Praca pomoc w domu i opieka Włocławek

Oferty: 1 - 20 z 95

Opiekun do seniora/Okolice Dortmundu/Niemcy

Happy Seniors24,Włocławek — 16 godzin temu
Do opieki jest podopieczny mieszkający w okolicach Dortmundu. Jest sprawny umysłowo.
Do obowiązków opiekuna będzie należała codzienna opieka nad seniorem oraz pomoc w prowadzeniu domu. Dobre warunki mieszkaniowe.

Opiekunka Osób Starszych. Najwyższe stawki!

Help24,Włocławek — 16 godzin temu
Poszukujemy Opiekunki z dobrym językiem niemieckim do opieki nad 80 letnią Panią : Pani mieszka w domu jednorodzinnym.
Raz w tygodniu odwiedza ją pomoc domowa. Do kontaktu jest zięć.
Obowiązki: - prowadzenie domu - pomoc w utrzymaniu higieny ciała - robienie zakupów - gotowanie - dotrzymanie towarzystwa Oferujemy: - oddzielny pokój

Opiekun/ka osób starszych - WYSOKIE ZAROBKI NAWET DO 8500

Pflegehelden,Włocławek — 16 godzin temu
W zależności od rodzaju umowy i wysokości zarobków do obowiązków Opiekunów może należeć także prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, itp.), spędzanie czasu
wolnego z podopiecznym, pomoc w kontynuowaniu pasji i zainteresowań.
z zakresu opieki nad osobami starszymi ZADZWOŃ LUB NAPISZ +48 570 535 243 @

Opiekunka dla Seniora

EJ JOB,Włocławek — 16 godzin temu
Podopieczny jest po wylewie, porusza się na wózku inwalidzkim, nie jest jednak osobą bezwładną, wymaga jedynie pomocy przy wstawaniu.
Do obowiązku opiekunki należy pomoc przy higienie, ubieraniu i rozbieraniu się, spacery jak i gotowanie oraz robienie zakupów.
Pan Klaus mieszka w domu jednorodzinnym w miejscowości Unna wraz ze swoją żoną, która nie wymaga opieki i pomaga w prowadzeniu domu.

OPIEKUNKA dla SENIORKI od 31.05. w München / 1-MIESIĄC

Personalservices24,Włocławek — 16 godzin temu
PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce
Seniorka mieszka z mężem w domu jednorodzinnym z ogrodem na obrzeżach miasta. Mąż pomaga w opiece nad żoną.
Dom wyposażony jest w podnośnik w wannie, są materace przeciwodleżynowe oraz specjalistyczne łóżko.

Specjalista ds. sprzedaży produktu innowacyjnego

Adecco,Włocławek — 16 godzin temu
sprzedaż innowacyjnego produktu ✓ Realizacja założonych planów sprzedaży ✓ Poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży i docieranie do nowych Konsumentów za pomocą
sieci kontaktów własnych ✓ Posprzedażowa opieka nad Konsumentem ✓ Organizacja eventów tematycznych ✓ Budowanie i dbanie o wizerunek firmy Od nas otrzymasz

Pielęgniarka/Pielęgniarz Norwegia bez języka

Open Europe,Włocławek — 16 godzin temu
miesięcy (średni czas pracy w ciągu kontraktu 150h/miesiąc), • Przeloty do polski i z powrotem opłaca pracodawca raz na 6 tygodni, • Oferujemy pełną opiekę
Open Europe będzie pomagać Wam na co dzień, możecie liczyć na pomoc także po wyjeździe do Norwegii.

Magazynier- praca od 30.04

INTERIMAX,Włocławek — 16 godzin temu
Miejsce pracy: Saint Witz, Francja Zadania: -przygotowanie towaru do transportu -załadunek i rozładunek asortymentu -rozwożenie i rozkładanie towaru przy pomocy
) Oferujemy: -francuską umowę o pracę tymczasową -stawkę godzinową+ regularnie wypłacane premie -długoterminową współpracę -bezpłatne zakwaterowanie -opiekę
zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu -pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem Wymagania: -minimum 2-letnie doświadczenie

Monter kanałów wentylacyjnych - Praca w Niemczech

Sepona Personal GmbH,Włocławek — 16 godzin temu
tygodniowych zaliczek • Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny • Pomoc
przy zgłoszeniu do kasy chorych • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym • opiekę polskojęzycznego
konsultanta • pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania Osoby posiadające doświadczenie w pracy prosimy o kontakt pod numerem tel.+49-341 22 45 88

Komisjonerów/Peratorów wózków widłowych

BWC,Włocławek — 16 godzin temu
podstawowa znajomość języka niemieckiego - uprawnienia na wózki widłowe - minimum 3 miesięczne doświadczenie przy komisjonowaniu towarów *Oferujemy:* - opiekę
zwrot kosztów dojazdu do pracy - możliwość ubezpieczania małżonki/dzieci przebywających na terenie Polski oraz korzystanie ze świadczeń zdrowotnych - pomoc

Opieka nad starszymi osobami w Niemczech i Anglii

Promedica24,Włocławek — 16 godzin temu
podopiecznego - transport bezpośrednio do domu podopiecznego - szkolenia językowe i opiekuńcze - całodobowe wsparcie Promedica24 Wymagania: - podstawowa
znajomość języka niemieckiego (przy wyjazdach do Niemiec) lub dobra znajomość języka angielskiego (przy wyjazdach do Anglii) - doświadczenie w opiece
starszymi (może być nad członkiem rodziny) - wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka - mile widziane prawo jazdy Obowiązki opiekunki: - sprawowanie opieki

Praca dla pielęgniarki środowiskowej -Garmisch-Partenkirchen

Beta-aktiv Elisabeth Sobiech,Włocławek — 16 godzin temu
Jeśli jesteś pielęgniarką i mówisz po niemiecku na poziomie A2/B1, masz prawo jazdy, a kontakt z pacjentem w domu jest dla Ciebie , a do tego kochasz góry
Informacje: • Opieka środowiskowa w Garmisch-Partenkirchen • Zarobek dla pielęgniarki przed uznaniem dyplomu ok. 1800 Euro brutto, po uzaniu dyplomu od

Pracownik ds. opracowania ładunków

Poczta Poczta S.A.,Włocławek — 16 godzin temu
czas zastępstwa), pensję zawsze na czas i premię miesięczną, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

Doradca Klienta

Poczta Polska S.A.,Włocławek — 16 godzin temu
wynagrodzenie prowizyjne, trzynastą pensję i dodatek stażowy, dofinansowanie do wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki

MAGAZYNIER

InPost,Włocławek — 16 godzin temu
W ramach swoich obowiązków będziesz głównie: rozładowywać i załadowywać transporty paczek na samochody dostawcze transportować nośniki z paczkami za pomocą

Monter – 20zł netto / h

Adecco Poland,Włocławek — 16 godzin temu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV za pomocą poniższego linku: https://aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Pomocnik-Montera-nzzl-netto-h

KIEROWCA C+E USA

Work4You,Włocławek — 16 godzin temu
Zielona karta, opłacony przelot, zakwaterowanie, opieka koordynatora. Możliwość wyjazdu z rodziną.

Doradca Klienta Biznesowego

Alfa CC&T,Włocławek — 16 godzin temu
sprzedaży -potrzebny sprzęt do pracy i własne stanowisko -pracę w zgranym zespole -szkolenie wstępne i rozwojowe *** Istnieje możliwość pracy zdalnej (z domu

Kucharza w barze "Biesiadny" zatrudni Społem PSS

SPOŁEM PSS Włocławek,Włocławek — 16 godzin temu
Pomoc kuchenna będzie odpowiedzialna m. in. za: - pomoc przy przygotowywaniu posiłków - potraw gorących i dań garmażeryjnych, - porcjowanie, wykańczanie

spawacz

WBD WeldingService GmbH/agencja,Włocławek — 16 godzin temu
PC-PF, srednia znajomosc jezyka niemieckiego, koniecznosc oddania probek, 11 euro netto, mozliwosc nadgodzin, dwie lub trzy zmiany / zakwaterowanie oraz opieka
Filtruj oferty pracy