Praca przemysł produkcja Lębork

Oferty: 1 - 8 z 8

Kierownik produkcji

P.W. KAR-MET Sp.J.,Lębork — 22 godziny temu
Kierownik produkcji Zadaniem kierownika produkcji jest takie zarządzanie zespołem aby w każdy z pracowników wzbudzić poczucie iż przez zaangażowanie, samokontrolę
Zakres obowiązków osoby na stanowisku kierownika produkcji: Dbałość o bezpieczeństwo w pracy, przestrzeganie instrukcji pracy, przepisów i procedur Odpowiedzialność
doświadczenie w przemyśle w branży metalowej znajomość systemów i procesów planowania produkcji i zapasów Znajomość procesów obróbki skrawaniem, obróbki

kucharz \ pomoc kuchenna

Karczma rycerska,Lębork — 21 godzin temu
na tym stanowisku oraz znajomość języków obcych będą dodatkowym atutem Do Twoich obowiązków będzie należało: - Przygotowywanie potraw wg standardów - produkcja

Agronom/ Operator sprzętu rolniczego/ Mechanik

Gospodarstwo Rolne,Lębork — 22 godziny temu
pracy, - nadzór nad techniką rolną wdrożoną w gospodarstwie Wymagania: - wykształcenie rolnicze lub techniczne z pasją do rolnictwa, - doświadczenie w produkcji

PRACOWNIK OBSŁUGI LINII DO PRODUKCJI SZYB ZESPOLONYCH

Glasskon,Lębork — 22 godziny temu
firmie z branży obróbki szkła ( będzie dużym atutem), chętnie przyuczymy osoby bez doświadczenia - jesteś kreatywny w podejściu do rozwiązań technologii produkcji

Specjalista ds. planowania produkcji

ACTIO HR,Lębork — 22 godziny temu
Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. planowania produkcji Miejsce pracy
realizacji zleceń produkcyjnych, - Kontrola stanu zapotrzebowania na komponenty i ich uzupełnianie, - Ścisła współpraca z działem sprzedaży, logistyki, produkcji

praca na produkcji dla Kobiet i Mężczyzn Lębork

Randstad Gdynia,Lębork — 22 godziny temu
Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/ Nasz klient - firma produkcyjna – poszukuje osób na stanowisko: pracownik produkcji/montażu
Obowiązki: praca na produkcji Oczekiwania: zdolności manualne gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym sumienność, rzetelność, umiejętność pracy

Pracownik produkcji

Toolip HR,Nowa Wieś Lęborska — 21 godzin temu
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI Miejsce pracy: Żelazkowo k.

Pracownik produkcji-3 zmiany, dowóz z Lęborka

Work Service,Nowa Wieś Lęborska — 22 godziny temu
Pracownik produkcji, umowa o pracę, 3 zmiany, cały etat, bezpłatny transport z Lęborka. Produkcja uszczelek i wymienników ciepła. Od zaraz
Filtruj oferty pracy
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie przemysł produkcja, Lębork