Praca pracownik produkcji m k

Oferty: 1 - 20 z 54 099

Praca w Czechach (Ostrawa) - K/M/PARY! Start 26.11

Manuvia,Bielsko-Biała — 6 godzin temu
Zacznij karierę jako pracownik produkcji w Czechach!
Czeski producent elektroniki z siedzibą w Ostrawie poszukuje pracowników wsparcia produkcji do montażu części elektronicznych dla największych koncernów
Dołącz do ponad 150 zadowolonych polskich pracowników. W związku z rozwojem firmy otwieramy rekrutację na stanowisko Operatora produkcji.

Operator produkcji - KIA, Hyundai - Trzyniec, Czechy

Poznaj proces produkcji nowoczesnych konstrukcji w pojazdach samochodowych.
OPERATOR PRODUKCJI (M/K) Miejsce pracy: Třinec, Republika Czeska Opis czynności pracy: Pracownik obsługuje automatyczne urządzenia do spawania, montuje
Wszyscy nasi koordynatorzy i administratorzy to osoby, które rozpoczynały pracę na pozycji pracownika w fabryce.

Pracuj w motoryzacji blisko Cieszyna - Czechy

Manuvia,Cieszyn — 6 godzin temu

Pracownik produkcji 3000-4000 zł brutto !

AWG sp. z o.o.,Dopiewo — 6 godzin temu
z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052 Dołącz do naszego zespołu już dziś i pracuj jako pracownik
produkcji wyrobów gumowych!
Miejsce pracy: Dopiewo k.

Pracownik produkcji – branża spożywcza

Flex People,Lubin — 6 godzin temu
(KRAZ 16564) poszukuje dla swojego klienta z branży spożywczej, zajmującego się produkcją kebabów, osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji (k/m) – branża spożywcza Miejsce pracy: Prochowice koło Legnicy (woj. dolnośląskie) Zakres obowiązków: - Rozbiór i porcjowanie mięsa

Pracownik produkcji - branża spożywcza

Flex People,Lublin — 6 godzin temu

Flex People,Legnica — 6 godzin temu

Pracownik produkcji - bez języka, zwrot kosztów dojazdu

Concept Plus,Hrubieszów — 6 godzin temu
(nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) – branża mięsna – Niemcy Miejsce pracy: Haren/Wietze

Concept Plus,Kraśnik — 6 godzin temu

Concept Plus,Lubartów — 6 godzin temu

Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa - Niemcy

Concept Plus,Lublin — 6 godzin temu
(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa- Niemcy Miejsce pracy: Bad Bentheim (Dolna

Produkcja opakowań styropianowych 1400-1500€ n/m-c (K/M)

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.,Opole — 6 godzin temu
Dla naszego renomowanego klienta w Niemczech, Brackenheim (okolice Heilbronn/ Badenia Wirtembergia), poszukujemy pracowników produkcyjnych/ monterów do
produkcji opakowań styropianowych - opakowań EEP.
1500€ netto przy 157,5 godzinach pracy w miesiącu (możliwość pracy w nadgodzinach) - pełen pakiet świadczeń socjalnych, - polską umowę o pracę (tzn., że pracownik

Sezonowy pracownik do wymiany kół i opon -> 15,58 €/h (K/M)

Agencja Pracy Diwa Personalservice Sp. z o.o.,Prószków — 6 godzin temu
Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta zajmującego się produkcją samochodów na Bawarii w Monachium (Garching bei München), poszukujemy sezonowych
pracowników/monterów do wymiany kół i opon.

Pracownik produkcyjny – 14,91 €/h – branża elektryczna (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech Eschenbach in der Oberpfalz (okolice Bayreuth), zajmującego się produkcją części elektrycznych
i elektronicznych -> karty SD, SIM, drobna elektronika, poszukujemy pracowników produkcyjnych.
Opis stanowiska pracy: - kontrola jakości części elektrycznych i elektronicznych, - obsługa maszyn produkcyjnych, - pomoc przy produkcji Oferujemy: - niemiecką

Pracownik produkcji – pakowanie herbaty

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji – pakowanie herbaty (k/m) – Niemcy Miejsce pracy: Worpswede koło

Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady mięsne - Niemcy

Concept Plus,Bolesławiec — 6 godzin temu
(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) – Zakłady mięsne - Niemcy Miejsce pracy: 01454 Radeberg (

Rozbiór mięsa wieprzowego

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje dla swojego klienta z Ulm (Południowe Niemcy) pracowników produkcji (k/m) na pełen etat.
Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Południowe Niemcy Miejsce pracy: Ulm Zakres obowiązków: – Standardowe czynności przy obróbce mięsa

Pracownik produkcji pokryw

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy Naszym klientem jest holenderski producent przyjaznych
• Praca przy produkcji pokryw foliowych • Cięcie i zgrzewanie materiałów tekstylnych o dużej powierzchni • Naklejanie taśm stabilizujących pokrywę • Prace
liczyć z naszej strony: • Pracę na dłuższy okres w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie • Szkolenie wdrożeniowe i pracę pod okiem doświadczonego pracownika

Pracownik produkcji - Wieszanie kurczaków

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy Miejsce pracy: Haren (Dolna

Mechanik odlewni

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Mechanik odlewni (k/m) Holandia Miejsce pracy: Oldenzaal Zakres obowiązków: • Obsługa
pieców do wytapiania i podgrzewania • Zastosowanie materiałów formierskich do produkcji form odlewniczych i rdzeni • Obsługa maszyn Czego oczekujemy od
Filtruj oferty pracy