Praca praktyki studenckie Katowice

Oferty: 1 - 20 z 76

Praktykant w Dziale Doradztwa

Grupa Gumułka - Kancelaria Prawa Finansowego Sp. z o.o.,Katowice — 7 godzin temu
Dzięki Programowi Praktyk Studenckich daje również szansę rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia młodym i dynamicznym ludziom.
Oferujemy: • Odpłatność za praktyki, • Możliwość zdobycia doświadczenia w doradztwie podatkowym, • Praca w dynamicznym zespole, • Elastyczny czas pracy

Stażysta/ka w Zespole Rachuby i Kadr

Grupa Gumułka,Katowice — 7 godzin temu
My oferujemy: ✔ płatny staż na podstawie umowy o praktykę absolwencką, ✔ rozwój zawodowy i współpracę z najlepszymi specjalistami, ✔ możliwość zdobycia

DIETETYK KATOWICE

Poradnia Dobry Dietetyk,Katowice — 7 godzin temu
w wykonywaniu powierzonych zadań • skrupulatności i dokładności na każdym etapie terapii żywieniowej • umiejętności wykorzystywania zdobytej teorii w praktyce

Samodzielny Referent/Specjalista w Dziekanacie

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach,Katowice — 7 godzin temu
Stypendialnych: -ustalanie terminów Wydziałowej Komisji Stypendialnej, -powiadamianie o terminach Przewodniczącego Komisji Stypendialnej oraz Parlament Studencki

SAMODZIELNY REFERENT W DOMACH STUDENCKICH

Zakres obowiązków: •Kwaterowanie studentów krajowych i zagranicznych, •Opracowywanie projektów regulaminów i zarządzeń dotyczących funkcjonowania Domów Studenckich
, •Naliczanie, przyjmowanie i rozliczanie wpłat za czynsze, •Prowadzenie Książki Meldunkowej mieszkańców Domów Studenckich, •Rezerwacja i udostępnianie
pokoi gościnnych, •Sporządzanie przypisów za odpłatność w Domach Studenckich, •Przygotowywanie informacji niezbędnych do tworzenia planu rzeczowo-finansowego

Pracownik ds. rachunkowo- finansowych - szkolenie, staż

Sense Consulting,Katowice — 7 godzin temu
. - Dzięki 3-miesięcznemu stażowi zawodowemu w praktyce wykorzystasz nabyte umiejętności, a jeśli dasz się poznać jako zdolny i sumienny pracownik, to

Praca dla florystki

Kwiaciarnia Lawendowa,Katowice — 7 godzin temu
Kwiaciarnia Lawendowa zatrudni florystkę na umowę zlecenie lub pół etatu, możliwe zatrudnienie praktykantki skierowanej przez Szkołę Florystyczną na praktykę

Staż w Dziale Promocji

My oferujemy: ✔ płatny staż na podstawie umowy o praktykę absolwencką z możliwością przedłużenia w oparciu o umowę o pracę, ✔ rozwój zawodowy i współpracę

Stażysta w Dziale Audytu Katowice/Kraków/Warszawa

My oferujemy: ✔ płatny staż na podstawie umowy o praktykę absolwencką z możliwością przedłużenia w oparciu o umowę o pracę, ✔ udział w prestiżowych projektach

Inżynier Projektu / Inżynier Budowy

MGM Projekt Sp. z o.o.,Katowice — 7 godzin temu
adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę, • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych umiejętności w tym zdobywanie praktyki

Płatne praktyki w sekretariacie szkoły

NOVA Centrum Edukacyjne,Katowice — 7 godzin temu
kompletowanie i segregowanie dokumentacji - prace biurowe - pomoc w dziale dydaktycznym Oferujemy: - Minimum 120 godzin praktyk - Wynagrodzenie za odbytą praktykę
- praktykę w miłym towarzystwie - Elastyczne godziny (harmonogram pracodawca ustali indywidualnie z praktykantem) Wymagamy: - Status ucznia/studenta Zainteresowanych

Praktykant/Praktykantka (rekrutacja i talent management)

Intendi Consulting,Katowice — 7 godzin temu
nawiązywaniu kontaktów - Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) - Mile widziane doświadczenia w obszarze HR (w tym również inne staże/ praktyki
- Przyjazną atmosferę i elastyczne środowisko pracy - Możliwość wdrażania pomysłów i inicjatyw własnych - Możliwość odbycia bezpłatnej 1-miesięcznej praktyki

Dietetyk Śląsk

Dietetyk Sportowy Śląsk

Fit Dietetyk,Katowice — 7 godzin temu

Praca dla aplikantów adwokackich w kancelarii w Katowicach

Kancelaria Banasik Hassa Banasik,Katowice — 7 godzin temu
adwokatów; 4. dużą samodzielność w obsłudze klientów i prowadzeniu spraw; 5. szansę na wyspecjalizowanie się w jednej z dziedzin prawa będących podstawą praktyki

Młodszy specjalista w zespole księgowości

Lektor języka obcego

Moose Centrum Jezyków Obcych,Katowice — 7 godzin temu
zasady współpracy • klarowna umowa • terminowe wypłacanie wynagrodzeń • wysokość Twojego wynagrodzenia zależy od Ciebie • możliwość zaliczenia praktyk studenckich

Praktyka dla uczniów i studentów

Fundacja SiMedical,Katowice — 7 godzin temu
Poszukujemy uczniów i studentów różnych kierunków, chętnych do odbycia praktyki. - Zapraszamy osoby, które poszukują miejsca gdzie odbyć praktykę zawodową

Dietetyk Katowice

Dobry Dietetyk,Katowice — 7 godzin temu

PRACA W GÓRNICTWIE W CZESKIEJ REPUBLICE

THK - ČECHPOL,Katowice — 7 godzin temu
. - Uczciwa ocena wykonanej pracy - Zarobki od 36 000,- do 44 000,- CZK ( od 1 400,- do 1 760,- EURO ) w zależności od praktyki, wykształcenia i zaangażowania