Praca przedstawiciel handlowy Szczecin

Oferty: 1 - 20 z 149

Przedstawiciel Handlowy ds. detalu

Colian spółka z o.o,Szczecin — 8 godzin temu
W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. detalu Miejsce pracy: Szczecin Colian Holding SA to prężnie działająca
planów sprzedażowych w zakresie reprezentowanych marek, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie dobrych relacji z klientami, prowadzenie negocjacji handlowych

Przedstawiciel handlowy

Medrill,Szczecin — 8 godzin temu
Firma MEDRILL dystrybutor narzędzi i materiałów stomatologicznych poszukuje kandydatów na stanowisko „ Regionalnego Przedstawiciela Handlowego”.

Audytor Standardów Merchandisingowych woj.zachodniopomorskie

Interkadra,Szczecin — 8 godzin temu
A może dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku merchandisera, przedstawiciela handlowego lub tajemniczego klienta?

Przedstawiciel Handlowy

USKI Polska,Szczecin — 8 godzin temu
Opis stanowiska Czego od Ciebie oczekujemy: -łatwości w tworzeniu trwałych i wartościowych relacji z kontrahentami -gotowości do pracy i zaangażowania -wysokiej kultury osobistej -śmiałości i charyzmy -umiejętności pracy z dziećmi -użytkowania własnego samochodu w pracy (zwrot kosztów paliwa)...

Przedstawiciel Handlowy!!

CHS OPTIMA,Szczecin — 8 godzin temu
Przedstawiciel Handlow ! Wykorzystaj swoja szanse i upozycjonuj sie w nowo powstajacej filii w Szczecinie.

Specjalista ds. Handlu i Marketingu

Espol Sp. z o.o.,Szczecin — 8 godzin temu
pracy: Szczecin Obowiązki: - sporządzanie raportów sprzedaży - sporządzanie raportów z rynku telekomunikacyjnego - wsparcie pracy Biura Obsługi Klienta i Przedstawicieli
Handlowych - weryfikacja faktur zakupowych oraz prowadzenie ewidencji - prowadzenie korespondencji z klientami kluczowymi - archiwizacja dokumentów -

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy - Szczecin i okolice

FotonTechnik,Szczecin — 8 godzin temu
Jesteśmy częścią jednego z największych koncernów w Europie. Naszym głównym działaniem jest wyposażenie gospodarstw domowych i gospodarstw rolnych w zestawy fotowoltaiczne - elektrownie słoneczne (OZE). Oferujemy: • pracę w nowo rozwijającej się branży (możliwość rozwinięcia unikalnych kompetencji...

przedstawiciel handlowy- medycyna estetyczna

estederm,Szczecin — 8 godzin temu
Poszukujemy przedstawiciela handlowego na terenie Szczecina i okolic.

Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

Orange Polska,Szczecin — 8 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem naszych Struktur Sprzedażowych, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego Od zainteresowanych

SUEZ Polska,Szczecin — 8 godzin temu
Spółka z Grupy SUEZ poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Szczecin ul.
. • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków współpracy. • Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb i wymagania klienta
Wykształcenia min. średniego; • Doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku związanego z pozyskiwaniem i budowaniem długofalowych relacji handlowych

Merchandiser - branża FMCG - praca dodatkowa

Target Pro,Szczecin — 8 godzin temu
Zatrudniamy ponad 1000 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju.

Kariera Service,Szczecin — 8 godzin temu
Firma Kariera Service obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY MEDYCZNEJ Opis stanowiska: - utrzymanie bardzo dobrych
promocyjnej - sporządzanie raportów i analiz Wymagania: - preferowane miejsce zamieszkania w powierzonym regionie - doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela
organizacja pracy - zdolności handlowe i negocjacyjne - umiejętność konsekwentnej realizacji ustalonych celów - niezależność i dyspozycyjność Oferujemy

Grupa Progres,Szczecin — 8 godzin temu
Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych Klientów – lidera w dystrybucji materiałów elektrotechnicznych – kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy
Szczecin PH/05/18 Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należy: • Prowadzenie działań handlowo-marketingowych mających na celu pozyskanie klientów z
, • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, • Świadomości biznesowej oraz umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych, • Czynnego prawa jazdy kat.

Przedstawiciel Handlowy Szczecin KIKA POLSKA

KIKA POLSKA,Szczecin — 8 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy KIKA POLSKA Kinga Kaczmarek poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy gwarantujemy Najlepsze

Asystent Przedstawiciela Handlowego – Szczecin

Solid Security,Szczecin — 8 godzin temu
Zakres obowiązków: -wspomaganie Przedstawiciela Handlowego w codziennych obowiązkach -pozyskiwanie i budowanie bazy klientów -kreowanie pozytywnego wizerunku
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent Przedstawiciela Handlowego.

Kadry Serwis Sp. z o.o.,Szczecin — 8 godzin temu
Poszukiwanie i pozyskiwanie przewoźników drogowych, - Bezpośredni kontakt z kontrahentami (mailowy, osobisty, telefoniczny), - Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych

Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych

Solid Group,Szczecin — 8 godzin temu
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych Twoje zadania będą polegały na: -pozyskiwaniu nowych klientów
-sprzedaży towarów i usług będących w ofercie firmy -identyfikacji potrzeb i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientem -prowadzeniu negocjacji handlowych

Manpower,Szczecin — 8 godzin temu
Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie Numer ref.
Przeprowadzanie szkoleń i prezentacji produktów klientom • Raportowanie wyników pracy • Stała współpraca z działem produktu Wymagania: • Doświadczenia jako przedstawiciel
handlowy w branży elektrotechnicznej, oświetleniowej lub budowlanej • Umiejętności wystąpień publicznych • Prawo jazdy kat.

Specjalista ds.sprzedaży/Przedstawiciel handlowy

Goldmine Work Centre,Szczecin — 8 godzin temu
Zakres obowiązków: - aktywne pozyskiwanie Klientów biznesowych - przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych - negocjowanie warunków współpracy
monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących segmentu klientów oraz działań konkurencji Wymagania: - samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie przedstawiciel handlowy, Szczecin