Praca przemysł produkcja Hajnówka

Oferty: 1 - 14 z 14

Praca Montaż i przygotowanie reklam

Malai Studio,Hajnówka — 11 godzin temu
Zatrudnię do przygotowania produkcji i montażu reklam. wykonywanie prac reklamowych /demontaże i montaże, montaż kasetonów, liter 3D, innych form reklamowych

OPERATOR MASZYN / POMOCNIK PRODUKCJI

FABRYKI MEBLI FORTE S.A.,Hajnówka — 11 godzin temu
., oddział w Hajnówce poszukują: OPERATORA MASZYN / POMOCNIKA PRODUKCJI OFERUJEMY: - Atrakcyjne wynagrodzenie - Umowę o pracę - Zakładowy Fundusz Świadczeń

pracownik gotujący karmel

P.P.H. KARMEL s.c.,Hajnówka — 11 godzin temu
Stefana Batorego 5 17-200 Hajnówka TEL. 85 682 62 92 Obowiązki gotującego karmel: •Obliczanie zapotrzebowania surowcowego na określoną produkcję korzystając
z receptury cukierniczej, • Przygotowanie surowców cukierniczych do produkcji, • Obsługa podstawowych urządzeń cukierniczych, • Przygotowanie i przeciąganie
Wymagania: • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej na produkcji, • Rozróżnianie surowców cukierniczych, • Zdolności manualne , • Dokładność,

Obowiązki gotującego karmel: •Obliczanie zapotrzebowania surowcowego na określoną produkcję korzystając z receptury cukierniczej, • Przygotowanie surowców
cukierniczych do produkcji, • Obsługa podstawowych urządzeń cukierniczych, • Przygotowanie i przeciąganie karmelu, •Utrzymanie we właściwym porządku podległych

Pracownik Produkcji w największej Firmie w Hajnówce

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Hajnówka — 11 godzin temu
Poszukuję do pracy na produkcji mężczyzn i kobiet. Zatrudnię nawet bez doświadczenia osoby, którym zależy na stałej pracy.

pracownik produkcji

Zakład Stolarski,Hajnówka — 12 godzin temu
Praca przy maszyna do obróbki drewna. Godziny pracy: 7-15. Wymagana podstawowa znajomość drewna i chęć nauki nowych czynności. Poszukujmy pracowników nastawionych na dłuższa współpracę.

Pracownik Produkcji Hajnówka

Manpower,Hajnówka — 12 godzin temu
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Manpower (cert. nr 412) ogłasza wzmożoną rekrutację pracowników na stanowisko: Pracownika Produkcji

Pracownik Pomocniczy w dziale produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.,Hajnówka — 12 godzin temu
Obowiązki: - Prace pomocnicze na produkcji Wymagania: - Dyspozycyjność - gotowość do podjęcia pracy 3-zmianowej, - sprawność manualna.

PRACOWNIK PRODUKCJI

P.P.H. KARMEL s.c.,Hajnówka — 12 godzin temu
Oferuję pracę na okres wakacyjny przy produkcji lizaków. Oferty można przesyłać mailem, bądź osobiście w siedzibie firmy przy ul. S.

PRACOWNIK PRODUKCJI-PRACA SEZONOWA

Oferuję pracę przy produkcji lizaków na okres wakacyjny. Oferty prosimy wysyłać mailem lub składać osobiście w siedzibie firmy przy ul. S.

P.P.H.KARMEL s.c.,Hajnówka — 12 godzin temu
Przyjmę do pracy kobiety przy produkcji lizaków. Oferty można składać mailem lub osobiście w siedzibie firmy ul. S. Batorego 5, 17-200 Hajnówka

Praca Fizyczna

Zatrudnię od zaraz pracownika na produkcję na wydział PCV.

Pracownik na Produkcji od zaraz!

Zatrudnię od zaraz mężczyznę do pracy na produkcji na wydziale montażu.

Pracownik Produkcji

Zadania: - Obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych (wiertarki, wkrętarki itp.), - obsługa taśm produkcyjnych, - przestrzeganie zasad i regulaminów pracy. Wymagania: - Gotowości podjęcia pracy w systemie zmianowym (6-14-22), - sumiennego wykonywania obowiązków i utrzymanie jakości produktów...
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie przemysł produkcja, Hajnówka