Praca pomoc w domu i opieka Toruń

Oferty: 1 - 20 z 262

Pielęgniarka – Niemieckie Domy Opieki

Toruń — 51 minut temu
: Willa – Rezydencja w Monachium Co oferuje pracodawca: wynagrodzenie: - na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 2000-2200 Euro brutto + dodatki za pracę
zakwaterowanie: apartament z aneksem kuchennym ( duży ) – cena wynajmu 400 Euro - indywidualna nauka języka niemieckiego, połowę kosztów pokrywa pracodawca Dom
Opieki w Prien ( nad jeziorem Chiemsee) Co oferuje pracodawca: Wynagrodzenie: - na stanowisku pomocy pielęgniarskiej: 2000-2200 Euro brutto + dodatki

Opiekun medyczny/osoby starszej z zamieszkaniem(cała Polska)

Opiekun prywatnie,Toruń — 17 godzin temu
Szukam pracy w opiece osoby starszej wraz z zamieszkaniem, jest to oferta opieki całodobowej, na terenie całej Polski.
B Jestem osobą bez nałogów Posiadam 1.5 roczne doświadczenie w opiece nad członkami rodziny w systemie 24h/ 7 Zakres obowiązków, które wykonywałem: -opieka
dbanie o higienę podopiecznych -prowadzenie domu -zapewnianie porządku -robienie zakupów -gotowanie -wspólne spacery -pranie / prasowanie -zapewnianie

Praca dla pielęgniarki w małym domu opieki w Niemczech

Beta aktiv Elisabeth Sobiech,Toruń — 18 godzin temu
Praca dla pielęgniarki w małym domu opieki, w którym pacjenci wynajmują mieszkanie i nie muszą być otoczeni nieustanna opieka • wykształcenie kierunkowe
PRACODAWCA SZUKA POMOCY PIELĘGNIARSKIEJ Jeśli nie spełniasz warunków do nostryfikacji dyplomu a chcesz bardzo pracować w Niemczech na stanowisku pomocy
Nasz dlugoletni i sprawdzony pracodawca stale sie rozwijajacy szuka do malego osrodka opiekunczego pielęgniarki lub pomoce pielęgniarskie.

Opiekunka osób starszych w Niemczech

InterKadra,Toruń — 17 godzin temu
Podopieczna stara się być osobą samodzielną, jednak potrzebuje pomocy w prowadzeniu domu i asekuracji podczas chodzenia.
Do zadań należy: pomoc w ubieraniu/myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw.
Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!

Pilne zlecenie w Augsburgu - od 1700 euro netto!

Adiutor,Toruń — 17 godzin temu
Opieka paliatywna. Podopieczna przez większość dni leży, odpoczywa. Spożywa płyny wzmacniające.
Do zadań opiekunki należy: pomoc w domu, opieka nad podopieczną, gotowanie, sprzątanie, zakupy, dotrzymywanie towarzystwa Pani.
Od 12 lat zajmujemy się pośrednictwem pracy oraz doborem opiekunek/opiekunów i pomocy domowych.

Opiekunka z komunikatywną znajomością języka niem. za 1440E

Pflegehelden Polska,Toruń — 17 godzin temu
Poszukujemy niepalącej opiekunki z komunikatywną znajomością języka niemieckiego na zlecenie 8 tygodniowe do opieki nad 83-letnim Panem, waży 75 kg, który
Do zadań opiekunki należy pomoc w codziennych czynnościach, pomoc w gospodarstwie domowym.
Do dyspozycji opiekunki jest całe 1 piętro domu z oddzielną łazienką, w pokoju telewizor, w domu jest łącze internetowe.

Praca w Niemczech - Opieka do 1450 euro PRIVATE CARE

PRIVATE CARE,Toruń — 17 godzin temu
czynnościach higienicznych i myciu Pomoc w poruszaniu się (asekuracja / transfer) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia Prowadzenie domu (robienie zakupów
, zakwaterowanie i wyżywienie – kompleksowo organizujemy Twój pobyt w Niemczech Wsparcie osobistego koordynatora – na bieżąco monitorujemy sytuację w domu
Za główny cel stawiamy sobie niesienie pomocy seniorom i osobom niepełnosprawnym oraz stworzenie im możliwości spędzenia jesieni życia we własnym domu,

Pilnie poszukujemy Opiekunki- Berlin

Help24,Toruń — 17 godzin temu
Poszukujemy Opiekunki z dobrym językiem niemieckim do opieki nad 80 letnim Panem : Pan mieszka z żoną w domu jednorodzinnym.
Raz w tygodniu małżeństwo odwiedza pomoc domowa. Do kontaktu jest zięć.
Obowiązki: - prowadzenie domu - pomoc w utrzymaniu higieny ciała - robienie zakupów - gotowanie - dotrzymanie towarzystwa Oferujemy: - oddzielny pokój

Praca dla Opiekunki w Berlinie od zaraz!

Private Care,Toruń — 17 godzin temu
Do opieki jest małżeństwo.
Rzadko wychodzi z domu, chętnie czyta gazety, ogląda sport w telewizji, lubi swój ogród i przebywanie na tarasie.
w codziennych czynnościach higienicznych i myciu Transfer z łóżka na wózek Pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) Pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia

Opiekunka do seniorki Ingrid - od zaraz! BONUS

Do opieki jest pani Ingrid. Mieszka sama w mieszkaniu na obrzeżach Düsseldorfu. Jest osobą w miarę samodzielną, mobilną.
Porusza się przy pomocy rollatora. W przeszłości była instruktorką jogi.
w codziennych czynnościach higienicznych i myciu pomoc przy poruszaniu się (asekuracja) pomoc w zmianie odzieży oraz obuwia prowadzenie domu (robienie

Opiekun/ka osób starszych - WYSOKIE ZAROBKI NAWET DO 8500

Pflegehelden,Toruń — 18 godzin temu
W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie czasu
wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań.
z zakresu opieki nad osobami starszymi ZADZWOŃ LUB NAPISZ +48 570 535 243 @

OPIEKUNKA PILNIE!!!!

SeniorPol24,Toruń — 18 godzin temu
Potrzebuję opieki nad dwoma osobami niepełnosprawnymi w Toruniu z zamieszkaniem w samodzielnym pokoju.
Pomoc w wykonywaniu codziennych czynności: robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, sprzątanie domu, gotowanie, pranie, kąpiel i pielęgnacja.
opieki.

Oferta w okolicach Siegen do Seniorki od zaraz POLECAM

Caring Personnel,Toruń — 18 godzin temu
Pani waży 50 kg, ma 160 cm wzrostu i mieszka w domu jednorodzinnym. Podopieczna potrzebuje opiekunki od 18.04.2017 r.
KTÓREJ SZUKAMY: • Posiada komunikatywną/dobrą znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada czynne prawo jazdy • posiada doświadczenie w opiece
pomoc podczas zmiany odzieży/ obuwia • pomoc podczas poruszania się (asekuracja) • pomoc podczas spożywanie posiłku (krojenie) • prowadzenie gospodarstwa

Opieka nad Seniorką od 30.04 Tylko na miesiąc sprawdzona Ofe

Pani Elisabeth waży 80 kg, ma 165 cm wzrostu i mieszka samotnie w domu jednorodzinnym. Podopieczna potrzebuje opiekunki od 30.04.
(na życzenie) • TV OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY: • posiada komunikatywną/dobrą znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada doświadczenie w opiece
osób starszych • jest miłą, wyrozumiałą i życzliwą osobą ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Pomoc podczas poruszania się (asekuracja) • Pomoc w utrzymaniu higieny ciała

SPRAWDZONA Oferta od zaraz! 1250EURO Seniorka Hanna

Pani Hanna waży 75 kg, ma 149 cm wzrostu i mieszka w domu jednorodzinnym.
• Wózek inwalidzki OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY: • posiada komunikatywną/dobrą znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada doświadczenie w opiece
osób starszych • jest miłą, wyrozumiałą i życzliwą osobą ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • pomoc w higienie osobistej • pomoc przy poruszaniu się (transfer) • pomoc

Opieka do Małżeństwa 1400euro! od zaraz! Polacam - BONN

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym i potrzebują opiekunki jeszcze przed świętami.
łazienka • TV • Internet OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY: • Posiada komunikatywną/ dobrą znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada doświadczenie w opiece
pomoc podczas zmiany odzieży/ obuwia • pomoc podczas poruszania się (asekuracja) • prowadzenie gospodarstwa domowego, w tym przygotowywanie posiłków

Samotna Seniorka 1250 euro w Bonn!

Pani waży 70 kg, ma 170 cm wzrostu i mieszka w domu jednorodzinnym. Podopieczna potrzebuje opiekunki od 19.04.2017 r.
• Internet OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY: • Posiada wystarczającą/ komunikatywną znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada doświadczenie w opiece

Sprawdzona Oferta PO ŚWIĘTACH 1200EURO Senior! język A2!

Pan Armin waży 75 kg, ma 177 cm wzrostu i mieszka w domu jednorodzinnym razem z żoną. Podopieczny potrzebuje opiekunki od 19.04.17.
Telefon • Internet OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY: • posiada podstawową/komunikatywną znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada doświadczenie w opiece
osób starszych • jest miłą, wyrozumiałą i życzliwą osobą ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • pomoc w myciu • pomoc przy zmianie odzieży i obuwia • wsparcie podczas poruszania

HAMBURG 1350 EURO OD ZARAZ OPIEKA DO SENIORKI

Pani Gregor waży 54 kg, ma 157 cm wzrostu i mieszka z córką w domu jednorodzinnym. Podopieczna potrzebuje opiekunki od zaraz.
medyczne • Balkonik OSOBA, KTÓREJ SZUKAMY: • Posiada dobrą/ bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego • posiada referencje • posiada doświadczenie w opiece
osób starszych • jest miłą, wyrozumiałą i życzliwą osobą ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • pomoc w higienie osobistej • pomoc przy zmianie odzieży i obuwia • prowadzenie

Opieka na MIESIĄC do Samotnej Seniorki od 11.04!

Poszukujemy serdecznej i komunikatywnej opiekunki dla 87-letniej Pani Alfredy, mieszkającej samotnie w domu w okolicach Münster.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pomoc w domu i opieka, Toruń