Praca randstad polska Lublin

Oferty: 1 - 20 z 518

Hydraulik budowlany w Norwegii

Randstad Polska,Lublin — 7 godzin temu
Możemy Ci zaproponować pracę jako: HYDRAULIK BUDOWLANY W NORWEGII Oferujemy: - współpracę z czołową agencją w Norwegii: Randstad - możliwość podjęcia współpracy
od zaraz - atrakcyjne wynagrodzenie (215 koron za godzine - ok 97 zł) - wsparcie polskich koordynatorów - możliwość nawiązania dłuższej współpracy Obowiązki

Operator CNC (FANUC) Holandia

Randstad Polska,Lublin — 8 godzin temu
Możemy Ci zapewnić: • stabilną pracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii: Randstad i Tempo Team • atrakcyjną stawkę godzinową i cotygodniowe
-- Oferta pracy tymczasowej Zgodnie z obowiązującym prawem Randstad nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 47) Informujemy, że administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp.

Specjalista d/s sprzedaży

Emiplus sp.j.,Lublin — 8 godzin temu
Opis stanowiska: efektywne pozyskiwanie nowych klientów na obszarze całej Polski utrzymywanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami realizacja określonych

Wykładanie towaru- Lublin

Work & Profit,Lublin — 7 godzin temu
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit wpisana Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod nr 396, działająca na rynku polskim od 2001 roku, poszukuje osób

Praca w Niemczech za 7600zl na rękę!

Pflegehelden,Lublin — 7 godzin temu
ofert pracy - Elastyczne terminy wyjazdów i różne formy zatrudnienia, współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą na terenie Polski
Nasi koordynatorzy w Niemczech sprawdzają i znają rodziny do których delegowani są Pracownicy - 24 godzinny kontakt z polskim biurem - Oferty dopasowane

Spedytor Krajowy i/lub Międzynarodowy

HR Prime,Lublin — 7 godzin temu
Obecnie dla naszego Klienta, firmy z polskim kapitałem, rozwijającej się na terenie całej Polski poszukujemy Specjalistów z doświadczeniem w branży TSL

Praca dla STOLARZA w Niemczech, ATRAKCYJNE wynagrodzenie!

Agencja Pracy Koncepcja,Lublin — 7 godzin temu
pracodawcę odpłatne • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Ubezpieczenie w bardzo dobrej kasie chorych - polski
telefonicznej • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany Sposób aplikowania: CV w języku polskim

PRACOWNIK WYLĘGARNI (K/M) - NIEMCY

Concept Plus,Lublin — 7 godzin temu
własnym samochodem otrzymasz bon paliwowy w wysokości max. 100€ - Umowa o pracę na warunkach niemieckich - Komfortowe warunki mieszkaniowe - Wsparcie polskiego

Pracownik produkcji (k/m) przetwórstwo mięsa - Niemcy

odprowadzane w Niemczech • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie w odległości od 5 do 25 km od zakładu pracy • Bezpłatną odzież roboczą • Wsparcie polskiego

Pracownik produkcji – pakowanie herbaty

samochód Na co możesz liczyć z naszej strony: • Wynagrodzenie 9,49 euro brutto/h + dodatki • Tygodniowe szkolenie • Komfortowe zakwaterowanie • Wsparcie polskiego

Praca dla studentów

otrzymasz bon paliwowy w wysokości max. 100€ • Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego • Komfortowe warunki mieszkaniowe • Wsparcie polskiego

Pracownik produkcji - Wieszanie kurczaków

10,70 € brutto/h + dodatek nocny - zarobki według taryfy płac iGZ • Umowa o pracę na warunkach niemieckich • Komfortowe warunki mieszkaniowe • Wsparcie polskiego

Technik mechanik lotniczy

Możliwość przejęcia przez zakład • Wynagrodzenie w wysokości od 13,75 € brutto/h, w zależności od doświadczenia + dodatki zgodnie z taryfami iGZ • Wsparcie polskiego

Pracownik produkcji – pakowanie karmy

• Wynagrodzenie 9,23 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ • Umowa o pracę na warunkach niemieckich • Komfortowe zakwaterowanie • Wsparcie polskiego

Kierowca zawodowy - Vreden

euro brutto za miesiąc plus dodatki np. za jazdę bez stłuczki (100 euro/m-c), dodatkowo dieta ok. 400 euro/m-c • Komfortowe zakwaterowanie • Wsparcie polskiego

Brygadzista - zakłady drobiarskie

miesiącach perspektywa przejęcia przez zakład i wzrost wynagrodzenia do 13 euro brutto/h • Komfortowe zakwaterowanie • Profesjonalną odzież roboczą • Wsparcie polskiego

Pracownik – mycie okien i elewacji

Concept plus,Lublin — 8 godzin temu
wdrożenie pracownika • Wynagrodzenie 13,55 euro brutto/h • Możliwość przejęcia przez zakład i wzrostu wynagrodzenia • Komfortowe zakwaterowanie • Wsparcie polskiego

Pracownik produkcji - zwrot kosztów, bez znajomości języka

. • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) • Tanie obiady w stołówce zakładowej • Bezpłatną odzież roboczą • Wsparcie polskiego

Agent turystyczny

Concept Plus,Lublin — 8 godzin temu
widziana znajomość IRIS.plus • Biegłej znajomości języka angielskiego • Dodatkowo znajomości następujących języków: francuskiego, holenderskiego lub/i polskiego

Monter pokryw foliowych

nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko: Pracownik- montaż pokryw foliowych (k/m) Miejsce pracy: cała Europa (także Północna Polska
Holandii, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce Aktualne miejsca pracy: Bad Bentheim, okolice Essen oraz Północna Polska
Filtruj oferty pracy