Praca przedstawiciel farmaceutyczny Poznań

Oferty: 1 - 20 z 159

Magister Farmacji Poznań

HR Contact,Poznań — 9 minut temu
• Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami. • Przyjmowanie i realizacja recept. • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.

Przedstawiciel Handlowy- praca dodatkowa

ACTIVE-X,Poznań — 2 godziny temu
Firma ACTIVE-X Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciel Handlowego.

Przedstawiciel handlowy/Handlowiec

AGROPRACA,Poznań — 2 godziny temu
Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciel handlowy / Handlowiec.

Przedstawiciel Techniczno – Handlowy ds. Przemysłu

Proguest Sp. z o.o.,Poznań — 2 godziny temu
Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie zamówień handlowych od klientów z sektora przemysłowego - Poszukiwanie nowych klientów, w tym pracownie projektowe, wykonawców, inwestorów - Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów - Utrzymanie kontaktów z odbiorcami, systematyczne rozwijanie...

Technik Farmaceutyczny, Poznań - także stażysta

Apteka Dbam o Zdrowie,Poznań — 2 godziny temu
Apteki dbam o zdrowie w POZNANIU zatrudnią: TECHNIKÓW FARMACEUTYCZNYCH/ TECHNIKÓW STAŻYSTÓW Do Aptek w różnych lokalizacjach.

Przedstawiciel Handlowy ds. Systemów GPS

Solid Security,Poznań — 3 godziny temu
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Systemów GPS Opis stanowiska: - pozyskiwanie klientów i obsługa posprzedażowa - budowanie

Pracownik Magazynowy- Poznań

Grupa Kapitałowa Farmacol,Poznań — 8 minut temu
Pracownik Magazynowy- Poznań 14-01-2019 GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze

Technik Farmaceutyczny Poznań

- Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami. - Przyjmowanie i realizacja recept. - Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków. - Wykonywanie

Przedstawiciel handlowy/specjalista ds. sprzedaży

PGB HR,Poznań — 2 godziny temu
Agencja Personalna PGB HR, dla swojego Stałego Klienta, firmy zajmującej się outsorcingiem pracowników tymczasowych, poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel

Przedstawiciel Handlowy T-Mobile

T-Mobile,Poznań — 2 godziny temu
Kogo Szukamy: Przedstawicieli Handlowych sieci T-Mobile do współpracy z segmentem MŚP Oferujemy: • Umowa o współpracę, Firma-Firma z T-Mobile • Bazę klientów

Przedstawiciel Handlowy | woj. Wielkopolskie

FundacjaPomagamy.pl,Poznań — 2 godziny temu
W związku z rozszerzaniem zasięgu programu FILANTROP, poszukujemy na terenie całego kraju osoby do współpracy na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL PROGRAMU FILANTROP
- komunikatywności i łatwości w budowaniu relacji - zdolności handlowych - znajomości lokalnego rynku biznesowego - mile widziane doświadczenie jako przedstawiciel

Przedstawiciel Handlowy / Kierowca kat.B

Sklep AGD,Poznań — 2 godziny temu
W nowo otwartym Przedstawicielstwie zostań Przedstawicielem Handlowym.

Przedstawiciel Handlowy / Konsultant

Spółdzielnia ,,Świt,,,Poznań — 2 godziny temu
Nasi przedstawiciele pracują w Poznaniu, w Warszawie, w Ciechanowie, w Lublinie, w Radomiu, w Grudziądzu, w Łodzi, w Kielcach, w Rzeszowie i wielu innych
Poszukujemy osób, które chciałyby pracować w charakterze przedstawicieli handlowych –konsultantów.

Przedstawiciel Handlowy- rozwiązania związane z wydrukiem dla firm- Poznań

DKS,Poznań — 8 minut temu
Przedstawiciel Handlowy- rozwiązania związane z wydrukiem dla firm- Poznań miejsce pracy: Poznań Główne zadania: - pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - POZNAŃ

Apteka Gemini,Poznań — 2 godziny temu
Apteka Gemini poszukuje obecnie TECHNIKA FARMACEUTYCZNEGO w Poznaniu.

Przedstawiciel Handlowy - podstawa + prowizja

Fortum Sprzedaż,Poznań — 2 godziny temu
Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom czystą energię, gaz, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Angażujemy naszych klientów i społeczeństwo w dążeniu do tworzenia czystego świata. Zatrudniamy około...

Specjalista. ds Higieny (Przedstawiciel handlowy)

Rekrutacja ukryta,Poznań — 2 godziny temu
Dla naszego klienta - jednego ze światowych liderów w dostarczaniu środków do utrzymywania czystości na zakładach produkcyjnych, głównie z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. Higieny Miejsce pracy: podległe województwo Wielkopolskie Oczekiwania : • wykształcenie...

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

INEA,Poznań — 8 minut temu
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Twoje zadania: - prawie 100% czasu spędzisz w terenie docierając do klienta w formie Door2Door - będziesz prezentował ofertę

Technik farmaceutyczny - Poznań-Grunwald

Farmacja.hr,Poznań — 2 godziny temu
Opis oferty pracy: Apteka w Poznaniu-Grunwaldzie poszukuje do swojego zespołu technika farmaceutycznego.

Pracownik Magazynowy- Poznań 13-12-2018 GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie przedstawiciel farmaceutyczny, Poznań