o ofertach pracy dla pracownik fizyczny, powiat Szamotulski
Oferty: 1 - 20 z 55

Pracownik fizyczny

R&R,Kaźmierz

Praca przy montażu demontażu pakowaniu naprawie elementów stalowych maszyn urządzeń jako pomocnik do przyuczenia. Wymagania podstawowe przestrzeganie warunków BHP stosowanie...

10 godzin temu
Zobacz

Pracownik fizyczny - praca od zaraz

R&R,Szamotuły

Od zaraz przyjmę pracowników fizycznych: Monter konstrukcji stalowych: regały, hale Pracownik ogólnobudowlany: szpachlowanie, malowanie, zabudowy z płyt G-K i inne prace

Zobacz

Pracownik fizyczny - kierowca - Kaźmierz

Tomko,Kaźmierz

Zatrudnię osobę z prawem jazdy kat. B jako kierowca BUSa oraz do prac gospodarczych w firmie+ prace pomocnicze przy spawaczu. Praca jednozmianowa w Gaju Wielkim. Praca na...

Zobacz

Pracownik Fizyczny Gaj Wielki - Kaźmierz

Tom,Kaźmierz

Szukam osoby do prac fizycznych (chętnie pomocnika spawacza). Praca jednozmianowa g.7.00-15.00. Mile widziane prawo jazdy kat. B i doświadczenie w pracy z elektronarzędziami

Zobacz

Pracownik fizyczny - praca przy torach kolejowych - Szamotuly

Erista Sp. Z O.O.,Szamotuły

Wymagania Wymagania dodatkowe Wykształcenie: średnie zawodowe Znajomość języków: Zawód: Staż pracy w zawodzie: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Staż pracy...

Zobacz

Pracownik magazynowy (branża elektryczna)

FallWork,Szamotuły

Zakres obowiązków:-pakowanie zamówień -obsługa wózka ręcznego -prace magazynowe Wymagania:-dyspozycyjność do pracy od zaraz -dojazd do Tarnowa Podgórnego -sprawność fizyczna

Zobacz

Pracownik mieszalni (m/k)

Trenkwalder,Kaźmierz

Oferta: Pracownik - woj. wielkopolskie, Kaźmierz. Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych

56 minut temu
Zobacz

Pracownik Magazynowy - 20 zł/h

Adecco Poland Sp. z o.o.,Wronki

i piątek! Pracownik Magazynowy - 20 zł/h Co możesz zyskać: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Stałą podstawę wynagrodzenia 20 zł brutto/h, co miesiąc premię do 15

16 minut temu
Zobacz

Pracownik Magazynowy - 20 zł/h - Polecaj - Zarabiaj!

i piątek! Pracownik Magazynowy - 20 zł/h - Polecaj - Zarabiaj! Co możesz zyskać: - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - Stałą podstawę wynagrodzenia 20 zł brutto/h

Zobacz
Otrzymuj wiadomości o nowych ofertach pracy na życzenie pracownik fizyczny, powiat Szamotulski