Praca power media s a

Oferty: 1 - 20 z 22 620

Grafik (prezentacje) z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z.o.o.,Warszawa — godzinę temu
stopniu niepełnosprawności, • Minimum rok doświadczenia na analogicznym stanowisku, • Portfolio z własnymi pracami, • Bardzo dobra znajomość Microsoft Power
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Przygotowanie grafik na kanałach Social Media na podstawie podanych wytycznych, • Tworzenie prezentacji w programie Microsoft Power
miesiąc próbny, • Po okresie próbnym umowę na 6 miesięcy, • Pracę zdalną z gronem pozytywnych ludzi, • Pracę w domu 7h dziennie, w godzinach między 7.00 a

Inspektor ds. zakupów

Work Service S.A.,Elbląg — godzinę temu
Obecnie dla naszego Klienta Lidera z branży energetycznej GE Power Sp. z o. o. poszukujemy kandydata na stanowisko Inspektora ds. zakupów.
Zatrudnienie przez Agencję Pracy Work Service S. A. do GE Power Sp. z o. o.
GE Power Sp. z o.o. oddział w Elblągu, Zakład Produkcji Turbin, Dział Zakupów ZADANIA: Realizacja procesu zakupów, w tym: - przygotowanie i prowadzenie

Młodszy specjalista ds. marketingu - grafik

Happy Gifts,Bytom — godzinę temu
Happy Gifts, to producent i dostawca artykułów promocyjnych – długopisy, notesy, power banki.
produktów - Udział w organizowaniu i prowadzeniu targów marketingowych - Opieka nad wizerunkiem marek firmy - Retusz zdjęć produktowych - Promowanie marek w mediach
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres trwania rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę

Specjalista d/s leasingów pojazdów i nieruchomości

Infinitum Group,Warszawa — godzinę temu
. - Social media. - Planu finansowego. Praca i biznes od zaraz.
. - Może na tym się nie znasz, nie wiesz co i jak - a wystarczy zapytać.

Asystent(ka) Prezesa Zarządu

click community,Kraków — godzinę temu
click community agencja social media “click community”, oferuje pracę na stanowisku Asystent(ka) Prezesa Zarządu Opis stanowiska/ Główne cele stanowiska
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Power Point, MS Excel). Samodzielność. Wysokie umiejętności interpersonalne.
Zainteresowany/a?

Asystentka personalna

Persona,Katowice — godzinę temu
Asystent/ka personalny/a Miejsce pracy: Katowice/Siemianowice Śląskie Firma prowadzi placówki oświatowe (przedszkola) oraz poradnie psychologiczno-pedagogiczne
zestawień i pism. - pomoc w zakresie przygotowywania ofert, komplementacji dokumentów itp. - realizacja działań marketingowych (e-marketingowych i social media
wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe - umiejętność pracy w zmiennym i dynamicznym środowisku - zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Power

Poszukiwany Junior Data Reviewer(nie wymagamy doświadczenia)

Talent Place,Warszawa — godzinę temu
Looking for a change?
the site • Interface effectively with other internal and Client teams • knowledge of the culture of a given country and orientation of what is happening
in the world. • caring for the safety of users on the network • work with social media Qualifications: • Hungarian knowledge at the minimum level B2 /

Specjalista d/s Social media

Fundacja na Rzecz Promocji i Rozwoju „Głos Młodych”,Poznań — godzinę temu
Specjalista d/s Social media Jeżeli znasz choć cześć zagadnień wymienionych poniżej, napisz. • Skuteczne, ukierunkowane na konkretne cele prowadzenie profili
Google Adwords, Google Analitics, Gemius Traffic; • wiedza w obszarze planowania działań reklamowych i kreowania wizerunku firmy w Internecie (social media
, fora internetowe), wspomagania sprzedaży, a także zagadnień marketingu internetowego • wiedza bądź doświadczenie w prowadzeniu kampanii e-mail marketingowych

Recepcjonistka West Site Fitness

West Site Fitness,Żyrardów — godzinę temu
West Site Fitness Club Działa od 2014 roku na rynku fitness. Posiada 3 kluby w Żyrardowie, Skierniewicach oraz Ostrołęce.
- Znasz na wylot social media, a w świecie online czujesz się jak ryba w wodzie? Świetnie! Będziemy do siebie pasować.

Procurement Officer

Manpower,Katowice — godzinę temu
ManpowerGroup is the world leader in innovative workforce solutions, connecting human potential to the power of business.
EPO/065/AST Tasks: • Being the central point of contact to the assigned customer(s) based in Netherlands Hungary, Germany • Sourcing and procurement of
a good communicator • You are service oriented and have a "can do" attitude • You are fluent in English and Dutch, Hungarian or German Offer: • Contract

Kierownik budowy elektryk

ID ENERGIAS,Poznań — godzinę temu
I+D Energias, Spanish company dedicated to renewable energy generation and energy efficiency, is looking for a Polish Electrical and Mecanical engineers
Required skills - Experience in electrical site management - SEP-certified electrician's polish license and/or Costruction license - Knowledge of the electricity
project manager - Participate in the selection of local suppliers and subcontractors - Development of implantations and studies for solar photovoltaic power

Senior PHP Developer

Power Media,Wrocław — 2 godziny temu
branży logistyczno-usługowej do wrocławskiego biura aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Senior PHP Developer Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a
podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power
Media z siedzibą przy ul.

Procurement Officer with English and German

Manpower,Katowice — 2 godziny temu
POF/030/AST Tasks: • Being the central point of contact to the assigned customer(s) based in Netherlands • Sourcing and procurement of orders • Follow
a good communicator • You are service oriented and have a "can do" attitude • You are fluent in English and German Offer: • Contract of employment • Possibility

Asystent/ka Działu Digital

Reprise Media Sp. z o.o.,Warszawa — 2 godziny temu
Spółka Reprise Media zajmująca się performance i mobile marketingiem internetowym poszukuje Asystenta/ki do Działu Digital.
Nasze wymagania: - wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Matematyka, Ekonomia, Marketing, - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności
programu Excel oraz Power Point, - znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, - zdolności analityczne, - umiejętność efektywnego

Europe Procurement Officer with Dutch/ French

Manpower is the world leader in innovative workforce solutions, connecting human potential to the power of business.
Tasks: • Being the central point of contact to the assigned customer(s) based in Netherlands • Sourcing and procurement of orders • Follow up of purchase
a good communicator • You are service oriented and have a "can do" attitude • You are fluent in English and Dutch, French Offer: • Contract of employment

Procurement Officer with English and Hungarian

POH/003/AST Tasks: • Being the central point of contact to the assigned customer(s) based in Netherlands • Sourcing and procurement of orders • Follow
a good communicator • You are service oriented and have a "can do" attitude • You are fluent in English and Hungarian Offer: • Contract of employment

Procurement Officer with Dutch/ French

EPO/003/AST Tasks: • Being the central point of contact to the assigned customer(s) based in Netherlands • Sourcing and procurement of orders • Follow

Młodszy Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Media Expert,Złotów — 2 godziny temu
Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za: • Przygotowanie i koordynowanie działań szkoleniowych • Współpraca z ośrodkami szkoleniowymi i hotelami •
prezentacji i innych prostych zadań graficznych Od kandydatów oczekujemy: • Wykształcenia minimum średniego • Znajomości programów Word, MS Excel, MS Power
Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy w Media Expert? Wejdź na stronę www.kariera.mediaexpert.pl.

Specjalista ds. eMarketingu

Critical System Solutions,Trzciana — 2 godziny temu
Jeśli interesujesz się social media, fascynują Cię narzędzia i najnowsze trendy w eMarketingu, a dodatkowo czujesz, że samodzielne prowadzenie kampanii
wyższe •doświadczenie w kreatywnym promowaniu oferty firmy; •znajomość procesów sprzedaży B2B od strony praktycznej; •umiejętność korzystania z social media
w celach marketingowych; •znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie komunikatywnym; •biegła obsługa Excela, Power Pointa i Worda.

Pracownik działu kadr i płac

PGK Sp. z o.o. w Wiszni Małej,Wisznia Mała — 2 godziny temu
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Wiszni Małej z s. w Strzeszowie zatrudni Pracownika Działu Kadr i Płac 1.
z zakresu BHP, 5) umiejętność samodzielnej obsługi programów kadrowo-płacowych typu Płatnik, 6) biegła znajomość obsługi komputera: pakiet MS-Office, a
w szczególności: MS Word, Excel, Power Point, Outlook, 7) samodyscyplina w organizacji pracy, systematyczność, dokładność. 2.
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie power media s a, Polska