Praca pomoc w domu i opieka Nowa Sól

Oferty: 1 - 20 z 53

Opieka z transferem do seniora, 1400 euro/miesiąc

GoWork.pl,Nowa Sól — 6 godzin temu
Warunki mieszkaniowe: Podopieczny mieszka w domu wraz ze swoja córką i jej mężem (pracujący, bezdzietni).
Wymagania: Opiekunka/Opiekun musi znać język na poziomie dobrym, mieć doświadczenie w opiece oraz mile widziane jest posiadanie czynnego prawa jazdy oraz
podopiecznego, - pomoc prawną, językową i medyczną.

Opiekunka osób starszych, 1000 EUR! Od 19.07

LAXO CARE,Nowa Sól — 6 godzin temu
Potrzebuje opieki i pomocy w codziennych czynnościach, bo wiek i choroby bardzo ją osłabiają.
Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: – pomoc przy myciu, ubieraniu się, – prowadzenie domu: utrzymanie porządku, pranie, prasowanie, zakupy
Oferujemy: – legalną pracę w Niemczech, – opłacone składki ZUS, – ubezpieczenie zdrowotne, – opiekę i pomoc konsultanta podczas pobytu na granicą, – bonus

Opiekunka osób starszych, 1100 EUR, od 21.07

W domu niczego nie brakuje, córka robi duże zakupy, opiekunka zawsze dostaje to, na co ma danego dnia ochotę.
Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: – przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, – prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy

Opiekunka osób starszych, 900 EUR, od 29.07

Wymaga pomocy przy wykonywaniu codziennych czynności, ale stara się być samodzielna.
Dom jest stary, ale przytulny. Pali się drewnem, ale nie wymaga to dużego nakładu pracy.

Opiekunka osób starszych, 1500 EUR, od 07.07

Senior jest bardzo miły, uprzejmy, dziękuję za nawet najmniejszą pomoc. Żona seniora nie wymaga opieki, jest jeszcze mobilna i sprawna.
Zakres wymaganych czynności przy podopiecznym/-ej: – pomoc przy ubieraniu się, – prowadzenie domu: utrzymanie porządku, pranie, prasowanie, zakupy – przygotowywanie

Opiekunka osób starszych, 1400 EUR! Od 14.07

Dom jest bardzo zadbany i otacza go piękny ogród, w którym opiekunka może spędzać czas wolny.
Zakres wymaganych czynności przy podopiecznych: – przygotowanie odzieży, zmiana pościeli, – prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, zakupy –

Opiekunka osób starszych, 1600 EUR! Od 06.07

Do dyspozycji opiekunki jest całe piętro w dużym domu (pokój, salon z telewizorem i własna łazienka).
Córka mieszka 15 minut drogi od rodziców i zawsze chętnie służy pomocą. Wyjazd na dwa miesiące.

Opiekunka osób starszych, 1100 EUR! Od 04.07

W domu obok podopiecznych mieszka ich bratanek ze swoją rodziną, którzy zawsze chętnie służą opiekunce pomocą (np. zabierają na większe zakupy, pomagają

Opiekunka osób starszych, 1200 EUR! Od 08.07

Mimo wieku i dolegliwości jest mobilny, porusza się samodzielnie za pomocą rollatora.

Opiekunka osób starszych, 1650 EUR! Od 27.06

Jest całkowicie zdany na pomoc opiekuna w codziennej higienie ciała.

Opiekunka osób starszych, 1500 EUR! Od 30.06

Seniorka w miarę czasu słabnie i potrzebuje osoby, która zarówno otoczy ją opieką, jak i zapewni towarzystwo.
W domu niczego nie brakuje. Wyjazd na dwa miesiące. Choroby podopiecznego/-ej: – trudności w poruszaniu.

Praca w opiece do sympatycznego małżeństwa

Centrum Językowe Konik,Nowa Sól — 6 godzin temu
Podopieczny porusza się za pomocą rollatora, choruje na średnio zaawansowaną demencja, lekkie problemy z chodzeniem.
Podopieczna porusza się samodzielnie, lekka demencja, nie potrzebuje większej pomoc.
Obowiązki: -prowadzenie domu -zakupy -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach -wspólne aktywne spędzanie czasu Wymagania: - język niemiecki komunikatywny

Praca przy pielęgnacji orchidei– PRACA W HOLANDII

Klaver Sp. z o.o.,Nowa Sól — 6 godzin temu
Oferujemy: - atrakcyjna stawka godzinowa, - zakwaterowanie - darmowy codzienny dojazd do pracy, - ubezpieczenie, - legalne zatrudnienie (pomoc w wyrobieniu
numeru SOFI na miejscu), - możliwość długotrwałej współpracy, - możliwość pracy w nadgodzinach, - dodatki urlopowe i wakacyjne, - pomoc w zorganizowaniu
transportu do Holandii, - opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Zlecenie do Niemiec. APLIKUJ!

Frigga,Nowa Sól — 6 godzin temu
Miejscowość: 96050 Bamberg Opis podopiecznego: KOBIETA 70 lata,178m, 80kg Dolegliwości: -zanik mięśni, -porusza się z pomocą wózka inwalidzkiego, -jest
w ubieraniu i rozbieraniu, -potrzebuje pomocy w karmieniu –niekiedy ma problemy w przełykaniu, -częściowa inkontynencja, -nosi pampersy, -niekiedy może
Obowiązki: -prowadzenie domu, -gotowanie, -pranie, prasowanie, -pomoc podczas ubierania i rozbierania, -robienie zakupów, -pomoc podczas higieny ciała,

Psycholog/Pedagog - Zajęcia Nowa Sól

Galicyjskie Centrum Edukacji Sp.z o.o,Nowa Sól — 6 godzin temu
Warsztaty specjalne (wyjazdowe): KOORDYNACJA podczas wyjść (opieka nad grupą) Za wyjście specjalne uznajemy każdego rodzaju wydarzenie kulturowe, rekreacyjne
Grupa będzie środkiem prowadzącym do zniesienia izolacji zewnętrznej (społecznej, towarzyskiej) i wewnętrznej (osobistej, duchowej) a także pomocy w usamodzielnieniu

WYJEDZ DO NIEMIEC I ZOSTAN OPIEKUNKĄ!

Miejscowość: 71404 Korb, okolice Stuttgartu Do opieki: 2 osoby, małżeństwo Mężczyzna: 85lat, 170cm, 65kg Dolegliwości: - demencja - problemy z poruszaniem
się - inkontynencja - korzysta z pieluchomajtek - II stopień niepełnosprawności - wymaga pomocy przy wstawaniu i pójściu na toaletę Obowiązki: - pomoc
: Dolegliwości: - problemy z poruszaniem - pomoc przy wstawaniu - nie wymaga większej opieki - radzi sobie sama z wszystkim czynnościami dnia codziennego

Właściciel sklepu spożywczego/Ajent - Nowa Sól

Małpka S.A.,Nowa Sól — 6 godzin temu
przygotowany jest do samodzielnego zarządzania sklepem - Wsparcie marketingowe - akcje promocyjne przygotowane specjalnie dla Ciebie i Twoich Klientów - Opiekę
Kierownika Rejonu - zawsze służy pomocą Od Kandydata oczekujemy: - Prowadzenie bądź chęć założenia działalności gospodarczej - Znajomość obsługi komputera

Wyjedz na Bawarie! ZOSTAN OPIEKUNKĄ!

fizjoterapeuty Pani mieszka w domu podzielonym na części.
Zajmuje oddzielną część domu / parter. Mieszka na wsi, sklep oddalony 10 min drogi pieszo.
Obowiązki: - prowadzenie domu - pranie / prasowanie - pomoc w utrzymaniu higieny ciała - robienie zakupów - gotowanie - pomoc podczas transferu - dotrzymanie

Doradca Klienta

Media Expert,Nowa Sól — 7 godzin temu
Ciebie i Twoich bliskich • Możliwość skorzystania z dofinansowania karty MultiSport • Specjalne premie świąteczne oraz liczne konkursy sprzedażowe • Pomoc
i opiekę naszej fundacji ,,Włącz się” dla Ciebie i Twoich bliskich Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: • Fachowe doradztwo Klientom w wyborze
W zakładce OFERTY PRACY (zamieszczona w prawym górnym rogu) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „

Doradca klienta Euro Bank S.A. Nowa Sól

Euro Bank S.A.,Nowa Sól — 7 godzin temu
wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży • prywatną, bezpłatną opiekę
medyczną • profesjonalne, bezpłatne szkolenia Zainteresowane ofertą osoby zapraszamy do przesłania aktualnego CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pomoc w domu i opieka, Nowa Sól