Praca programista Szczecin

Oferty: 1 - 11 z 11

Programista C#

PGB Human Resources,Szczecin — 4 godziny temu
dostarczającego systemy dynamicznego pozycjonowania, nawigacji, detekcji, łączności i automatyki dla jednostek pływających i instalacji typu offshore poszukujemy: Programista

Programista PLC - Szczecin

Job Impulse Polska Sp. z o.o.,Szczecin — 4 godziny temu
doświadczeniem w realizacji projektów z zakresu automatyki i robotyki dla największych marek automotive na świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Programista

Programista PLC

Job Impulse,Szczecin — 4 godziny temu
niemieckiego na poziomie komunikatywnym · Gotowość do podróży służbowych (w tym zagranicznych) Mile widziane: · Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista

Programista C++

Platforma Biznesu,Szczecin — 5 godzin temu
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Programista C++ Zakres obowiązków: - merytoryczne i kreatywne wsparcie zespołu projektowego, - implementacja

JS Senior Dev/Team leader

Red Sky,Szczecin — 5 godzin temu
dzielić się wiedzą i inspirować ludzi masz szansę rozwijać swoje zdolności w jednym z naszych projektów Zadania: - utworzenie i zarządzanie zespołem programistów

Operator CNC / Frezer CNC / Programista CNC (FANUC)

Randstad Polska,Szczecin — 5 godzin temu
Zakres obowiązków: programowanie wprowadzanie korekt obsługa frezarki (Fanuc / Haidenhain) kalibrowanie toczenie i frezowanie części według rysunków i programów produkcja elementów jednostkowych Oczekiwania: doświadczenie na podobnym stanowisku znajomość systemu Fanuc lub Haidenhain (mile widziana)...

Ustawiacz – programista maszyn CNC Szwajcaria

Adecco,Szczecin — 5 godzin temu
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ustawiacz – programista maszyn CNC Numer ref.

Web Developer - branża Automotive

Experis,Szczecin — 5 godzin temu
Dashboard przeznaczony jest dla programistów i PM-ów.

Programista (senior/junior/staż)

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: młodszy/starszy programista.

Projektant/ planista

Kadry Serwis Sp. z o.o.,Szczecin — 5 godzin temu
Szczecinie ze względu na rozwój firmy, przyjmiemy na praktyki, bądź zatrudnimy studentów bądź absolwentów uczelni technicznych na stanowisko: Projektant/programista
Miejsce pracy: Szczecin Nr ref.: PP/01/2018 Projektant/ programista Szczecin PP/01/2018 Obowiązki - Wsparcie działu technicznego, - Udział przy uruchomieniach