Praca pomoc w domu i opieka Międzyrzecz

Oferty: 1 - 20 z 23

PRACA ZA GRANICĄ – SPOTKAJ SIĘ Z PRZEDSTAWICIELEM REGIONALNY

ABC Work,Międzyrzecz — 22 godziny temu
doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Zagraniczną umowę o pracę - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę
polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Zainteresowany?

Doradca Klienta

Terg S.A.,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Ciebie i Twoich bliskich • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport • Specjalne premie świąteczne oraz liczne konkursy sprzedażowe • Pomoc
i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: • Fachowe doradztwo Klientom w wyborze
W zakładce OFERTY PRACY (zamieszczona w prawym górnym rogu) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „

Specjalista ds. Sprzedaży MIĘDZYRZECZ - od zaraz

TELL,Międzyrzecz — 22 godziny temu
pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych; - dodatkowe bonusy: dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”, karty Multisport, prywatnej opieki
W codziennej pracy zajmiesz się: - bezpośrednim kontaktem z klientami w salonu pomocą w wyborze produktów i usług Orange; - wsłuchiwaniem się w potrzeby

ATRAKCYJNA PRACA! WYSOKIE ZAROBKI! LUBUSKIE

Studio Grafiki i Obrazu Siermix,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Oferujemy atrakcyjny system wynagrodzenia, nienormowany czas pracy, oraz dowolna formę pracy – zarówno stacjonarną, w domu, jak i w terenie.
dzieło, bez kar umownych i kruczków prawnych - nienormowany czas pracy - szybką wypłatę (wynagrodzenie tygodniowe lub miesięczne do wyboru) - wsparcie i pomoc

Pielęgniarka – dom opieki w Giessen-Niemcy

beta-active,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Dom opieki w Giessen podlegający państwowej instytucji AWO oferuje pracę uznanym pielęgniarkom Warunki pracy: - od 34.760 Euro brutto/rocznie (ok. 2.700
organizacja zakwaterowania - objęcie kosztów ubezpieczenia za rower - 90% z miesięcznej pensji jako premia swiąteczna - miła atmosfera w miejscu pracy - opieka

Praca stacjonarna w Międzyrzeczu - branża finansowa

Stefczyk Finanse,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Zatrudnię do pracy w placówce Kasy Stefczyka w Międzyrzeczu Pełny wymiar etatu Umowa o pracę Zainteresowanych proszę o przesyłanie CV za pomocą portalu

Pracownik ds. zarządzania treścią Internetowego Sklepu Fryzo

COMPLEX Paweł Grabski,Międzyrzecz — 22 godziny temu
. • Współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów • Pomoc w budowaniu strategii sprzedaży oraz strategii

Pracownik Obsługi Zaplecza_Międzyrzecz

Poczta Polska SA,Międzyrzecz — 22 godziny temu
i premię miesięczną, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

Listonosz_Międzyrzecz

miesięczną, wolne weekendy, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

KOMISJONER DO NIEMIEC

Eurojob24,Międzyrzecz — 22 godziny temu
stanowisko : KOMISJONER (praca na magazynie) Miejsce pracy: Dortmund Opis stanowiska : • kompletowanie artykułów na magazynie na podstawie monitora przy pomocy

PRACA WYKOŃCZENIOWA

Firma handlowo usługowa REM,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Poszukuję osób do pomocy do pracy wykończeniowej tj. szpachlowanie,malowanie i tym podobne.

Praca dorywcza! Luźny grafik - TAJEMNICZY KLIENT

Dive Polska,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Link do strony : https://divegroup.shopmetrics.com/login.asp Rekrutacja odbywa się jedynie za pomocą rejestracji na stronie Internetowej, PROSIMY O NIEPRZESYŁANIE

Kierownik Sprzedaży

Strautmann Ekotechnika,Międzyrzecz — 22 godziny temu
takich jak: przemysł, recykling oraz sieci handlowe, Aktywna działalność na rynku (sprawna sprzedaż, obserwacja rynków oraz zmieniających się trendów), Opieka

Przedstawiciel Handlowy

Strautmann Ekotechnika Sp.z o.o.,Międzyrzecz — 22 godziny temu

LIDER ZESPOŁU magazyn DHL Świebodzin

DHL,Międzyrzecz — 22 godziny temu
finansowe i premię uznaniową * Rozbudowany system socjalny ( karta SODEXO, MultiSport, wczasy pod gruszą) * Nagrody: Pracownik Kwartału, Roku, * Pakiet opieki

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

MAGAZYNIER

finansowe i premię uznaniową * Rozbudowany system socjalny (karta SODEXO, MultiSport, wczasy pod gruszą) * Nagrody: Pracownik Kwartału, Roku, * Pakiet opieki

Brygadzista i majster z językiem niemieckim

AK Kislowski Fassadensysteme,Międzyrzecz — 22 godziny temu
Obowiązki: • nadzorowanie montażu okien, prac remontowo-budowlanych, • opieka nad powierzonym materiałem i urządzeniami, • organizacja pracy podległego

Inżynier Konstruktor

Personnel College,Międzyrzecz — 22 godziny temu
. : dofinansowanie wakacji, karta Multi sport, niższe ceny aut, opieka medyczna.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pomoc w domu i opieka, Międzyrzecz