Praca programista Bielsko-Biała

Oferty: 1 - 10 z 10

Programista .NET C#/SQL_rozwijaj się i pracuj z najlepszymi

Profi Credit Polska S.A.,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
W związku z rozwojem naszej Spółki i potrzebą rozbudowania teamu Programistów, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista .NET C# / SQL Miejsce
optymalizacja istniejących rozwiązań - Tworzenie dokumentacji powykonawczej - Uczestnictwo w dużych, międzynarodowych projektach - Współpraca z zespołem Programistów

Analityk IT_ciekawa, rozwojowa praca!

systemowej w systemach informatycznych, - Zarządzanie wymaganiami użytkowników, - Proponowanie rozwiązań funkcjonalnych, współpraca z architektem, wsparcie programistów

Programista PostgreSQL

Abakon Sp. zo.o. Spółka Komandytowa,Bielsko-Biała — 19 godzin temu
Programista PostgreSQL Miejsce pracy: Bielsko-Biała Zakres obowiązków Programowanie bazy danych przy użyciu PostgreSQL, Visual Studio: C#, Entity Framework

Operator/Programista CNC

Eng-Solutions,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
Firma Eng-Solutions poszukuje pracownika na stanowisko: Operator/programista CNC Zakres obowiązków: • Frezowanie na nowoczesnej frezarce CNC (SINUMERIK

INFORMATYK / PROGRAMISTA

Metalfer Polonia Sp. z o.o.,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
dynamicznym rozwojem firmy, do zakładu produkcyjnego w Bielsku-Białej firma Metalfer Polonia Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: INFORMATYK / PROGRAMISTA

Uczeń programista Python praca stała, 1/2 etat, 15 zł/h

Setia.pl,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
DAM PRACĘ Uczeń programista Python Setia.pl to profesjonalna firma wyspecjalizowana w branży SEO, działająca na rynku od 1999, która może pochwalić się
W chwili obecnej poszukujemy młodego pracownika na stanowisko Uczeń programista Python.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres @ i dopisanie "Uczeń programista Python".

Technical Writer

Sel-work,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
stanowiska: - tworzenie wysokiej jakości dokumentacji, - wdrażanie udoskonaleń strukturalnych i organizacyjnych w obecnym zestawie dokumentów, - współpraca z programistami

Operator/ programista frezarek CNC

ELOPAR-ELEKTRYKA,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
Opis stanowiska: obsługa frezarek CNC, sterowanie Fanuc oraz Siemens, korekcja programów na podstawie dokumentacji, nadzór nad procesem produkcji, kontrola jakości wyrobów Wymagania: wykształcenie kierunkowe zawodowe lub średnie, doświadczenie w obsłudze frezarek CNC 1-2 letnie, znajomość rysunku...

Programista PHP

DECASOFT SP. Z O.O.,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
OPIS STANOWISKA: - udział w projektowaniu oprogramowania - rozwijanie, utrzymanie oraz tworzenie nowego oprogramowania WYMAGANIA: - doświadczenie w projektowaniu stron i sklepów www/aplikacji webowych, - silna motywacja w realizacji wytyczonych celów - umiejętność kreatywnego rozwiązywania...

Programista - system klasy ERP - Microsoft Dynamics NAV

NAV24 Sp. z o.o.,Bielsko-Biała — 20 godzin temu
Rozwijaj ją razem z NAV24 jako Programista.