Praca sales manager Lublin

Oferty: 1 - 20 z 28

Rekrutacja Klubowa

Mtax,Lublin — 5 godzin temu
Manager- nadzór nad pracą zespołu (ok 2000zł tygodniowo) * wynagrodzenia w kwotach netto (na rękę) wypłacane w formie tygodniówek - zawsze na czas * możliwość

Key account manager z j. angielskim ( 6000zł-8000zł)

Welltoc sp. z o.o.,Lublin — 5 godzin temu
do ludzi - Komunikatywności Oferujemy: - Laptop firmowy - Wsparcie szkoleniowe wykwalifikowanych specjalistów (m.in. pomoc techniczna i merytoryczna Managera

Accounting assistant

Lin's International,Lublin — 5 godzin temu
Sales reports. If you want to apply for this job offer prepare your CV in English.

Negocjator Terenowy

POLSKA SIEĆ WINDYKACJI,Lublin — 5 godzin temu
spraw / dostęp do szkoleń z zakresu przepisów prawa, procedur i technik negocjacji / wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu call center i regionalnych managerów

Praca dla każdego!

Forever,Lublin — 5 godzin temu
Możliwość nauki od stanowiska konsultanta do Managera.

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy

Nationale Nederlanden,Lublin — 5 godzin temu
Witam, jestem Managerem Zespołu Przedstawicieli Ubezpieczeniowo-Finansowych w Nationale Nederlanden. Co robię? Jestem na mieście.

NAJLEPSZE CALL CENTER W LUBLINIE ZATRUDNI PRACOWNIKÓW!

TelePromo,Lublin — 5 godzin temu
Oferujemy: wysokie zarobki (nawet ponad 20zł/h netto) umowę zlecenie atrakcyjny system premiowy (dodatki, konkursy) szkolenie wdrażające do pracy i wsparcie managera

Oferujemy: wysokie zarobki (nawet do 19zł/h netto) umowę zlecenie atrakcyjny system premiowy (dodatki, konkursy) szkolenie wdrażające do pracy i wsparcie managera

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!!!!

Koordynator / Menager, Lublin, Akademia Kinder/ Champions

Akademia Kinder/Champions,Lublin — 5 godzin temu
ZOSTAŃ MANAGEREM NAJSZYBCIEJ ROZWIJĄJĄCEJ SIĘ SZKOŁKI PIŁKARSKIEJ W POLSCE !!!!

Kucharza managera restauracji

Restaurant cafe,Lublin — 5 godzin temu
Zatrudnimy mlodego kucharza na stanowisko managera restauracji -reprezentowanie restauracji -nadzor nad stanami produktow w magazynach -rekrutacja oraz

Frontend Developer

Tartasso Poland,Lublin — 5 godzin temu
Mile widziane: - doświadczenie w tworzeniu rozwiązań poprawiających - interakcję z użytkownikiem (UI/UX), - znajomość preprocesorów CSS (SASS, LESS), managera

Manager klubu

2 STARS 2 ART,Lublin — 6 godzin temu
Poszukiwany manager dziennej zmiany do klubu. do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie: -dbanie o zatowarowanie klubu -przegląd stanu technicznego

Tartasso Poland Sp. z o.o.,Lublin — 6 godzin temu
Mile widziane: -doświadczenie w tworzeniu rozwiązań poprawiających interakcję z użytkownikiem (UI/UX), -znajomość preprocesorów CSS (SASS, LESS), managera

HR Manager/ka - Rekruter/ka - bez doświadczenia, szkolenie

2stars 2art,Lublin — 6 godzin temu
Renomowana, duża i stabilna firma poszukuje osoby na stanowisko: HR MANAGER/KA - REKRUTER/KA CO OFERUJEMY?

Tartasso Poland,Lublin — 6 godzin temu
poparte portfolio) ● doświadczenie w tworzeniu rozwiązań poprawiających interakcję z użytkownikiem (UI/UX) ● znajomość preprocesorów CSS (SASS, LESS), managera

Manager Sprzedaży

PBA Doradztwo Personalne - dla Klienta,Lublin — 6 godzin temu
Zakres obowiązków: - Zarządzanie systemem sprzedaży na podległym terenie - Współtworzenie budżetu oraz odpowiedzialność za jego realizację - Rozwój strategii sprzedażowej oraz nadzór nad jej realizacją - Inicjowanie nowoczesnych rozwiązań wzmacniających pozycję firmy - Koordynowanie pracy...

Manager

Centrum Kariery,Lublin — 6 godzin temu
Nasza firma poszukuje pracowników do nowo otwartego oddziału w Lublinie. Opis zadań na stanowisku: -wdrażanie strategii działu i realizacja polityki handlowej -analiza sprzedaży -zarządzanie zespołem i jego motywacja -dbanie o rozwój pracowników. Wymagania: -pasja do handlu -doświadczenie w...

Manager Sprzedaży z Zespołem

Manager Sprzedaży,Lublin — 6 godzin temu
Międzynarodowa Firma z branży finansowej zatrudni Managerów Sprzedaży z własnym zespołem sprzedażowym.
Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy na życzenie sales manager, Lublin