Praca pracownik magazynu

Oferty: 1 - 20 z 50 234

Pracownik Magazynu

Zakłady Odzieżowe "Wybrzeże" S.I.,Gdynia
- prowadzenie gospodarki magazynowej - przyjmowanie i wydawanie dostaw - udział w inwentaryzacji rocznej - załadunek oraz rozładunek wychodzących i przychodzących dostaw - wystawianie dokumentów magazynowych - wykształcenie średnie - mile widziane prawo jazdy kategorii "B" - znajomość obsługi...
4 godziny temu

Media Markt Polska Sp. z o.o.,Chorzów
przyjmowanie i wydawanie towarów - weryfikacja zgodności przyjmowanych i wydawanych towarów z dokumentami - zachowanie czystości i porządku na terenie magazynu

Magazynier

DKS sp. z o.o.,Kowale
zadania: - przyjmowanie i nadawanie przesyłek, - zabezpieczanie towaru na czas transportu, - przygotowanie towaru do sprzedaży, - dbanie o porządek w magazynie
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 (poniedziałek- piątek), - odpowiednie wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników
Pokaż wszystkie praca DKS oferty pracy: Kowale

Media Markt Polska Sp. z o.o.,Katowice

Pracownik Magazynowy

MAPAL Polska Sp. z o.o.,Łódź
dostawców z kontrolą jakości i zgodności towaru z zamówieniem oraz sporządzanie dokumentu PZ; - wykonywanie prac zapewniających sprawne funkcjonowanie magazynu

Kierownik ds. logistyki i magazynu

ERG S.A.,Dąbrowa Górnicza
ładunków środkami transportu obcego - Sprawowanie nadzoru nad prawidłową eksploatacją środków transportu wewnętrznego - Zarządzanie zespołem podległych pracowników

Pracownik magazynowy

SuperDrob S.A.,Łódź
magazynowych, - Obsługiwanie magazynowych systemów informacyjnych, - Sprawdzanie zgodności dostarczonego towaru z dokumentacją, - Zabezpieczanie towaru w magazynie

Operator wózka widłowego - Pracownik magazynu

stanowisku będzie odpowiedzialna za: - prace magazynowe: załadunek i rozładunek towaru - przygotowanie towaru do wysyłki - odpowiednie rozlokowanie towaru na magazynie

Media Markt Polska Sp. z o.o.,Warszawa
Pracownik Magazynu- dba, aby towar był odpowiednio magazynowany oraz odbiera dostawy!

Operatora Wózka widłowego – Pracownik magazynowy

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.,Sosnowiec
przygotowywanie zamówień, załadunki i rozładunki towarów) - Praca na wózku widłowym oraz ze skanerem - Dbałość o utrzymanie standardów jakościowych na magazynie

Pracownik magazynu

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.,Łódź
Dofinansowanie do karty sportowej Multisport - „wczasy pod gruszą” - Dofinansowanie do wydarzeń sportowych ZADANIA: - Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie
Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień - Praca z narzędziami: skanerem, komputerem OCZEKIWANIA: - Doświadczenie w pracy na stanowisku operacyjnym na magazynie

Kierownik Magazynu

STER Sp. z o.o.,Swadzim
produkcyjnych; - nadzór nad właściwą gospodarką materiałową (zgodność z ewidencją stanów magazynowych, przeciwdziałanie marnotrawstwu, dbanie o ład i porządek w magazynie
za ewidencję stanów magazynowych, - bieżące i prawidłowe prowadzenie dokumentacji magazynowej w systemie SAP; - nadzór pracy własnej oraz podległych pracowników
- wykształcenie wyższe; - doświadczenie w pracy na stanowisku lider, brygadzista lub kierownik magazynu- min.2 lata; - umiejętność obsługi SAP (moduł

Pracownik działu logistyki - operator wózka widłowego

August Faller Sp. z o.o.,Łódź
Zakres zadań - przyjmowanie towarów do magazynu i wydawanie produktów z magazynu, - ewidencjonowanie surowców i produktów oraz kontrolowanie ich stanów
W czterech zakładach w Niemczech, jednym w Danii oraz jednym w Polsce 1000 pracowników wytwarza rocznie 1,6 miliarda zadrukowanych pudełek, 1,6 miliarda

Kierownik Oddziału

VanKing Celkar,Gliwice
obowiązującymi standardami Firmy w tym: - Bieżąca kontrola funkcjonowania placówki w tym przychodów i wydatków - Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu
obrotowego (zapasy, gotówka) - Prowadzenie lokalnych działań marketingowych - Dobór personelu we współpracy z działem HR - Organizacja pracy podległych pracowników

LS Airport Services S.A.,Warszawa
Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji - Niezbędne szkolenia i certyfikaty - Pracę w zgranym zespole i unikalnym miejscu pracy - Zniżkowe bilety dla pracowników

Pracownik wsparcia produkcji

Seito Logistics Sp. z o.o.,Dębica
- transport elementów i półfabrykatów do maszyn produkcyjnych lub rozładunek/załadunek samochodów dostawczych, - prace porządkowe oraz pomocnicze na magazynie

Kierownik Techniczny Warsztatu (m/k)

STRABAG BMTI
nadzorowanie i akceptacja otwieranych zleceń - akceptowanie i współudział przy weryfikacjach i wycenach napraw - nadzór i kontrola nad funkcjonowaniem magazynu
- nadzór nad naprawami samochodów - akceptacja, weryfikacja i kontrola czasu pracy pracowników Wymagania: - wykształcenie średnie/ wyższe techniczne

Praktyka absolwencka w Dziale Zaopatrzenia (Obsługa magazynu) (k/m)

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre,Warszawa
Nasi Pracownicy są Sercem Hiltona.
A nasi Pracownicy są w sercu tego wszystkiego.
cidmsearche_adzuna___All w tytule wiadomości wpisując: "Praktyka absolwencka w Dziale Zaopatrzenia (Obsługa magazynu)".
6 godzin temu

Pracownik magazynu (k/m)

Sheraton Warsaw Hotel,Warszawa
Wprowadzenie Sheraton Warsaw Hotel poszukuje Kandydata/ Kandydatki na stanowisko: Pracownik Magazynu ZAKRES OBOWIĄZKÓW: kontrolowanie towarów w czasie
i okresowa ocena zgodności produktów co do wytyczonych standardów, terminów ważności/przydatności do spożycia; dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie

Pracownik magazynu - praca na pół etatu

Hotel Bristol,Warszawa
Obecnie poszukujemy: Pracownika magazynu - praca na pół etatu OPIS ZADAŃ: wydawanie produktów zgodnie z ustaloną procedurą; przygotowanie i przyjmowanie
programu magazynowego; dokonywanie przesunięć i księgowań magazynowych; udział w comiesięcznej inwentaryzacji; dbałość o porządek i bezpieczeństwo w magazynie
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie pracownik magazynu, Polska