Praca przedstawiciel handlowy handlowy Chełmno, gm. Chełmno, Kujawsko-Pomorskie

Oferty: 1 - 9 z 9

Przedstawiciel Handlowy /Menadżer Klienta Biznesowego

Voice Net,Chełmno — 10 godzin temu
Do kluczowych zadań wybranej osoby należało będzie: sprzedaż usług telekomunikacyjnych Klientom Biznesowym (B2B), przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji, odpowiedzialność za „portfel” pozyskanych Klientów. budowanie długotrwałych relacji z Klientami, monitorowanie rynku oraz analizę działań...

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY FIRMY

Voice Net,Świecie — 10 godzin temu
Główne zadania: Przygotowanie ofert handlowych oraz prowadzenie negocjacji Monitorowanie rynku Pozyskiwanie klientów Opieka nad obecnymi klientami firmy

KONSULTANT

KONKRET DAGMARA FIK MARCIN MAZURKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA,Chełmno — 10 godzin temu
-Monitorowanie i współpraca z siecią handlową w zakresie projektów. Wymagania: -Mile widziana znajomość programu AutoCAD.

Pracownik ochrony

Umbrella Holding,Chełmno — 10 godzin temu
Polski w zakresie ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje mężczyzn i kobiet na stanowisko: Pracownik ochrony fizycznej - obiekt handlowy

Pracownik ds. Obsługi Klienta

Poczta Polska S.A.,Stolno — 10 godzin temu
Na Twój dzień pracy będzie się składać: profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych, aktywna sprzedaż towarów handlowych w

Przedstawiciel Finansowy

Avalia,Chełmno — 9 godzin temu
Avalia – polska firma finansowa poszukuje przedstawicieli na teren miasta Chełmno.
Przedstawicielom „po konkurencji” oferujemy PAKIETY STARTOWE.
Avalia charakteryzuje się dobrym system wynagrodzeń i premii oraz miłą atmosferą w pracy bez nadmiernego raportowania i kontroli pracy przedstawiciela.

przedstawiciel ds. skupu

OSI POLAND FOODWORKS,Świecie — 9 godzin temu
Jeśli wyznajesz te wartości, zapraszamy do naszego zespołu na stanowisko: Przedstawiciel ds. skupu Zakres obowiązków: • nawiązywanie i utrzymywanie stałych

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

dział rekrutacji,Świecie — 10 godzin temu
Dla naszego Klienta, Lidera branży ubezpieczeniowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy Pracując jako Przedstawiciel

Zatrudnimy Przedstawiciela

MK Finanse Sp z o.o.,Świecie — 10 godzin temu
Jeżeli: Chcesz mieć wysokie zarobki, będące wielokrotnością średniej krajowej Chcesz pracować w sprzedaży Cenisz sobie elastyczne godziny pracy Marzysz o sukcesie zawodowym Chcesz zdobyć atrakcyjny, przyszłościowy zawód Oferujemy: Pracę w młodym i kreatywnym zespole oraz przyjazną atmosferę w pracy...
Filtruj oferty pracy