Praca przemysł produkcja Lublin

Oferty: 1 - 20 z 242

Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy

PGB Human Resources,Lublin — 7 godzin temu
PGB Human Resources, dla swojego klienta, firmy z branży technicznej, lidera w zakresie produkcji i dystrybucji szeroko pojętej pneumatyki, poszukuje osoby
w systemie home office Wymagania: · wykształcenie techniczne średnie lub wyższe · minimum dwuletnie doświadczenie w handlu technicznym zaopatrzeniem przemysłu

Operator wsprcia produkcji - Lublin

Automotive Assembly Systems Sp. z o. o.,Lublin — 7 godzin temu
Świadczymy usługi z zakresu wsparcia procesów produkcyjnych oraz logistycznych, kontroli, naprawy i podmontażu części, podzespołów oraz komponentów dla przemysłu

Inżynier ds. Pomiarów i Dokumentacji

Rofarm s.c.,Lublin — 7 godzin temu
Działalność firmy związana jest z przemysłem farmaceutycznym i weterynaryjnym.
ROFARM s.c. oferuje również usługi w zakresie pomiarów rozkładów temperatur, ciśnień i przepływów podczas procesów produkcji farmaceutycznej.
realizacji projektów - opracowanie protokołów i raportów kwalifikacji Wymagania: - wykształcenie wyższe (preferowane: mechanika, automatyka, inżynieria produkcji

Praca w Holandii-produkcja- również dla kobiet

LiderJob Sp.zo.o,Lublin — 8 godzin temu
Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym .

Praca dla STOLARZA w Niemczech, ATRAKCYJNE wynagrodzenie!

Agencja Pracy Koncepcja,Lublin — 7 godzin temu
Obecnie poszukujemy dla naszych zaufanych partnerów w Niemczech kandydatów do pracy na stanowisku: STOLARZ Produkcja drzwi drewnianych Miejsce pracy: Niemcy

Pracownik produkcji - branża spożywcza

Flex People,Lublin — 7 godzin temu
(KRAZ 16564) poszukuje dla swojego klienta z branży spożywczej, zajmującego się produkcją kebabów, osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji (k/m) – branża spożywcza Miejsce pracy: Prochowice koło Legnicy (woj. dolnośląskie) Zakres obowiązków: - Rozbiór i porcjowanie mięsa

Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa - Niemcy

Concept Plus,Lublin — 7 godzin temu
(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa- Niemcy Miejsce pracy: Bad Bentheim (Dolna

Pracownik produkcji – pakowanie herbaty

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji – pakowanie herbaty (k/m) – Niemcy Miejsce pracy: Worpswede koło

Rozbiór mięsa wieprzowego

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje dla swojego klienta z Ulm (Południowe Niemcy) pracowników produkcji (k/m) na pełen etat.
Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Południowe Niemcy Miejsce pracy: Ulm Zakres obowiązków: – Standardowe czynności przy obróbce mięsa

Pracownik produkcji pokryw

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy Naszym klientem jest holenderski producent przyjaznych
• Praca przy produkcji pokryw foliowych • Cięcie i zgrzewanie materiałów tekstylnych o dużej powierzchni • Naklejanie taśm stabilizujących pokrywę • Prace

Praca dla studentów

Oferujemy pracę na produkcji na niemieckich warunkach! Gdzie?

Pracownik produkcji - Wieszanie kurczaków

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy Miejsce pracy: Haren (Dolna

Mechanik odlewni

odlewni (k/m) Holandia Miejsce pracy: Oldenzaal Zakres obowiązków: • Obsługa pieców do wytapiania i podgrzewania • Zastosowanie materiałów formierskich do produkcji

Pracownik produkcji – pakowanie karmy

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji – pakowanie karmy – Niemcy Miejsce pracy: Südlohn (Dolna Saksonia

Mechanik przemysłowy

(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta – fabryki napojów – pracowników na stanowisko: Ślusarz/Mechanik przemysłowy (k/m) – Produkcja napojów - Niemcy
Miejsce pracy: Stemwede koło Osnabrück (Dolna Saksonia) Zakres obowiązków: • Bieżąca konserwacja i naprawy maszyn produkcyjnych • Analiza procesu produkcji

Pracownik produkcji - zwrot kosztów, bez znajomości języka

Concept plus,Lublin — 8 godzin temu
(nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (k/m) – branża mięsna – Niemcy Miejsce pracy: Haren/Wietze

Formierz ręczny

Concept Plus,Lublin — 8 godzin temu
(nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Formierz ręczny – Holandia Miejsce pracy: Oldenzaal Zakres obowiązków • Produkcja rdzeni

Koordynator/Koordynatorka projektów

Lucrative Project Sp. z o.o.,Lublin — 7 godzin temu
Dostarczamy także rozwiązania pozwalające na produkcję energii elektrycznej w oparciu o odnawialne źródła energii w połączeniu z dotacjami ze środków UE

Pracownik fizyczny/ monter aluminium w Belgii

EuroTalents,Lublin — 7 godzin temu
Nasz klient ponad 40 lat jest na rynku produkcji i montażu okien, drzwi, kopuł itp. z aluminium.
Zakres obowiązków: - Produkcja i montowanie drzwi, okien, kopuł, scian elewacji i okleiny scienne z aluminium - Praca manualna na podstawie dokumentacji
technicznej - Produkcja nieseryjna, projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta Wymagania: - Minimum 1-2 lata doświadczenia w podobnej pracy

Praktyka w firmie Lucrative Project Sp. z o.o

Filtruj oferty pracy