Praca pomoc w domu i opieka Poznań

Oferty: 1 - 20 z 1 508

Opiekunka dla seniora

VERITAS,Poznań — 4 godziny temu
osobami starszymi w zaprzyjaźnionych domach opieki społecznej lub zamieszkanie z podopiecznymi.
Skutecznie prowadzimy nasze opiekunki od ponad 10 lat, zapewniając całodobową opiekę dla ponad 25.000 podopiecznych.
Zapewniamy również stałą pomoc polskiego koordynatora, który jest z Tobą w stałym kontakcie w trakcie pobytu w Niemczech lub W. Brytanii.

Opiekunka do Pani, niemcy, Stuttgart- 1600Euro

EuropaPflege,Poznań — 4 godziny temu
Poszukujemy opiekunki do 80 letniej Pani, która mieszka sama w domu w okolicy Stuttgartu.
Pani porusza się przy pomocy wózka/ rollatora, cierpi na Parkinsona.
, gotowanie) Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy

OPIEKA osób starszych - NIEMCY

Simply Jobs,Poznań — 4 godziny temu
W chwili obecnej poszukujemy osób do opieki dla naszego klienta w Niemczech – oferta pracy tymczasowej.
ŚREDNIEJ KRAJOWEJ(4443zł) - zarobki zaczynają się OD 1250 euro netto (możliwość wypłaty w euro lub w złotówkach) - bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu
naszego biura w razie ewentualnych problemów, stały kontakt Wymagania: - minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego - doświadczenie w opiece

Opiekunka osób starszych od 15.06., 1500€ na rękę!

POL-AKTIV24,Poznań — 5 godzin temu
Do opieki Pan Eckhard, lat 81, 178cm, ok.72 kg Podopieczna cierpi na inkontynencję (na ogół sam korzysta z toalety – rzadko kiedy prosi Opiekunkę o zmianę
Cierpi na osteoporozę, ze względu na ból nóg ma problemy z poruszaniem się – porusza się za pomocą wózka, potrzebuje pomocy przy siadaniu i wstawaniu,
W domu znajdują się przyrządy pomocnicze takie jak Toilettenstuhl, Badewannenlift, Pflegebett (Pani Ellen). 1x w tygodniu przychodzi POMOC DOMOWA.

PRACA W OPIECE BEZ J. NIEMIECKIEGO - WYSOKIE ZAROBKI + ATRAK

Centrum Językowe Konik,Poznań — 5 godzin temu
Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)
do wyjazdu Obowiązki: -prowadzenie domu -zakupy -pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach -wspólne aktywne spędzanie czasu ZAPEWNIAMY: * Atrakcyjne
przy drugim wyjeździe z naszą firmą oraz ciągłość w zatrudnieniu i ubezpieczeniu * Zwrot kosztów podróży lub transport * Zakwaterowanie i wyżywienie w domu

Opiekunka z dobrym niemieckim do pani z Baldham (ok.Monachiu

Herz24,Poznań — 5 godzin temu
Obowiązki Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów; Opieka: pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w dbanie o higienę
Należy być przygotowanym do niesienia pomocy w każdej chwili.
Pomoc medyczna przychodzi codziennie, pomaga w toalecie porannej. W domu do pomocy znajduje się krzesło toaletowe. Podopieczna jest osobą spokojną.

Stanowisko: pielęgniarz/pielęgniarka

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ,Poznań — 5 godzin temu
Świadczenie opieki pielęgniarskiej dla mieszkańców DPS. 2. Udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych i pielęgnacji mieszkańców.
Miejsce pracy: Dom Pomocy Społecznej w Poznaniu, przy ul. Konarskiego Dokumenty prosimy dostarczyć pod adres: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ ul.

Stanowisko: opiekun/opiekunka

dokarmianie i dopajanie mieszkańców między posiłkami, - wymiana pościeli i ręczników, - układanie w szafach, - porządkowanie stolików przyłóżkowych, - opieka
Wymagania dodatkowe Doświadczenie na podobnym stanowisku w jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej. Wymagane dokumenty 1. C.V. 2.

Pielęgniarka/rz na południu Niemiec

Diwa Personalservice Agencja Pracy,Poznań — 5 godzin temu
Zarobki na początku (bez uznania) jako pomoc pielęgniarska na poziomie 17-18 € Brutto na godzinę czyli 2 650 €/miesiąc.
Pracodawca umożliwia uczestnictwo w kursie języka i pomoc w uznaniu dyplomu.
Poza tym oferty pracy dla pielęgniarzy i pielęgniarek, którzy chcą pracować w Domach Opieki.

Opiekunka dla p.Elisabeth od 23.04.,Ingolstadt, 1400€!

Do opieki Pani Elisabeth, lat 91, 160cm, ok.55-60 kg.
Cierpi na demencję i inkontynencję (pieluchy), porusza się za pomocą wózka (potrzebuje pomocy przy siadaniu na wózek).
Podopieczna mieszka sama w domu z ogrodem, ok.100m2 , zajmuje parter , góra domu jest do dyspozycji Opiekunki. Sklepy znajdują się w pobliżu.

Opiekunka dla pani Kathe od 1.05.,BLISKO GRANICY, 1350€!

Do opieki Pani Kathe, lat 86, 150cm, 45kg. Podopieczna cierpi na raka oraz demencję (bywa zapominalska) . NIE MA opieki w nocy.
Podopieczna mieszka sama w domu, ok.135m2. Sklepy znajdują się w odległości ok 20min. dlatego mile widziane prawo jazdy .
Do dyspozycji Opiekunki część domu, własna łazienka, Internet , TV. Czas wolny zapewniony – 2 godziny dziennie.

Opiekunka dla p.Helene od 12.04., 1450€ na rękę!

Do opieki Pani Helene, lat 87, 170 cm, 78 kg.
Porusza się za pomocą wózka . W domu znajduje się Pflegebett z materacem przeciwodleżynowym, a w ubikacji znajduje się Toilletenstuhl.
Podopiecznej w wykonywaniu codziennych czynności, tj. pomoc przy wstawaniu i kładzeniu się, przy ubieraniu i rozbieraniu, higiena ciała, kąpiel, pomoc

Opiekunka Warburg nr.ref 2018021. Praca od 10.04.18

Autumn-Care,Poznań — 5 godzin temu
Zakres obowiązków – czynności pielęgnacyjne: Higiena osobista, Pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, Zakres obowiązków – prace w domu: gotowanie, pranie
i prasowanie, sprzątanie, zakupy Dostępny na miejscu sprzęt:rollator, rollstuhl, Wymagane:prawo jazdy, doświadczenie w opiece, komunikatywna znajomość

Opiekunka dla p.Mathildy, Bawaria, Wynagrodzenie do 1450€!

Do opieki Pani Mathilde, lat 59, 160 cm, 50 kg. Podopieczna cierpi na Parkinsona i częściową inkontynencję (pieluchy).
Porusza się za pomocą laski lub balkonika, potrzebuje pomocy przy wstawaniu z łóżka. W ubikacji znajduje się Toilletenstuhl.
Podopieczna mieszka z mężem (który jest czynny zawodowo i nie może sam opiekować się żoną) w domu jednorodzinnym. Sklepy znajdują się w pobliżu.

Opiekunka dla p.Marii, 1350€+100€ PREMII, Piękna okolica

Do opieki Pani Maria, lat 87, 160cm, ok.50 kg Podopieczna cierpi na demencję i samotność, gdy jest sama bywa bojaźliwa. Porusza się samodzielnie.
NIE MA opieki w nocy. Pani Maria mieszka w domu (składającego się z dwóch kondygnacji) . powierzchnia mieszkalna to ok.90m2.
W razie potrzeby przychodzi POMOC DOMOWA. Do dyspozycji Opiekunki pokój, łazienka wspólna, Internet. Czas wolny zapewniony – 2 godziny dziennie.

Opiekunka dla p.Annemarie, 1400€+100€ PREMII

Do opieki Pani Annemarie, lat 78, 165cm, ok.110kg Podopieczna cierpi na artrozę, odczuwa ból w stawach , ma zawroty głowy jest chwiejna dlatego przy wstawaniu
oraz poruszaniu się potrzebuje asekuracji/pomocy by uniknąć upadków.
W domu znajduje się Toilettenstuhl oraz Treppenlift . Pani Annemarie mieszka w domu dwurodzinnym. Zajmuje 1 piętro, ok.85m2 i część ogrodu.

Opiekunka - zarób nawet 1900 EURO

Pflegehelden,Poznań — 5 godzin temu
Zadzwoń pod numer: 537 982 337 lub wyślij swoje cv na e-mail: @ Opis stanowiska: • pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności (jedzenie, ubieranie, itp
towarzyszenie w spacerach, podczas wyjazdów. • w zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu
(pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie czasu wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań.

Opiekunka dla miłej Pani z ok.Freiburga od 27.01., 1400€!

Palenie możliwe na zewnątrz Do opieki Pana Antonia lat 89,150cm, 45kg.
Do Podopiecznej codziennie przychodzi Pflegedienst w ramach podstawowej opieki medycznej (zmiana opatrunków).
Pani Antonia mieszka sam w mieszkaniu, ok.80m2 znajdującym się w domu wielorodzinnym.

Opiekunka i opiekun osób starszych w Anglii

Cekal,Poznań — 5 godzin temu
Prowadzimy stałą rekrutację na stanowiska: Opiekunki i opiekunowie osób starszych w Anglii LIVE IN CARE - opiekunka z zamieszkaniem czyli opieka w domu
420-504 GBP na tydzień COMMUNITY CARE - czyli opiekunka środowiskowa to praca która polega na odwiedzaniu podopiecznych przy użyciu służbowego auta i pomocy
Wynagrodzenie od 7,50 GBP/h do 10 GBP/h + służbowe auto CARE ASSISTANT - czyli opieka nad seniorami w domach opieki. Posiadamy oferty w całym UK.

Opiekunka dla Seniorki z Köln, 1350€+BONUS Noworoczny!

Do opieki Pani Irmgard, lat 91, ok.50 kg, 160 cm. Cierpi na częściową inkontynencję (pieluchy) , reumatyzm, osteoporozę, choroby układu krążenia.
Porusza się za pomocą balkonika lub wózka (Podopieczna z racji swojego wieku jest już słaba i potrzebuje wparcia/pomocy/asekuracji przy chodzeniu czy podania
Do obowiązków Opiekunki będzie należeć: -prowadzenie domu i utrzymywanie bieżącej czystości (gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy); -pomoc w wykonywaniu
Filtruj oferty pracy