Praca pomoc w domu i opieka Katowice

Oferty: 1 - 20 z 1 412

Praca dla opiekunki w Niemczech 1400 euro

Blue. Line Nicole Biernaczyk,Katowice — 4 godziny temu
Do opieki Pan 90 lat, który ma problemy z poruszaniem się, zaburzenia rytmu serca oraz nadciśnienie.
Mieszka w pięknym domu z ogrodem.
Do obowiązków opiekunki należy opieka nad Panem, asekuracja i pomoc w czynnosciach dnia codziennego, prowadzenie domu, jazda samochodem.

OPIEKUNKA dla PANI od 27.11./Würselen/PREMIA ŚWIĄTECZNA !!!

Personalservices24,Katowice — 4 godziny temu
PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce
OPIS ZADAŃ: Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 160, 50kg.
Pacjentka mieszka sama w domu w małym miasteczku. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój oraz INTERNET.

Pielęgniarka - Diakonia w Karlsruhe, Dom Opieki

Beta active,Katowice — 4 godziny temu
Super pracodawca: Diakonia w Karlsruhe szuka do Domu Opieki pielęgniarki.
Jedyny warunek: język niemiecki na poziomie B-2 Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie: od 3000 tyś Euro - zakwaterowanie - pomoc polskiego koordynatora
- rodzinna atmosfera w pracy - pomoc w nostryfikacji Twojego dyplomu Nasz Kontakt: @ +49 7322 9587101 +49 151 66432772 +48 574 699 866

Pomoc domowa, Niemcy, Regensburg

EuropaJob,Katowice — 4 godziny temu
Do obowiązków opiekunki na tym zleceniu należy prowadzenie domu (zakupy, sprzątanie, gotowanie) oraz pomoc w opiece nad dziećmi.
Opis firmy: EuropaPflege to firma aktywnie działająca w branży opieki.
osobom troskliwą opiekę i towarzystwo u schyłku ich życia.

Opiekunka dla bardzo spokojnego Pana – Praca w Niemczech

Personel Dla Europy,Katowice — 4 godziny temu
Do opieki Pan w wieku 79 lat (170 cm, 95 kg), mieszkający w domu, w spokojnej i malowniczej okolicy miasta Geratskirchen.
Podopieczny potrzebuje opieki w czynnościach związanych z życiem codziennym (częściowa pomoc w higienie) oraz w prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie
Potrzebuje pomocy przy wstaniu z łóżka na wózek, którym się porusza, jednak w przeważającej większości Pan spędza czas w łóżku.

OPIEKA Z ZAMIESZKANIEM U OSOBY STARSZEJ - MIN 1600 GBP NETTO

Cekal,Katowice — 4 godziny temu
OPIS STANOWISKA Opieka nad osobą starszą w domu podopiecznego.
– pracę rozpoczyna się zazwyczaj w kilka dni po zakończeniu szkolenia a w czasie oczekiwania na zlecenie mieszka się za DARMO w firmowych mieszkaniu pomoc

Opieka do pana od zaraz

MedikalHilfe1,Katowice — 4 godziny temu
Zlecenie na 1 sierpnia Miejsce zlecenia Ratingen Stawka 1300 euro miesięcznie Do opieki Pan samotnie mieszkający , 185 wazy ok 75 kg poruszający się samodzielnie
Zlecenie przez firme MedikalHilfe1 Potrzebna osoba do prowadzenia domu , i drobnej pomocy przy podopiecznym Wymagamy podstawowej komunikacji w jezyku niemieckim

Oferta wyjazdu do Mainz na miesiąc z bonusem wakacyjnym!

Promedica24,Katowice — 4 godziny temu
Pani cierpli na chorobę Huningtona, mówi bardzo niewyraźnie, porusza się samodzielnie po domu jednak na spacerze za pomocą wózka inwalidzkiego.
Czasem potrzebna jest pomoc przy karmieniu.
Zapewniamy opiekę menadżera kontraktu na każdym etapie!

Specjalista ds transkrypcji z językiem niemieckim

Manpower Group S.p.z.o.o.,Katowice — 4 godziny temu
C1) • Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym, • Lubisz samodzielnie organizować sobie pracę, • Chcesz pracować na pełen etat nie wychodząc z domu
na podstawie umowy o pracę, • Stabilną pracę w 100% zdalną, bez potrzeby przyjazdów do siedziby firmy, • Dofinansowanie do zakupu okularów, • Prywatną opiekę
Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pomocą strony lento.pl Agencja zatrudnienia nr 412 Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Opiekun/ka blisko Frankfurtu nad Menem

Diwa Personalservice Agencja Pracy,Katowice — 4 godziny temu
Oferta pracy w opiece w miejscowości Friedberg Bauernheim (wioska) niedaleko Frankfurtu na Menem od 11 lub 12.06.
Starsza Pani mieszka sama w domu jednorodzinnym, ma 89 lat. Wzrost około 157 cm, waga 68 kg. Podopieczna jest osobą spokojną i pogodną.
Poza tym pomoc przy prowadzeniu domu, gotowaniu. Warunki dla opiekuna/ki: własny pokój, do dyspozycji własna łazienka.

Opiekun/ka do 88-letniej seniorki Agnes

INTERKADRA,Katowice — 4 godziny temu
Atuty oferty: - dom jednorodzinny z ogrodem - sklep w pobliżu - dostęp do internetu - pomoc domowa w każdą sobotę - wolna niedziela O ofercie: Podopieczna
Pani Agnes porusza się samodzielnie, pomocy potrzebuje przy ubieraniu się i kąpieli.
Do obowiązków należą: - pomoc w ubieraniu, myciu i pielęgnacji ciała - zmiana wkładek - pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego - towarzyszenie i aktywizacja

Opiekun/ka osób starszych

Gowork,Katowice — 4 godziny temu
Małżeństwo do opieki, 1370 euro/miesiąc Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993 Miejsce zlecenia: Kremmen (55 km od Berlina) Preferowany czas
Jego żona, pani Hilde ma 84 lata, chodzi samodzielnie, potrzebuje pomocy przy myciu, ubiera się sama. Ma początkującą demencję.
Warunki mieszkaniowe: Podopieczni mieszkają w dużym domu, w tym samym mieście mieszka ich rodzina. Nieopodal domu znajdują się sklepy.

opiekun/ka osób starszych

Porusza się za pomocą chodzika, ale potrzebuje pomocy podczas wstawania, pomocy w myciu i ubieraniu, jest kontynentny, jednak na wszelki wypadek nosi wkładki
Warunki mieszkaniowe: Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym z żoną (nie potrzebuje opieki) w okolicach Stolberg.
Obowiązki opiekuna: - prowadzenie gospodarstwa domowego, - pomoc przy wstawaniu, - pomoc w myciu, - pomoc w ubieraniu.

Na tej samej posesji, w oddzielnym domu mieszka jej rodzina. Opiekunka ma własny pokój, kuchnię i łazienkę dzieli z podopieczną.
Wymagania: - komunikatywna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - brak nałogów (warunek konieczny), - cierpliwość
podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.

OPIEKUNKA dla SENIORKI/28.05. k.Regensburga/DOBRA OFERTA !!!

Pani mieszka w domu jednorodzinnym na parterze. Trzy razy w tygodniu do podopiecznej przychodzi syn, wtedy opiekunka ma czas wolny.
zadań opiekunki należy: Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego Prowadzenie lub pomoc

Wymagania: - dostateczna znajomość języka niemieckiego, - doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, - brak nałogów (warunek konieczny), - mile widziane
wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach, - gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, - zakwaterowanie i wyżywienie w domu

Opiekunka Niemcy 10.06.2018

MELISA,Katowice — 4 godziny temu
Pomoc domowa i opieka do Nr: ME/BRA3/2018 Miejscowość: 38640 Goslar. Rozpoczęcie: 10.06.2018 Podopieczna w wieku 79 lat, 168 cm , 53 kg. PG 3.
Mieszka sama w domu, dla opiekunki jest odnowiony pokój. Na miejscu dostęp do internetu. W tym samym mieście jest polskojęzyczny koordynator.
Wymagany język: komunikatywny niemiecki Doświadczenie w opiece i prowadzeniu domu..

Gowork.pl,Katowice — 4 godziny temu

, - pomoc w ubieraniu, - pomoc w zachowaniu higieny osobistej, - towarzyszenie w codziennych czynnościach.

OPIEKUNKA dla SENIORKI od 06.05. w Bergisch Gladbach / DOBRE

OPIS ZADAŃ: Opieka i wsparcie dla PANI, pacjentka 161 cm, 62 kg. Podopieczna jest osobą samodzielną, mobilną i kontynentną.
Seniorka potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach i przygotowaniu posiłków. Podopieczna mieszka sama w domu wielorodzinnym w małym mieście.
Filtruj oferty pracy