Praca pomoc w domu i opieka Wałcz

Oferty: 1 - 20 z 20

Szukamy opiekuna do Niemiec 1300 EURO!

GoWork.pl,Wałcz — 6 godzin temu
Opiekę nocną przejmuje żona podopiecznego. Pan Hans mieszka w domu jednorodzinnym wraz ze swoją żoną i dwójką dzieci (17 i 19 lat).
W domu jest również siłownia, z której opiekun może korzystać.
Obowiązki opiekuna: - pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, higienie osobistej, - towarzyszenie w wizytach u lekarza, - transfer z łóżka na wózek.

Opiekunka/opiekun osób starszych - praca w Niemczech

Pflege mit Herzen 24,Wałcz — 6 godzin temu
Oczekujemy: - znajomości języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację (przynajmniej język podstawowy plus) - doświadczenia w opiece nad seniorami
przejazdy do/z miejsca pracy - długość kontraktów dopasowaną do preferencji pracowników (8 tygodni i dłużej, 6 tygodni, 4 tygodnie) - kontakt z nami i pomoc

Specjalista ds. Nieruchomości

BIT Nieruchomości,Wałcz — 6 godzin temu
Promocja obejmuje przygotowanie oferty do sprzedaży: wykonanie dokumentacji zdjęciowej, sporządzenie planu mieszkania/domu/lokalu lub mapki gruntu oraz
*Pracę z wykwalifikowaną kadrą oraz pomoc na każdym etapie współpracy. *Komfortowe stanowisko pracy oraz dostęp do profesjonalnych narzędzi.

OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ CNC - Niemcy

ABCWork,Wałcz — 6 godzin temu
doświadczenia (podstawa oraz możliwość nadgodzin) - Niemiecka umowa o pracę - Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek - Zakwaterowanie - Stałą opiekę
polskiego koordynatora - Pomoc w organizacji wyjazdu Wymagania: - Wykształcenie kierunkowe lub kursy (mile widziane) - Doświadczenie na stanowisku - Komunikatywna

Specjalista ds. Odszkodowań

Lider Odszkodowań,Wałcz — 6 godzin temu
Odszkodowań, będzie należeć dotarcie do osób poszkodowanych w wypadkach, nawiązanie z nimi kontaktu i zaoferowanie pomocy w uzyskiwaniu należnego im odszkodowania

Szef kuchni

Folklor Restaurang,Wałcz — 6 godzin temu
BEZPOŚREDNIO Z RESTAURACJĄ DARMOWY PRZELOT DO SZWECJI ZAKWATEROWANIE UBEZPIECZENIE SOCJALNE ORAZ ZDROWOTNE TERMINOWE I ATRAKCYJNE SZWEDZKIE WYNAGRODZENIE POMOC

Dekarz/cieśla - praca w Niemczech

FAIR Personal Qualifizierung GmbH & Co. KG,Wałcz — 6 godzin temu
Firma Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co.KG została nagrodzona 1-szym miejscem iGZ w kategorii: Opieka i warunki mieszkalne dla pracowników.

Wykończeniowiec - Kładzenie płytek

SN Strukton Sp. z o.o.,Wałcz — 6 godzin temu
glazury i terakoty montaż ścian K-G malowanie, cekolowanie, szpachlowanie kładzenie paneli podłogowych oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie umowa o pracę pomoc

Malarz

Dolphin Poland LLP,Wałcz — 6 godzin temu
wewnetrzne - Tynkowanie - Przygotowywanie powierzchni - Szlifowanie - Opryskiwanie ( agregatory) - Wydajnoṡć w pracy Praca przy nowych apartamentach i domach

Opiekunka Seniora w Niemczech

Interkadra,Wałcz — 6 godzin temu
-Zapewniamy legalną pracę oraz ubezpieczenia, - Składki od średniej krajowej, -W trakcie kontraktu jesteś pod stałą opieką koordynatora, -Jedna czytelna

Poszukuje opiekunki do starszej i z chorowanej kobiety

osoba prywatna,Wałcz — 6 godzin temu
kobiety.Poszukuje osoby cierpliwej,uczciwej i rozsadnej .Wymagana dyspozycyjnosc.Dodatkowym atutem bedzie gotowosc do zamieszkania z podopiecznym i doswiadczenie w opiece

SPRZEDAWCA/MAGAZYNIER - WAŁCZ

AQUA-Grupa SBS sp.z o.o.,Wałcz — 6 godzin temu
chcesz pracować w korporacji - jeśli chcesz przychodzić z uśmiechem do pracy - jeśli interesuje Cię wieloletnie zatrudnienie - jesteś uczciwy i doceniasz pomoc

MAGAZYNIER - WAŁCZ

Opieka nad starszą osobą

Osoba prywatna,Wałcz — 6 godzin temu
Dodatkowym atutem będzie gotowość do zamieszkania z podopiecznym i doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Opieka od początku kwietnia.

KIEROWCA C+E na kraj

KM TRANSPORT,Wałcz — 6 godzin temu
Witam, przyjmę kierowce z kat.C+E na kraj, na zestaw lekki, każdy weekend w domu, więcej info pod numerem 723-518-409

Młodszy Doradca Handlowy

Zibi. S.A.,Wałcz — 6 godzin temu
Klientów, samochód, telefon, laptop) • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, • atrakcyjny pakiet szkoleń, niezbędne narzędzia pracy oraz opiekę

Doradca klienta wałcz

Nobilon,Wałcz — 6 godzin temu
wysokie premie od nowych klientów • dodatkowe premie za dobre wyniki • wsparcie marketingowe (ulotki, banery, prasa) • elastyczne godziny pracy • stała pomoc

Pracuj w Pile - dojeżdżaj za darmo!

Randstad Polska Sp. z o.o.,Wałcz — 6 godzin temu
• umowę o pracę tymczasową (gwarantowane składki ZUS i płatne urlopy) • dodatkowe benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, platformę rabatową
• atrakcyjne wynagrodzenie od 2300zł brutto w systemie 3-zmianowym • możliwość zatrudnienia na stałe u Klienta • opiekę konsultanta Czego od Ciebie oczekujemy

Szukam pomocy domowej

prywatnie,Wałcz — 6 godzin temu
Szukam pomocy domowej do sprzątania mieszkania u starszego małżeństwa, na kilka godzin, raz w tygodniu, w Wałczu.

PRACOWNIK PRODUKCJI Holandia, Venlo

Connectiva,Wałcz — 6 godzin temu
doświadczenie w pracy na produkcji Oferujemy: Pracę w oparciu o umowę o pracę Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę Ubezpieczenie Tygodniowy system wypłat Pomoc
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pomoc w domu i opieka, Wałcz