Praca przedstawiciel Szczecin

Oferty: 1 - 20 z 54

Asystent Przedstawiciela Handlowego – Szczecin

Solid Security,Szczecin — 17 godzin temu
Zakres obowiązków: -wspomaganie Przedstawiciela Handlowego w codziennych obowiązkach -pozyskiwanie i budowanie bazy klientów -kreowanie pozytywnego wizerunku
Jerozolimskie 212A w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Asystent Przedstawiciela Handlowego.

Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych

Solid Group,Szczecin — 17 godzin temu
Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy ds. systemów alarmowych Twoje zadania będą polegały na: -pozyskiwaniu nowych klientów

Reprezentant Handlowy woj. zachodniopomorskie STAL-CAR

STAL-CAR,Szczecin — 16 godzin temu
Wymagania: - min. roczne doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, - wykształcenie min. średnie, - umiejętność pracy pod presja czasu i zadań

Przedstawiciel handlowy - specjalista ds. sprzedaży B2B

JDM Poland,Szczecin — 16 godzin temu
FIRMA JDM POLAND Sp. z o. o. do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży B2B SZUKAMY LUDZI ZAMIESZKUJĄCYCH CAŁE WOJEWÓDZTWO - PRACA ZDALNA Będziesz odpowiedzialny za : Aktywne pozyskiwanie nowych klientów w przydzielonym rejonie oraz realizację planów...

Przedstawiciel Handlowy!!

CHS OPTIMA,Szczecin — 16 godzin temu
Przedstawiciel Handlow ! Wykorzystaj swoja szanse i upozycjonuj sie w nowo powstajacej filii w Szczecinie.

Dam pracę

Sklep ortopedyczny,Szczecin — 16 godzin temu
Sklep ortopedyczny mieszczący się w przychodni portowej poszukuje pracowników na stanowiska: - sprzedawca sprzętu ortopedycznego - przedstawiciel medyczne

Specjalista ds. Handlu i Marketingu

Espol Sp. z o.o.,Szczecin — 16 godzin temu
pracy: Szczecin Obowiązki: - sporządzanie raportów sprzedaży - sporządzanie raportów z rynku telekomunikacyjnego - wsparcie pracy Biura Obsługi Klienta i Przedstawicieli

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy - Szczecin i okolice

FotonTechnik,Szczecin — 16 godzin temu
Jesteśmy częścią jednego z największych koncernów w Europie. Naszym głównym działaniem jest wyposażenie gospodarstw domowych i gospodarstw rolnych w zestawy fotowoltaiczne - elektrownie słoneczne (OZE). Oferujemy: • pracę w nowo rozwijającej się branży (możliwość rozwinięcia unikalnych kompetencji...

przedstawiciel handlowy- medycyna estetyczna

estederm,Szczecin — 16 godzin temu
Poszukujemy przedstawiciela handlowego na terenie Szczecina i okolic.

Przedstawiciel Handlowy Orange Polska

Orange Polska,Szczecin — 16 godzin temu
W związku z dynamicznym rozwojem naszych Struktur Sprzedażowych, pilnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego Od zainteresowanych

Zatrudnimy przedstawicieli dla agencji pracy. Tel 795009261

Sparco Sp. z o.o.,Szczecin — 16 godzin temu
Agencja pracy zatrudni przedstawicieli do wyszukiwania ofert pracy dla naszych pracowników.

Przedstawiciel Handlowy

SUEZ Polska,Szczecin — 16 godzin temu
Spółka z Grupy SUEZ poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Szczecin ul.

Merchandiser - branża FMCG - praca dodatkowa

Target Pro,Szczecin — 16 godzin temu
Zatrudniamy ponad 1000 Przedstawicieli Handlowych na terenie całego kraju.

Przedstawiciel Medyczny

Madar Anna Klimas,Szczecin — 17 godzin temu
Dynamicznie rozwijająca się firma w branży zaopatrzenia ortopedycznego poszukuje osób na stanowisko : Przedstawiciela Medycznego.

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

DIM CONSTRUCTION SP. Z O.O.,Szczecin — 17 godzin temu
koordynacja działań firm branżowych, • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami, • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie, • współpraca z przedstawicielami

Audytor Standardów Merchandisingowych woj.zachodniopomorskie

Interkadra,Szczecin — 17 godzin temu
A może dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku merchandisera, przedstawiciela handlowego lub tajemniczego klienta?

Dystrybutor / Przedstawiciel

Jan Krzoska,Szczecin — 17 godzin temu
Poszukuję kreatywnych osób do wdrazania i prezentowania urządzeń i produktów firmy BYAS .

Poprowadź kiosk RUCH - Szczecin

RUCH S.A,Szczecin — 17 godzin temu
wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne zależne od osiąganych wyników • profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz opiekę Kierownika Sprzedaży • wsparcie i doradztwo przedstawicieli

Przedstawiciel handlowy

Kariera Service,Szczecin — 17 godzin temu
Firma Kariera Service obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY MEDYCZNEJ Opis stanowiska: - utrzymanie bardzo dobrych
promocyjnej - sporządzanie raportów i analiz Wymagania: - preferowane miejsce zamieszkania w powierzonym regionie - doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela