Praca sap Katowice

Oferty: 1 - 20 z 27

Kierownik Techniczny Obiektu

Orienta,Katowice — 22 godziny temu
techniczne) Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków o powierzchni powyżej 8.000 m2, Doświadczenie w zakresie obsługi systemów BMS oraz niskoprądowych (SAP

Specjalista ds. technicznych/ Spec. ds. obsługi obiektów

Motion,Katowice — 22 godziny temu
zewnątrz (instytucje, podwykonawcy) Wymagania od kandydatów: • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane o profilu technicznym) • Znajomość DSO, SAP

Specjalista ds. Kontaktu z Klientem Międzynarodowym

Relyon Recruitment,Katowice — 22 godziny temu
Osoba na tym stanowisku będzie się zajmowała przetwarzaniem przychodzących zleceń sprzedażowych w programie SAP, zapoznawaniem się z zamówieniami Klientów

Elektronik (okablowanie)

Trenkwalder,Katowice — 22 godziny temu
posługiwanie się schematami połączeń (E-Plan, Racos), - konieczne doświadczenie zawodowe, - doświadczenie w montażu modułów, - znajomość oprogramowania SAP

Junior Consultant Berlin/Katowice

Adaptive SAG,Katowice — 22 godziny temu
Jest to praca administracyjno – księgowa, gwarantuję wykorzystanie programu SAP, którego obsługi nauczysz się na szkoleniu. Jakie są plusy?

Praca w Niemczech CNC

doświadczenie związane z danym stanowiskiem, - doświadczenie w obsłudze maszyn do cięcia jest zaletą (sterowania Siemensa), - podstawowe umiejętności SAP

Księgowa / Księgowy ds. środków trwałych (firma produkcyjna)

Arche Consulting,Katowice — 22 godziny temu
Obowiązki: - wdrożenie w zakładzie modułu FA w SAP, - objęcie kontroli wewnętrznej nad poprawnością użytkowania modułu, - testowanie aplikacji, testowanie
zasad i przepisów z zakresu rachunkowości, - dobra znajomości języka angielskiego (warunek konieczny), - praktyczne doświadczenie w pracy z programem SAP

Kierownik Działu Technicznego w Hotelu w Katowicach

Hotel Forum Katowice,Katowice — 23 godziny temu
mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego HOTEL OFERUJE: * możliwość poszerzenia /zdobycia wiedzy z dziedziny: -HVAC, instalacji PPOŻ, DSO, SAP

Planista materiałowy

Manpower,Katowice — 23 godziny temu
materiałowego • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego • Dobra znajomość MS Office, przede wszystkim MS Excel • Mile widziane doświadczenie w pracy z system SAP

Księgowa/y z językiem niemieckim

JobMe S.A.,Katowice — 23 godziny temu
: Katowice Region: śląskie Zakres obowiązków: Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za: ● Obsługa procesów księgowych (faktury zakupowe) w systemie SAP
analogicznym obszarze i chęci dalszego rozwoju w księgowości ● Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom B2) ● Biegłości w środowisku MS Office, SAP

Accountant with German

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za: • Obsługa procesów księgowych (faktury zakupowe) w systemie SAP, • Wdrożenie i ewidencja rozrachunków z dostawcami
analogicznym obszarze i chęci dalszego rozwoju w księgowości • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego (poziom B2) • Biegłości w środowisku MS Office, SAP

Specjalista ds. Administracyjno-Kadrowych

AKE Robotics Sp. z o.o.,Katowice — 23 godziny temu
odpowiedzialnych • komunikatywnych i potrafiących pracować w zespole Dodatkowe atuty: • znajomość zagadnień z zakresu zatrudniania cudzoziemców • znajomość systemy SAP

PRACA DLA CHEMIKÓW, BIOTECHNOLOGÓW W SZWAJCARII

A Casa Personal GmbH,Katowice — 23 godziny temu
Chromatographie-Systeme und eventuell protein-biochemischer Analysegeräte Softwarekenntnisse Standardsoftware Microsoft (Officepaket) eventuell SAP eventuell

Pracownik ds. Administracji HR z j. niemieckim

NGA Human Resources,Katowice — 23 godziny temu
przygotowaniem dokumentów dla pracowników oraz HR Managerów • odpowiadaniem na zapytania pracowników w obszarze HR • rejestrowaniem danych w systemie SAP

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

obsługiwanego kraju na poziomie specjalistycznym(w tym bezpośredni kontakt mailowy bądź telefoniczny z pracownikami Klienta) • Administracja bazy danych (SAP
/ administracji dedykowanego rynkom niemieckojęzyczynym • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel) • Doświadczenie w pracy w systemie SAP

Specjalista ds. analizy danych KATOWICE

rekrutacja,Katowice — 23 godziny temu
Specjalista ds. analizy danych KATOWICE :) Wyzwania jakie na Ciebie czekają: - Praca z zarządzaniem danymi: wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie SAP
dobra znajomość angielskiego - Wykształcenie wyższe min. licencjat - Zdolności interpersonalne - Bardzo dobra znajomość MS Office i Ms Excel, (znajomość SAP

Mechanik Utrzymania Ruchu

Keystone Consulting,Chorzów — 23 godziny temu
mechanicznych i hydraulicznych; • Udział w przygotowaniu zakresów remontowych, ocena techniczna ofert i współpraca z wykonawcami; • Praca w systemie SAP
zakresem mechanicznym i hydraulicznym, przygotowaniu zakresów remontowych i ocen ofert technicznych; • Wiedza z zakresu hydrauliki, znajomość systemu SAP

Specjalista ds. Kompletacji Zamówień

Intendi Consulting,Świętochłowice — 22 godziny temu
pracy; - Wysokiego poziomu spostrzegawczości i umiejętności analitycznych; - Mile widziana znajomość systemów klasy ERP; mile widziana znajomość systemu SAP

Starszy Kupiec z francuskim i angielskim

Myworknet Sylwia Ottka,Sosnowiec — 22 godziny temu
piśmie C1/C2 •biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie C1/C2 •doskonała znajomość środowiska Microsoft (Excel, PowerPoint), znajomość systemu SAP

Koordynator ds. obsługi klienta z francuskim i angielskim

odpowiedzialna/y za wspieranie przydzielonej grupy kluczowych francuskich i belgijskich klientów • kontrola całego procesu zamówień przy użyciu systemu SAP
Filtruj oferty pracy
Podobne wyszukwania