Praca pomoc w domu i opieka Słubice, gm. Słubice, Lubuskie

Oferty: 1 - 20 z 48

Opiekunka do samotnej Pani koło Koln .1380

Avanti-medic,Słubice — 21 godzin temu
50129 Bergheim (Büsdorf) okolice Koloni OPIS OFERTY Pan Walter (85 lat, 58 kg) mieszka na obrzeżach miejscowości Bergheim (Büsdorf) w domu.
Dom jest położony w bardzo spokojnej, wiejskiej okolicy. Syn mieszka w pobliżu, służy pomocą. Sklepy są w odległości 2 km.
STAN ZDROWIA Pan ma 2 stopień opieki, porusza się samodzielnie, ma lekką, początkową demencję, nie jest agresywny. Można z nim porozmawiać.

Kierownik Produkcji

Link Consulting,Słubice — 21 godzin temu
przeznaczeniem; egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy; zapewnianie wykonania zaleceń lekarza sprawującego opiekę
zakresu prawa pracy dotyczących czasu pracy, i organizacji pracy na poszczególnych stanowiska pracowniczych oraz przepisów BHP i udzielania pierwszej pomocy

Kierowca Słubice

Poczta Polska S.A.,Słubice — 22 godziny temu
miesięczną oraz kwartalną, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki
medycznej i karty Multisport, - krótkie trasy – będziesz codziennie w domu.

Robotnik Drogowy do Niemiec, bez niemieckiego, Zakw. free !

MPR,Słubice — 22 godziny temu
Oferujemy darmowe zakwaterowanie, atrakcyjne wynagrodzenie, oraz opiekę polskiego koordynatora.
Język niemiecki nie jest wymagany, ponieważ będzie dostępna pomoc tłumacza na miejscu pracy.

Listonosz Słubice

Poczta Polska,Słubice — 21 godzin temu
wolne weekendy, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku oraz wydarzeń kulturalnych, - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

Praca od zaraz- caly etat- 90 km od granicy

Office People,Słubice — 21 godzin temu
niezawodność Oferujemy: - niemiecką umowę o prace w pełnym wymiarze godzin, - wynagrodzenie 9,27 € - po okresie probnym dodatki wakacyjne i świąteczne, - opieka

Komisjonowanie towaru – Grossbeeren – od zaraz!

Office - People,Słubice — 21 godzin temu
duża motywacja i niezawodność Oferujemy: - niemiecką umowę o prace w pełnym wymiarze godzin, - wynagrodzenie 9,27 € - dodatki wakacyjne i świąteczne, - opieka

Spedytor Krajowy i/lub Międzynarodowy

HR Prime,Słubice — 21 godzin temu
Lokalizacja: Słubice Otrzymasz: • system szkoleniowy i pomoc we wdrożeniu na nowe stanowisko pracy • atrakcyjny i przejrzysty system płacowy oraz premię

Storczyki Holandia

Kiwi Personeelsgroep,Słubice — 21 godzin temu
Gwarantujemy zakwaterowanie(56€ tygodniowo), ubezpieczenie zdrowotne oraz wszelka pomoc koordynatora zwiazana z pobytem w Holandii.

Doradca Klienta Słubice

Poczta Polska S.A.,Słubice — 21 godzin temu
wynagrodzenie prowizyjne, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

Praca jako kurier

RW Personalservice,Słubice — 21 godzin temu
motywacji do pracy, -dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie, Oferujemy: -niemiecka umowe o prace, -11,50€ brutto/h, -praca min. 40h/Woche, -opiekę

R&W Personalservice,Słubice — 21 godzin temu
motywacji do pracy, -dynamizm w działaniu, operatywność i zaangażowanie, Oferujemy: -niemiecka umowe o prace, -12€ brutto/h, -praca min. 40h/Woche, -opiekę

Lekarz Stomatolog

Dental-Clinica,Słubice — 21 godzin temu
Pomoc w zakwaterowaniu. Kontakt: 605 922 414

Komisjonowanie towaru – Brieselang – od zaraz!

znajomość języka niemieckiego - duża motywacja i niezawodność Oferujemy: - niemiecką umowę o prace w pełnym wymiarze godzin, - wynagrodzenie 10,50 € - opieka

Ustawiacz pras

Idea HR Group,Słubice — 21 godzin temu
kontrolno-pomiarowych - Dbać o poprawne funkcjonowanie maszyn i przyrządów oraz o jakość wyprodukowanych elementów Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą

GRUPY MONTAŻOWE do prac elektrycznych i budowlanych

ekodom Sp. z o.o.,Słubice — 21 godzin temu
wewnętrznych, montażu przedścianek, sprzątania po zakończeniu prac) 2) montażu ścian prefabrykowanych (montaż kotwienie i izolacja ścian gotowych na budowie za pomocą

Wsparcie produkcji

SGP Group,Słubice — 21 godzin temu
w realizację powierzonych obowiązków Oferujemy: - umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy - pracę w systemie 2- zmianowym - system szkoleń - opiekę

Praca na magazynie -Słubice-od zaraz

Akcjajob,Słubice — 21 godzin temu
ZADANIA: - Kompletacja zamówień z pomocą skanera ręcznego - Przyjmowanie i wydawanie towaru klientom oraz kierowcom - Dbałość o porządek w magazynie WYMAGANIA

Praca w Großbeeren

PrimaJob,Słubice — 21 godzin temu
Do Panstwa zadan naleza: - Kominosjonowanie (Picken / Packen) przy pomocy skanera na ogromnej hali z odzieza - Przeksiegowywanie zwrotow (Retoure) do systemu

Inżynier ds. optymalizacji procesów magazynowych

Kuehne+Nagel,Słubice — 22 godziny temu
Zapewniamy udział w lokalnych i międzynarodowych programach rozwojowych, a także pakiet świadczeń pozapłacowych: opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pomoc w domu i opieka, Słubice