Praca pomoc w domu i opieka Świebodzin, gm. Świebodzin, Lubuskie

Oferty: 1 - 20 z 32

Monter Instalacji

Intec Personal,Świebodzin — 3 godziny temu
Niemiec - ponadtaryfowe wynagrodzenie od 11,00 euro + PREMIE - diety dzienne lub godzinowe od 5,00 do 8,00 euro na godzine lub od 35,00 do 60,00 dzień - opiekę
polskojęzycznego koordynatora - pomoc w szukaniu zakwaterowania oraz załatwianiu wszystkich potrzebnych do pracy w niemczech dokumentów.

Ślusarz

nieokreślony -wszystkie świadczenia socjalne obowiązujące na terenie Niemiec -ponadtaryfowe wynagrodzenie od 10,00 euro + PREMIE -diety dzienne lub godzinowe -opiekę
polskojęzycznego koordynatora -pomoc w szukaniu zakwaterowania oraz załatwianiu wszystkich potrzebnych do pracy w Niemczech dokumentów.

Opiekunka do Pana Klausa

GoldenCare24,Świebodzin — 3 godziny temu
Obowiązki opiekunki: - pomoc podopiecznej w utrzymaniu higieny osobistej - towarzyszenie podopiecznej podczas spacerów - typowe obowiązki domowe tj. gotowanie
, utrzymywanie porządku, robienie zakupów, pranie Wymagania: - znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad seniorami Zainteresowane osoby
prosimy o przesłanie swojego cv na adres @ lub przesłanie sms-a o treści „OPIEKA” na numer 519641788.

Lider Działu Księgowości

Synergia Konsulting,Świebodzin — 26 minut temu
przepisów VAT i CIT - bardzo dobra znajomość MS Excel - znajomość systemu SAP: dodatkowy atut Pracodawca oferuje: - stabilne zatrudnienie - prywatną opiekę

Specjalista ds. BHP

Bezpieczeństwem - dobra znajomość języka angielskiego Pracodawca oferuje: - stabilne zatrudnienie - udział w ciekawych projektach - szkolenia zawodowe - prywatną opiekę

PRACOWNIKOW PRZY PRODUKCJI - NIEMCY CHEMNITZ

BADER KARA GRUPPE,Świebodzin — 3 godziny temu
Oferujemy : - stabilne zatrudnienie, - 3 zmianowosc, - pomoc koordynatorow - atrakcyjne wynagrodzenie.

Ekspedientka

Sklep Chiński,Świebodzin — 3 godziny temu
Praca polega na wykładnia towaru, dbaniu o porządek w sklepie, pomoc klientom itp. Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego się można nauczyć.
Wszelkie pytania oraz cv, proszę przesyłać za pomocą tego portalu. Czekamy na Ciebie również w sklepie przy ulicy Sukienniczej w Świebodzinie :)

Praca w multiagencji usług finansowych

Kamilla Hoffman OVB,Świebodzin — 3 godziny temu
Pracę można wykonywać w domu dlatego też mile widziane są Mamy i studenci. W trakcie 3 miesięcznego wdrożenia zarabiają Państwo pieniądze.

Nauczyciel języka angielskiego

Level Up Centrum Językowe,Świebodzin — 3 godziny temu
sprzyjającej rozwojowi osobistemu atmosferze, pakiet bezpłatnych szkoleń, pracę w małych grupach, w nowocześnie wyposażonej sali z zestawem materiałów i pomocy

Poszukiwani przewoźnicy

Foss,Świebodzin — 3 godziny temu
Powroty na każdy Weekend do domu! Stała współpraca. Więcej informacji udzielę telefonicznie pod nr tel. 535153881 lub priv.

Zatrudnię opiekunkę na 2 dni w tygodniu

Anita,Świebodzin — 3 godziny temu
Zatrudnię panią do opieki nad 7 letnim , miłym , grzecznym, roztropnym chłopcem dwa dni w tygodniu z noclegiem . Od środy wieczora do soboty rano .

BZ WBK - Doradca Klienta - Świebodzin

Bank Zachodni WBK,Świebodzin — 3 godziny temu
., Dom Maklerski BZ WBK S.A., BZ WBK Nieruchomości S.A., a także placówki partnerskie”.

Koordynator ds. realizacji

AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o.,Świebodzin — 3 godziny temu
tym składanie reklamacji na usługi kooperacyjne nie spełniające wymaganych norm, na podstawie otrzymanych z ZJ protokołów nieprzyjęci i kart braków, - Pomoc

Opiekunka Niania

Prywatnie,Świebodzin — 3 godziny temu
Opieka nad dziecmi dorywcza, wyrywkowa, na telefon. Zalezy mi na wspolpracy dluzszej choc wyrywkowej :) Opieka u mnie w domku od polowy sierpnia.

Opiekunka do samotnej pani/Niemcy/Wyjazd na 3 tygodnie

Happy Seniors24,Świebodzin — 3 godziny temu
Do opieki jest starsza pani mieszkająca na południu Niemiec. Podopieczna nie choruje na demencję. Mieszka sama.

payroll specialist

Randstad Polska,Świebodzin — 3 godziny temu
[prywatna opieka medyczna) zadania -bieżąca administracja personalna (kwestie związane z zatrudnianiem, zwalnianiem itp.)

Listonosz_Świebodzin

Poczta Polska SA,Świebodzin — 3 godziny temu
miesięczną, wolne weekendy, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

Pracownik Obsługi Klienta_Świebodzin

czas i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

Kierownik Sprzedaży

Strautmann Ekotechnika,Świebodzin — 3 godziny temu
takich jak: przemysł, recykling oraz sieci handlowe, Aktywna działalność na rynku (sprawna sprzedaż, obserwacja rynków oraz zmieniających się trendów), Opieka

LIDER ZESPOŁU magazyn DHL

DHL,Świebodzin — 3 godziny temu
finansowe i premię uznaniową * Rozbudowany system socjalny ( karta SODEXO, MultiSport, wczasy pod gruszą) * Nagrody: Pracownik Kwartału, Roku, * Pakiet opieki
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pomoc w domu i opieka, Świebodzin