Praca pośrednik finansowy Nowy Sącz

Oferty: 1 - 20 z 64

Oferta dla agentów Finansowych- zarabiaj dodatkowo

PC S.A,Nowy Sącz — 6 godzin temu
Pośrednik kredytowy do współpracy Spółka akcyjna, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, zajmująca się sprzedażą pożyczek gotówkowych w związku z dynamicznym
rozwojem i wzrostem struktur sprzedażowych zaprasza do nawiązania współpracy BIURA KREDYTOWE oraz AGENTÓW FINANSOWYCH.
prowizyjnego adekwatnego do osiąganych rezultatów Oczekujemy: -niekaralności Oferujemy: -stabilnego partnera - firma należąca do międzynarodowej grupy finansowej

Praca w sklepie

Sklep,Nowy Sącz — 6 godzin temu
Dobre warunki finansowe! Oferta skierowana również dla emerytek/rencistek. Więcej informacji pod nr telefonu: 669864410

Droga do zatrudnienia II-projekt dla osób bezrobotnych

Systema Sp.z o.o.,Nowy Sącz — 5 godzin temu
• Indywidualne i grupowe zajęcia z Doradcą Zawodowym, • Poradnictwo psychologiczne i zawodowe, • Pośrednictwo pracy: indywidualne i grupowe zajęcia z pośrednikiem

Ostatnia szansa-nie przegap jej !

GAMA Centrum Szkoleń,Nowy Sącz — 5 godzin temu
projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, - stypendium szkoleniowe oraz stażowe Zapewniamy wsparcie doradcy zawodowego, psychologa oraz pośrednika

Ostatnie miejsca-zadzwoń!

projektach współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, - stypendium szkoleniowe oraz stażowe Zapewniamy WSPARCIE doradcy zawodowego, psychologa oraz pośrednika

Pracownik biurowy- staż, ostatnie miejsce

Zapewniamy wsparcie doradcy zawodowego, psychologa oraz pośrednika pracy. Gwarantujemy BEZPŁATNE SZKOLENIE oraz STAŻ ZAWODOWY.

WAŻNE! Zapisy do projektu!

NABÓR DO PROJEKTU (PŁATNY STAŻ I SZKOLENIE)

PŁATNY STAŻ I SZKOLENIE

Samodzielny Księgowy/ Pracownik Działu Księgowości

Ramex sp z o.o S.K.A,Nowy Sącz — 5 godzin temu
Zakres obowiązków: • kontrola, dekretacja oraz wprowadzanie dokumentów finansowo – księgowych, • prowadzenie i uzgadnianie rejestrów VAT, • sporządzanie

PRACOWNIK BIUROWY / SZKOLENIE / STAŻ

MICROSOFT OFFICE (WORD, EXCEL), ✅zwroty kosztów dojazdu, ✅zwroty kosztów opieki nad dzieckiem, ✅indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, psychologiem oraz pośrednikiem

Szkolenie na wózki widłowe/ pracownik gospodarczy

Anima Fortis,Nowy Sącz — 5 godzin temu
W programie przewidziany jest pełen zakres wsparcia: psycholog, doradca, pośrednik pracy.

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH/ SZKOLENIE/ STAŻ

Centrum Szkoleń GAMA s.c.,Nowy Sącz — 5 godzin temu

ELEKTROMONTER/ SZKOLENIE/ STAŻ

( elektromonter z uprawnieniami SEP do 1kV ➡️ zapewniamy płatny staż ➡️ oferujemy pracę ➡️ gwarantujemy wsparcie doradcy zawodowego, psychologa oraz pośrednika

PRACOWNIK BIUROWY / SZKOLENIE/ STAŻ

PRACOWNIK GOSPODARCZY/ SZKOLENIE/ STAŻ

UPRAWNIENIAMI SEP DO 1kV, ✅zwroty kosztów dojazdu, ✅zwroty kosztów opieki nad dzieckiem, ✅indywidualne spotkania z doradcą zawodowym, psychologiem oraz pośrednikiem

Uwaga!! Ostatnie wolne miejsca dla osób z orzeczeniem!

Centrum Szkoleń GAMA,Nowy Sącz — 5 godzin temu
Oferujemy spotkania z doradcą zawodowym, psychologiem, pośrednikiem pracy, darmowe szkolenia, płatne staże, pomoc w znalezieniu zatrudnienia.

Uwaga!!!Ostanie wolne miejsca dla osób z orzeczeniem!

Ostatnie wolne miejsca dla osób z orzeczenieniem!!!

Staż dla osób z orzeczeniem o st.niepełnosprawności

Gama,Nowy Sącz — 5 godzin temu
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pośrednik finansowy, Nowy Sącz