Praca programista Bydgoszcz

Oferty: 1 - 11 z 11

Front-End Developer Java

CorsonHR,Bydgoszcz — 18 godzin temu
utrzymywanie stron internetowych i aplikacji od strony front-endowej • Dbałość o wysoką jakość dostarczanych rozwiązań programistycznych • Współpraca z zespołem programistów

PROGRAMISTA

Bazy i Systemy Bankowe Sp. zo.o.,Bydgoszcz — 18 godzin temu
Miejsce pracy: Bydgoszcz Opis stanowiska: • tworzenie i rozwijanie oprogramowania w jednym z wybranych języków programowania Wymagania: • praktyczna znajomość jednego z języków programowania - Java lub C# • umiejętność programowania z wykorzystaniem relacyjnych baz danych • znajomość platform...

Wdrożeniowiec - branża IT - PIXEL Bydgoszcz

PIXEL Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 18 godzin temu
związanego z realizacją projektów wdrożeniowych w zakresie wymagań klienta, - współudział w opracowaniu ofert – w zakresie merytorycznym, - współpraca z programistami

Programista C/C++ Bydgoszcz

Obowiązki: tworzenie i konserwacja aplikacji działających pod systemem Windows i Linux, tworzenie i zarządzanie małymi bazami danych. Wymagania: znajomość systemu operacyjnego Windows i Linux, doświadczenie w projektowaniu aplikacji, dobra znajomość C++ (najchętniej w środowisku Qt), znajomość...

Programista JAVA

Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży technicznej poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko Programista JAVA Miejsce pracy: Bydgoszcz

Programista C#

CorsoHR,Bydgoszcz — 18 godzin temu
Obecnie CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego Klienta Kandydatów na stanowisko: Programista C# Miejsce pracy: Bydgoszcz

Programista C/C++

CorsonHR,Bydgoszcz — 19 godzin temu
Obecnie dla jednego z naszych Klientów z branży technicznej poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko PROGRAMISTA C/C++ Miejsce pracy: Bydgoszcz

Tester Oprogramowania

odpowiednich Kandydatów na stanowisko TESTER OPROGRAMOWANIA Miejsce pracy: Bydgoszcz Zakres obowiązków • Współpraca z zespołem analityków, projektantów i programistów

Webmaster/ Webdeveloper

Ecometras Sp.z o. o.,Bydgoszcz — 19 godzin temu
O.O. z siedzibą w Bydgoszczy poszukuje programistów do współpracy przy nowych projektach.

PROGRAMISTA STEROWNIKÓW FIRMY OMRON

Depol Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 19 godzin temu
Przedsiębiorstwo Obrotu Surowcami Wtórnymi, istniejące od 1990 roku, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko: PROGRAMISTA STEROWNIKÓW

Praca - Junior Android Application Developer !

Ecometras Sp. z o.o.,Bydgoszcz — 19 godzin temu