pl,Gdańsk — 31 sekund temu
Tworzeniem przypadków testowych i scenariuszy - Przygotowywaniem danych testowych - Tworzeniem testów automatycznych - Opracowywaniem, uruchamianiem i pielęgnacją

Pracownik Oczyszczania i Utrzymania Zieleni

SITA Polska,Kraków — 38 sekund temu
. - Inne dodatkowe czynności związane z utrzymaniem czystości i pielęgnacją zieleni.

Redaktor SEO

Grupa Wirtualna Polska,Lublin — 42 sekundy temu
.: lifestyle, zdrowie, gwiazdy, sport, technologie, wiadomości - Obróbka graficzna zdjęć Wymagania stawiane kandydatom: - Dobry warsztat pisarski - Lekkie

Order Handling Specialist

ABB,Łódź — 42 sekundy temu
abilities and skills in various production areas; - Employment in a stable company with an established position in the market; - Private health care, sport

Junior Project Manager

Railwaymen,Kraków — 45 sekund temu
cutting-edge technologies - opportunity for personal development - friendly and open work atmosphere - delicious pizza every Wednesday :-) - bonding events - sport

Procurement Analyst

UPC Polska,Warszawa — 45 sekund temu
career within our organization - Working environment and fringe benefits of an international company - Attractive benefits (i.e. private medical care, sport

Dziennikarz serwisu Sport

Interia,Kraków — 49 sekund temu
Dziennikarz serwisu Sport Sportowi poświęcasz nie tylko swój wolny czas i masz poczucie, że nic innego nie jest warte Twojej uwagi?
Jeżeli jednym słowem kochasz sport, lubisz i potrafisz o nim pisać - zapraszamy do aplikowania na ofertę pracy w serwisie Sport portalu INTERIA.PL!
- doskonale posługujesz się językiem polskim - potrafisz pisać i jesteś w stanie nam to udowodnić - jesteś dyspozycyjny w weekendy - interesujesz się sportem

Dziennikarz

Polska Press Grupa,Nowy Dwór Mazowiecki — 51 sekund temu
Jesteś na bieżąco z wydarzeniami, imprezami, polityką, kulturą i sportem? Szukamy właśnie Ciebie!
tygodnika i do portalu internetowego - relacjonował i fotografował najważniejsze imprezy i wydarzenia - przeprowadzał wywiady z ludźmi samorządu, kultury i sportu

Pracownik HelpDesk / Administrator

Ideo,Warszawa — 53 sekundy temu
wynagrodzeń wraz z systematycznymi podwyżkami, - dofinansowane uczestnictwo w różnorodnych zajęciach sportowych (firmowa liga piłki nożnej, siatkówka, e-sport

Supply Chain Systems Support Engineer

UPC Polska,Katowice — 54 sekundy temu
with latest top trend technologies - Ability to travel and cooperate with Liberty Global affiliates - Attractive benefits (i.e. private medical care, sport

Pracownik Robót Porządkowych

SITA Polska,Warszawa — 57 sekund temu
Pracownik Robót Porządkowych W swojej pracy będziesz odpowiadać za: - Wykonywanie prac związanych ze sprzątaniem ręcznym oraz pielęgnacją zieleni (koszenie

Pracownik Robót Porządkowych W swojej pracy będziesz odpowiadać za: - Wykonywanie prac związanych ze sprzątaniem ręcznym oraz pielęgnacją zieleni (pielenie

Backend Software Developer

UPC Polska,Katowice — minutę temu
development related decisions - participate in the creation of the next generation video experience - attractive benefits (i.a. private medical care, sport

WEB DEVELOPER

Bluerank,Łódź — minutę temu
klientów; - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia; - Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji; - Indywidualnie dopasowany pakiet socjalny (sport

Młodszy technik

Energopomiar,Gliwice — minutę temu
. - Program Multi Sport. - Pakiety medyczne Lux Med. - Dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz jego dzieci. - Elastyczny czas pracy.

Konserwator Murawy

Comarch,Kraków — minutę temu
Konserwator murawy Wymagania stawiane kandydatom: - Wykształcenie min. średnie (najlepiej techniczne) - Znajomość zasad pielęgnacji boisk sportowych
- Umiejętność obsługi urządzeń do pielęgnacji boisk sportowych - Umiejętność pielęgnacji terenów zewnętrznych - Pracowitość - Dyspozycyjność - Dobra organizacja
boisk sportowych - Pielęgnację terenów zewnętrznych - Wykonywanie drobnych napraw oraz prac remontowych Oferujemy : - Pracę w przyjaznej atmosferze
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pielęgnacja sport, Polska